Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam nie muszę nikogo przekupywać a czy uda mi się dostać do kalendarza to tylko zależy od tego czy komuś będzie się podobało moje zdjęcie:naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja tam nie muszę nikogo przekupywać a czy uda mi się dostać do kalendarza to tylko zależy od tego czy komuś będzie się podobało moje zdjęcie:naughty::decayed:

:thumbup1:

Opublikowano

Kupie oslone silnika i skrzyni b6 1.9 afv. Jakby komus sie walala to zapraszam:hi::wink:

Opublikowano

Panowie mam problem a mianowicie...nie wiem co się dzieje że prawe tylne drzwi nie otwierają się;/ tzn. otwieram z kluczyka to słychać taki dwa "tyknięcia" w rejonie klamki. Zawsze jest słychać jedno głośne a z tych drzwi które się nie otwierają to słychać takie dwa cichsze;/ no i oczywiście drzwi nie mogę otworzyć...jest jakiś inny sposób aby te drzwi otworzyć? nie wiem przez kompana przykład? miał ktoś taki przypadek?

Dzięki za info

aha i jeszcze jedno pytanie...gdzie znajduje się syrena od ori alarmu? I czy jest możliwość podłączenia czegoś innego bardziej efektownego?

Opublikowano

Chyba kierwa kupie hida:kwasny:

Opublikowano

:hi: wieczorne

Wybiera się ktoś jutro na I rudne driftingowych mistrzostw Polski na Torze Poznań?

Opublikowano

Ja byłem dzisiaj i jutro reż będę :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Zna ktoś numer tego napinacza co napina pasek klimy, alternatora i wspomagania? do AVJ mi trzbea.

Opublikowano
Zna ktoś numer tego napinacza co napina pasek klimy, alternatora i wspomagania? do AVJ mi trzbea.
nie pamiętam ale razem z paskiem wieloklinowym czy jak go tam się zwie 120plna
Opublikowano

Nie dużo a rzęzi mi to i mnie irytuje :thumbdown:

Opublikowano

Siema Elita

Sprzedam swoje felgi 18" jak coś :wink4:

Opublikowano

W koncu mam tel z netem i moge patrzec co tu sie dzieje :decayed:

Opublikowano
W koncu mam tel z netem i moge patrzec co tu sie dzieje :decayed:

Teraz nawet na kiblu w obcym miejscu mozesz sprawdzic co sie dzieje na divisionie:grin:

Opublikowano
W koncu mam tel z netem i moge patrzec co tu sie dzieje :decayed:

Teraz nawet na kiblu w obcym miejscu mozesz sprawdzic co sie dzieje na divisionie:grin:

ta nawet na kiblu spokoju nie ma :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

panowie pilne pytanie , jak zapakować komplet siedzeń na palete ???

napisałem do gościa od recarosów żeby mi je zapakował tak żeby się nie pogniotły w czasie transportu a on mi na to że pierwszy raz wysyła siedzenia i czy wiem jak je ułożyć na palecie żeby nic się z nimi nie stało :doh:.

Opublikowano
panowie pilne pytanie , jak zapakować komplet siedzeń na palete ???

napisałem do gościa od recarosów żeby mi je zapakował tak żeby się nie pogniotły w czasie transportu a on mi na to że pierwszy raz wysyła siedzenia i czy wiem jak je ułożyć na palecie żeby nic się z nimi nie stało :doh:.

A ile mil masz po nie? Może bezpieczniej się kopsnąć po nie, skoro gościu pojęcia nie ma jak się z nimi obejść :whistling:

Opublikowano

Przykrecasz dwa fotele do palet.

Streczujesz.

Kladziesz kawalek kartonu lub gabki na siedziska przednich foteli zeby nic sie nie odgniotlo.

Potem na to kladziesz oparcie tylnej kanapy.

Streczujesz.

Kanape kladziesz w pozycji stojacej za fotelami przykreconymi do palety lekko po ukosie zeby paleta nie przekraczala wysokosci 180cm.

Wszystko grubo streczyjesz i wszystko odzielasz kartonami aby sie nie odniotla skora.

Jak skora mocno sie znieksztalci moze juz nie wrocic do swojej pozycji.

Zaraz znajde moze foty to Ci wkleje i troche moze to rozjasni co napisalem po 3 browarach:grin::grin:

Opublikowano
panowie pilne pytanie , jak zapakować komplet siedzeń na palete ???

napisałem do gościa od recarosów żeby mi je zapakował tak żeby się nie pogniotły w czasie transportu a on mi na to że pierwszy raz wysyła siedzenia i czy wiem jak je ułożyć na palecie żeby nic się z nimi nie stało :doh:.

A ile mil masz po nie? Może bezpieczniej się kopsnąć po nie, skoro gościu pojęcia nie ma jak się z nimi obejść :whistling:

430 mil w jedną stronę :doh:

gość ma tylko je spakować a ja załatwiam własnego kuriera

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Przykrecasz dwa fotele do palet.

Streczujesz.

Kladziesz kawalek kartonu lub gabki na siedziska przednich foteli zeby nic sie nie odgniotlo.

Potem na to kladziesz oparcie tylnej kanapy.

Streczujesz.

Kanape kladziesz w pozycji stojacej za fotelami przykreconymi do palety lekko po ukosie zeby paleta nie przekraczala wysokosci 180cm.

Wszystko grubo streczyjesz i wszystko odzielasz kartonami aby sie nie odniotla skora.

Jak skora mocno sie znieksztalci moze juz nie wrocic do swojej pozycji.

Zaraz znajde moze foty to Ci wkleje i troche moze to rozjasni co napisalem po 3 browarach:grin::grin:

:hi:dzięki

Ale weź to teraz wytłumacz bezmuzgiemu Angolowi :doh::grin:

Opublikowano
Ja tam nie muszę nikogo przekupywać a czy uda mi się dostać do kalendarza to tylko zależy od tego czy komuś będzie się podobało moje zdjęcie:naughty::decayed:

Wladi dobrze gadasz,...

a PUMA Ty przeginasz! :doh:

Opublikowano
Ja tam nie muszę nikogo przekupywać a czy uda mi się dostać do kalendarza to tylko zależy od tego czy komuś będzie się podobało moje zdjęcie:naughty::decayed:

Wladi dobrze gadasz,...

a PUMA Ty przeginasz! :doh:

Artur gdzie się podziała moja fotka :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.