Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam nie muszę nikogo przekupywać a czy uda mi się dostać do kalendarza to tylko zależy od tego czy komuś będzie się podobało moje zdjęcie:naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie muszę nikogo przekupywać a czy uda mi się dostać do kalendarza to tylko zależy od tego czy komuś będzie się podobało moje zdjęcie:naughty::decayed:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem a mianowicie...nie wiem co się dzieje że prawe tylne drzwi nie otwierają się;/ tzn. otwieram z kluczyka to słychać taki dwa "tyknięcia" w rejonie klamki. Zawsze jest słychać jedno głośne a z tych drzwi które się nie otwierają to słychać takie dwa cichsze;/ no i oczywiście drzwi nie mogę otworzyć...jest jakiś inny sposób aby te drzwi otworzyć? nie wiem przez kompana przykład? miał ktoś taki przypadek?

Dzięki za info

aha i jeszcze jedno pytanie...gdzie znajduje się syrena od ori alarmu? I czy jest możliwość podłączenia czegoś innego bardziej efektownego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wieczorne

Wybiera się ktoś jutro na I rudne driftingowych mistrzostw Polski na Torze Poznań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś numer tego napinacza co napina pasek klimy, alternatora i wspomagania? do AVJ mi trzbea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś numer tego napinacza co napina pasek klimy, alternatora i wspomagania? do AVJ mi trzbea.
nie pamiętam ale razem z paskiem wieloklinowym czy jak go tam się zwie 120plna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu mam tel z netem i moge patrzec co tu sie dzieje :decayed:

Teraz nawet na kiblu w obcym miejscu mozesz sprawdzic co sie dzieje na divisionie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu mam tel z netem i moge patrzec co tu sie dzieje :decayed:

Teraz nawet na kiblu w obcym miejscu mozesz sprawdzic co sie dzieje na divisionie:grin:

ta nawet na kiblu spokoju nie ma :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pilne pytanie , jak zapakować komplet siedzeń na palete ???

napisałem do gościa od recarosów żeby mi je zapakował tak żeby się nie pogniotły w czasie transportu a on mi na to że pierwszy raz wysyła siedzenia i czy wiem jak je ułożyć na palecie żeby nic się z nimi nie stało :doh:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pilne pytanie , jak zapakować komplet siedzeń na palete ???

napisałem do gościa od recarosów żeby mi je zapakował tak żeby się nie pogniotły w czasie transportu a on mi na to że pierwszy raz wysyła siedzenia i czy wiem jak je ułożyć na palecie żeby nic się z nimi nie stało :doh:.

A ile mil masz po nie? Może bezpieczniej się kopsnąć po nie, skoro gościu pojęcia nie ma jak się z nimi obejść :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykrecasz dwa fotele do palet.

Streczujesz.

Kladziesz kawalek kartonu lub gabki na siedziska przednich foteli zeby nic sie nie odgniotlo.

Potem na to kladziesz oparcie tylnej kanapy.

Streczujesz.

Kanape kladziesz w pozycji stojacej za fotelami przykreconymi do palety lekko po ukosie zeby paleta nie przekraczala wysokosci 180cm.

Wszystko grubo streczyjesz i wszystko odzielasz kartonami aby sie nie odniotla skora.

Jak skora mocno sie znieksztalci moze juz nie wrocic do swojej pozycji.

Zaraz znajde moze foty to Ci wkleje i troche moze to rozjasni co napisalem po 3 browarach:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pilne pytanie , jak zapakować komplet siedzeń na palete ???

napisałem do gościa od recarosów żeby mi je zapakował tak żeby się nie pogniotły w czasie transportu a on mi na to że pierwszy raz wysyła siedzenia i czy wiem jak je ułożyć na palecie żeby nic się z nimi nie stało :doh:.

A ile mil masz po nie? Może bezpieczniej się kopsnąć po nie, skoro gościu pojęcia nie ma jak się z nimi obejść :whistling:

430 mil w jedną stronę :doh:

gość ma tylko je spakować a ja załatwiam własnego kuriera

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Przykrecasz dwa fotele do palet.

Streczujesz.

Kladziesz kawalek kartonu lub gabki na siedziska przednich foteli zeby nic sie nie odgniotlo.

Potem na to kladziesz oparcie tylnej kanapy.

Streczujesz.

Kanape kladziesz w pozycji stojacej za fotelami przykreconymi do palety lekko po ukosie zeby paleta nie przekraczala wysokosci 180cm.

Wszystko grubo streczyjesz i wszystko odzielasz kartonami aby sie nie odniotla skora.

Jak skora mocno sie znieksztalci moze juz nie wrocic do swojej pozycji.

Zaraz znajde moze foty to Ci wkleje i troche moze to rozjasni co napisalem po 3 browarach:grin::grin:

:hi:dzięki

Ale weź to teraz wytłumacz bezmuzgiemu Angolowi :doh::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie muszę nikogo przekupywać a czy uda mi się dostać do kalendarza to tylko zależy od tego czy komuś będzie się podobało moje zdjęcie:naughty::decayed:

Wladi dobrze gadasz,...

a PUMA Ty przeginasz! :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...