Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Uderzcie do mrogala, on robi w DPD, może coś pomoże doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

""Mikaszi" nie ma sie czym chwalic gdyz w autku od nie dawna grzebie i robie zmiany , wiadomo kasa sie nie przelewa dlatego jak narazie na zewnatrz prawie ze seria.

Wieksze fele zalozone 18" - do dobrej renowacji oczywiscie :facepalm: , zawias 1BE od nie dawna , wczesniej byl obnizony o 35mm przod i tyl i bylo ok dopoki synek sie nie urodzil i zrobilo sie dla niego za twardo , widzialem we wstecznym lusterku jak podskakuje w foteliku :grin:

Moje autko ogolnie rzecz biorac jest po kilku kolizjach drogowych , dwa razy wjechali mnie w tylek gdy stalem na swiatlach :wallbash: , kolejny raz angielski kierowca chcial sie zmiescic srodkiem na drodze miedzy mna a drugim autem , ktore stalo zaparkowane po drugiej stronie drogi i kur...a nie udalo mu sie i w ten o to sposob cala strona kierowcy poszla do wymiany , oboje drzwi , przedni blotnik , prog i slupek :wallbash::wallbash::wallbash: a trzecim razem to mi sie nie udalo zachamowac przed rondem , myslalem ze slepa krowa wjedzie na rondo normalnie gdyz bylo puste a ona zajeb...a w heble bo sie przestraszyla autka , ktore bylo 500 metrow dalej i ja mimo ze probowalem uciec na drugi pas to lewym przednim naroznikiem wjechalem w jej 4-to tygodniowe Audi A5 :polew: , troche zawiedziona byla.

Zaraz jakas fotke zalacze jak znajde

A to dwa zdjatka Mojego wozidelka

http://img28.imageshack.us/img28/9120/mojaaudi.jpg

http://img841.imageshack.us/img841/4899/mojaaudi1.jpg

Narazie musze uruchomic silnik i zdrobic pare zmian we wnetrzu RNS-E , DVD , BT itp. i jak sie uda to ladne RECARO a w nastepnym roku pelne lakierowanie auta , wymiana uszkodzonych elementow , blotniki , maska oraz pakiet S-Line wskoczy do autka i na koncu ladniejsze kolka aby sie dobrze prezentowala :naughty: i na tym chyba koniec.

kurcze po tym co piszesz to ta twoja pomykajka juz swoje przeszła :shock3:

ale na zdjęciach ci powiem że nawet dobrze wyklepany :grin::wink:

http://img28.imageshack.us/img28/9120/mojaaudi.jpg

http://img841.imageshack.us/img841/4899/mojaaudi1.jpg

marcin9680 fajnie sie prezentuje te auto..koła do odmaluj i zostaw je bo fajnie pasują.nawet te ciemne doły pasują do czarnych szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie troszke zanizylem wymiary w formularzu. W zasadzie to dokladnie nie wiem ile to ma dlugosci, ale wydaje sie ze na pewno 200 cm. Niby przeszlo przez system, zobaczymy jutro jak kurier to zobaczy. Najgorsza jest ta jedna cienka rurka bez ktorej to nie byloby problemu. Dzieki za propozycje, jak to nie wypali to skorzystam z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da ja mam 225 na 8,5 :decayed:

No dobra. To naciągam ;]]

ja mam 225 naciągnięte na 9" lepszej foty nie mam ale widać :wink:

DSC04558.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

132F :naughty:

ale się nie licytowałem

na niemieckim ebayu śmiało by poszła za ponad 200F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie srebrne :facepalm: byłaby kozak :slina: co masz z tylnym poszyciem, że tak odcięte matem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da ja mam 225 na 8,5 :decayed:

No dobra. To naciągam ;]]

ja mam 225 naciągnięte na 9" lepszej foty nie mam ale widać :wink:

http://s15.postimg.org/r1u6dp4sb/DSC04558.jpg

JAki to naciąg:decayed: Mam tak samo z przodu 225 na 9J a z tyłu 235:naughty:

Przetwornica mi działa:banan:Poczyściłem poczyściłem i gada:kox:

Ale tam scalaków w srodku jest:shock3:

Mata:decayed:

399803_234620963346322_1867332882_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam MCE Low i wstawię MCE F to wywali mnóstwo błędów i coś nie będzie działać? Bo na razie nie mam czasu na przekładanie pinów itd. czy poczekać aż lustro i włącznik auto dojdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam MCE Low i wstawię MCE F to wywali mnóstwo błędów i coś nie będzie działać? Bo na razie nie mam czasu na przekładanie pinów itd. czy poczekać aż lustro i włącznik auto dojdzie?

kurcze nie mogę zrozumieć co was tak kręci w tych fotochromach i włącznikach auto :kox::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotochrom wewn to jeden z najbardziej przydatnych frykasow w srodku. ja juz z normalnym lusterkiem nie potrafie jezdzic ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotochrom wewn to jeden z najbardziej przydatnych frykasow w srodku. ja juz z normalnym lusterkiem nie potrafie jezdzic ..........

Już się nie mogę doczekać jak dostanę lustro od józka i włącznik dorwę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam MCE Low i wstawię MCE F to wywali mnóstwo błędów i coś nie będzie działać? Bo na razie nie mam czasu na przekładanie pinów itd. czy poczekać aż lustro i włącznik auto dojdzie?

kurcze nie mogę zrozumieć co was tak kręci w tych fotochromach i włącznikach auto :kox::wink:

zrozumiesz jak założysz :kox::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam MCE Low i wstawię MCE F to wywali mnóstwo błędów i coś nie będzie działać? Bo na razie nie mam czasu na przekładanie pinów itd. czy poczekać aż lustro i włącznik auto dojdzie?

kurcze nie mogę zrozumieć co was tak kręci w tych fotochromach i włącznikach auto :kox::wink:

Mikaszi Ty miętka fajko nie pitol tylko zbieraj graty i rezaj zobaczysz o co kaman jak założysz:decayed::decayed::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotochrom wewn to jeden z najbardziej przydatnych frykasow w srodku. ja juz z normalnym lusterkiem nie potrafie jezdzic ..........

FAjna sprawa.

Mialem w B7 teraz niestety nie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotochrom wewn to jeden z najbardziej przydatnych frykasow w srodku. ja juz z normalnym lusterkiem nie potrafie jezdzic ..........

FAjna sprawa.

Mialem w B7 teraz niestety nie:kwasny:

zewnętrzne też dają rade:decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...