Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Od razu rezaj mocniejsze co by same klapę otwierały.

W avancie nie ma możliwości automatycznego otwierania... poza tym fajnie byłoby dostać z takiej klapy :wink:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kupie RNSe.

Ma ktos?

Miałeś dopiero co?

zepsuł

Chyba miales napisac zepsula sie bo ja nie wiem jak mozna zepsuc RNSa:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Od razu rezaj mocniejsze co by same klapę otwierały.

W avancie nie ma możliwości automatycznego otwierania... poza tym fajnie byłoby dostać z takiej klapy :wink:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

To mało jeszcze widziałeś :wink:

Opublikowano

Trafiles na tak samo udaną sztukę jak moja. U mnie szpec powiedział ze nawet nie będzie dalej rozkręcał,o zdjęciu obudowy. Kawa była wszędzie :decayed:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

Od razu rezaj mocniejsze co by same klapę otwierały.

W avancie nie ma możliwości automatycznego otwierania... poza tym fajnie byłoby dostać z takiej klapy :wink:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

To mało jeszcze widziałeś :wink:

Ta klapa to niebezpieczna rzecz.

Klapa ma się opuszczać i zamykać za,dużo jeszcze do rezanie żeby takie czary uprawiać.

Opublikowano
Od razu rezaj mocniejsze co by same klapę otwierały.

W avancie nie ma możliwości automatycznego otwierania... poza tym fajnie byłoby dostać z takiej klapy :wink:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

To mało jeszcze widziałeś :wink:

Widzieć, to ja to widziałem... tylko nie powiesz mi, że kupisz w ASO siłowniki do automatycznej klapy... poza tym nikt tego jeszcze nie opisał tutaj :-D:-D:-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Od razu rezaj mocniejsze co by same klapę otwierały.

W avancie nie ma możliwości automatycznego otwierania... poza tym fajnie byłoby dostać z takiej klapy :wink:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

To mało jeszcze widziałeś :wink:

Widzieć, to ja to widziałem... tylko nie powiesz mi, że kupisz w ASO siłowniki do automatycznej klapy... poza tym nikt tego jeszcze nie opisał tutaj :-D:-D:-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

To Marcin będzie pierwszy :naughty:

Opublikowano

Rękawice zostały rzucone ;]

Gdzieś mi się ten mod przewijał. Nawet były dokładnie opisane z jakiego samochodu siłowniki kupić by właśnie nie strzeliły w pysk.

Opublikowano

To Marcin będzie pierwszy :naughty:

ktoś musi być pierwszy:decayed:

Opublikowano
Pany jak wylaczyć postojowki (pomaranczowe) w B7 :hi: autko z USA

kodowaniem MCE:eusathink:

Opublikowano

Do klapy może wystarczy dorzucić sprężynki i mocny siłownik, w A3 sportback udaje się to zrobić to i w A4 powinno pójść. Też będę z tym kombinował :)

Opublikowano
Rękawice zostały rzucone ;]

Gdzieś mi się ten mod przewijał. Nawet były dokładnie opisane z jakiego samochodu siłowniki kupić by właśnie nie strzeliły w pysk.

na a4freunde jest dupny temat o tym juz od 2 lat :)

8E/B7 Umbauanleitung zur autom. Heckklappenöffnung am B7 Avant

Opublikowano
Pany jak wylaczyć postojowki (pomaranczowe) w B7 :hi: autko z USA

kodowaniem MCE:eusathink:

Mysle ze to to :

Kanał 014 światła postojowe USA / Kanada

Shutdown Parklich USA / Kanada.

0 = wyłączone światła postojowe

1 = aktywny Paklicht

Opublikowano
Pany jak wylaczyć postojowki (pomaranczowe) w B7 :hi: autko z USA

kodowaniem MCE:eusathink:

Mysle ze to to :

Kanał 014 światła postojowe USA / Kanada

Shutdown Parklich USA / Kanada.

0 = wyłączone światła postojowe

1 = aktywny Paklicht

:thumbup1:

Opublikowano
Rękawice zostały rzucone ;]

Gdzieś mi się ten mod przewijał. Nawet były dokładnie opisane z jakiego samochodu siłowniki kupić by właśnie nie strzeliły w pysk.

na a4freunde jest dupny temat o tym juz od 2 lat :)

8E/B7 Umbauanleitung zur autom. Heckklappenöffnung am B7 Avant

To teraz proszę przetłumaczyć. Co poczeba do moda ;]

Opublikowano

Jak ogarniecie temat klapy to wracam do rezania:decayed:

Opublikowano

Witam Pany,

Moje auto bedzie szlo do zyda jak ktos chce to beda graty na sprzedaz.

air, lampy, grill :hi:

Opublikowano
Witam Pany,

Moje auto bedzie szlo do zyda jak ktos chce to beda graty na sprzedaz.

air, lampy, grill :hi:

You buddy, can you explain me why you sell your car ??????:shock3:

Opublikowano

bikoz aj łont niu kar

Opublikowano
bikoz aj łont niu kar

:polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.