Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A dobry jest ? DobrE podlaczyles ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w sumie napięcie sprawdzałem na klemach aku :P także słucham wszelkich propozycji :D

ps: moduł dobry, podłączenie również :) Kogiel pisze, że moje 13,8V to mało trochę

Opublikowano

972334_249893298485755_125874946_n.jpg

:hi:

Opublikowano

Dobre siodlo:grin:

Opublikowano

ma ktoś nr kostki, która wchodzi do Quadlocka, ta gdzie kable od bt wchodzą. Zakładałem u gościa w a3 i nie miał, musiałem swoją założyć...

Opublikowano
Dobre siodlo:grin:

nie tylko siodło :grin:

Opublikowano

Pany szukam zderzaka sline pod spryski.

Wazne,zeby byl ori a nie mix ze zwyklym.Pilne :decayed:

Opublikowano
Pany szukam zderzaka sline pod spryski.

Wazne,zeby byl ori a nie mix ze zwyklym.Pilne :decayed:

to chyba będzie ciężko :wink:

Opublikowano
Dobre koło nie jest złe :naughty::grin: ale ten grill to do bani :facepalm::grin:

AUDI Q7 on 30 INCH STARR 569 BEAR- MYRTLE BEACH - YouTube

:facepalm::facepalm::facepalm: Z kad ludziska biora takie pomysly zeby tak zeszpecic auto i to jeszcze takie auto Audi Q7 , moze do wozu drabiniastego takie fele by pasowaly. Chyba za duzo zielska wyjarali dlatego nie wiedza co czynia :polew::polew::polew:

Opublikowano
Pany szukam zderzaka sline pod spryski.

Wazne,zeby byl ori a nie mix ze zwyklym.Pilne :decayed:

To ładnie się bujasz z tym szukaniem:whistling:
Opublikowano

To znajdz mi nieskladaka mistrzuniu.

Opublikowano

Chłopaki mam problem. Kupiłem zestaw KW V2 100 1006 czyli rzecz biorąc jest regulacja twardości tylko niech ktoś mi wytłumaczy jak się to robi bo ja w tym temacie to ciemna masa a poprzedni właściciel też nie wie bo nigdy tego nie robił tylko góra dół. :facepalm:

Pomoże ktoś? :wink:

Opublikowano

Dzisiaj przyszedł mój prezencik urodzinowy:naughty::kox::banan: Dzięki Dziku:wink:

dsc2664l.jpg

Opublikowano
Chłopaki mam problem. Kupiłem zestaw KW V2 100 1006 czyli rzecz biorąc jest regulacja twardości tylko niech ktoś mi wytłumaczy jak się to robi bo ja w tym temacie to ciemna masa a poprzedni właściciel też nie wie bo nigdy tego nie robił tylko góra dół. :facepalm:

Pomoże ktoś? :wink:

Na dole amorka masz pokrętło do regulacji

Opublikowano
Dzisiaj przyszedł mój prezencik urodzinowy:naughty::kox::banan: Dzięki Dziku:wink:

http://img594.imageshack.us/img594/5563/dsc2664l.jpg

jaką wielką goleń masz :grin:

ja też dostałem i już po mieście latałem robiłem reklamę :grin:

zdjecie4ae.jpg

Opublikowano

dsc0590cs.jpg

Regulacje wysokości widzę ale gdzie ta regulacja twardości?

Opublikowano
Dzisiaj przyszedł mój prezencik urodzinowy:naughty::kox::banan: Dzięki Dziku:wink:

http://img594.imageshack.us/img594/5563/dsc2664l.jpg

Tu zobaczy i przeczyta :decayed:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

http://imageshack.us/a/img194/9271/dsc0590cs.jpg

Regulacje wysokości widzę ale gdzie ta regulacja twardości?

Powinna być na trzpieniach z amorków.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.