Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no właśnie a co tu zastosować bo dawno żadnej pielęgnacji nie robiłem :wink:

Znając Hammera to pewnie okład z cycków czy coś... :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no właśnie a co tu zastosować bo dawno żadnej pielęgnacji nie robiłem :wink:

Proponuję glinkowanie, polerka i wosk lusso oro :wink:

Opublikowano

biorę tylko mają być pełne mleczka :kox:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

no właśnie a co tu zastosować bo dawno żadnej pielęgnacji nie robiłem :wink:

Proponuję glinkowanie, polerka i wosk lusso oro :wink:

hmm co takiego

:decayed:

bardziej po pl proszę

Opublikowano
no właśnie a co tu zastosować bo dawno żadnej pielęgnacji nie robiłem :wink:

Znając Hammera to pewnie okład z cycków czy coś... :decayed:

A co nie pomogło u Ciebie :decayed:

Opublikowano

A moim zdaniem, trzy bezkonkurencyjne kolory audi to:

- Sepang Blue

4Large.jpg

- Ipanema Brown (auto kolegi :) )

IMG_0093-1024x682.jpg

No i Phantom black:whistling:

Opublikowano

no ten brown jest okey ale widziałem jeszcze r8 w takim czekoladowym brązie mnie bardziej odpowiada :decayed:

Opublikowano
no właśnie a co tu zastosować bo dawno żadnej pielęgnacji nie robiłem :wink:

Proponuję glinkowanie, polerka i wosk lusso oro :wink:

dokładnie tak :wink: zobaczymy ile wyciągne ze swojego ebonyblackperlefect po glinkowaniu i woskowaniu :decayed:

Opublikowano
Audi-R8-Spider-leak-01.jpg
Opublikowano
a na początku nie mogłem się przekonać do niego, ale zamienił bym go tylko na jeden :decayed: nie pamiętam teraz oznaczenia, ale jest to taka za***ista czerwień :wink:

Było kilka czerwonych... Amulet, Burgund, Merlot, Misano, Brillant i Piemont. To teraz o który Ci chodzi... :decayed:

Moje osobiste typy to niebieski Mikasziego i czerwień Miedzikosa :wink:

i WĄSKIEGO :naughty:

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

no właśnie a co tu zastosować bo dawno żadnej pielęgnacji nie robiłem :wink:

Proponuję glinkowanie, polerka i wosk lusso oro :wink:

dokładnie tak :wink: zobaczymy ile wyciągne ze swojego ebonyblackperlefect po glinkowaniu i woskowaniu :decayed:

DUŻŻŻŻŻoooo

Opublikowano

Bo pewnie 2,5 :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale czym to glinkować i woskować mi powiedzcie bo mówicie tak że nie wiem o co chodzi :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Ale czym to glinkować i woskować mi powiedzcie bo mówicie tak że nie wiem o co chodzi :grin:

glinkować - glinką

woskować - wosk lusso oro

:decayed:

Opublikowano

jakieś foto przykładowe :decayed:

dałem cynka do Vario ma mi coś podesłać

Opublikowano

:siema:

395606_554721051238409_257440851_n.jpg

Opublikowano
Powiem Cie że jak zajrzałem do wnętrza tego b7... straszna lipa :thumbdown: nie zamienił bym się na nie, w dodatku 2.0, żeby to jeszcze było 3.0 Q :decayed:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

dzis moj brat przyprowadził moją Sucz od lakiernika...z kilometra wiedziałem ze to moje wozidło jedzie...nisko i szeroooko :decayed: B6 jest poprostu piekna :decayed:

fajnie się patrzy jak ktoś prowadzi Twoje auto :kox:

no jedyna sznasa zobaczyć jakie jesty ładne :banan:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

dzis moj brat przyprowadził moją Sucz od lakiernika...z kilometra wiedziałem ze to moje wozidło jedzie...nisko i szeroooko :decayed: B6 jest poprostu piekna :decayed:

coś Ty znowu malował :wink:

przedni zderzak po spotkaniu z krawężnikiem :decayed:

Opublikowano

pany czyścił ktoś kiedyś oponke po wpsikniętym zestawie naprawczym:facepalm: drugi dzień sie z tym pierd.... i ciul mnie strzela:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.