Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
panowie, mam problem z wodą którą dzisiaj zauważyłem pod nogami kierowcy... zerkałem w głąb i jest wilgoć pod deską rozdzielcza, tak jakby woda ściekała z zewnatrz ... ktos mial taka przypadlosc ? potrafi sie wypowiedziec ?

zdejmij podszybie i zobacz, czy nie masz zapchanego odplywu przy sterowniku silnika.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

co tu taka cisza :shock3:

mam pytanie , znalazłem takie zdjęcie

http://i.ebayimg.com/t/Audi-A4-B6-Saloon-Sedan-4D-Spoiler-RS4-Look-tuning-touring-not-carbon-abs-/00/s/MzU3WDUwMA==/z/y7UAAMXQFItRjPw8/$T2eC16N,!ygE9s7HHq,eBRjPw8M9!g~~60_12.JPG

to zderzak RS4 B7 czy sam dyfuzor dołożony do zderzaka S4 B6 ?

Hofele

299-a4-6834926852159749784.jpg

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

Hofele Design | Tuning und Styling für Audi A4 B6 8E | Karosserie & Design

Opublikowano

bez szału :thumbdown:

Opublikowano

Przecież to nie Hofele tylko rzeźba z Rs- a, różnice widać po samych fotach

Opublikowano

Pany, skrzypienie przy przejeżdżaniu przez poprzeczne nierówności w tylnej osi.... tuleje do sprawdzenia?

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

działa to czy nie ?

:hi:

działa

:naughty::kox:

Opublikowano

Nie spac, zwiedzac ;)

Opublikowano

Dzieki Michał, wczoraj juz samodzielnie zdiagnozowalem co bylo przyczyną, pęknieta obudowa sterownika... przez co sciekało do srodka. Problem rozwiązany.

Opublikowano

panowie jest ktoś z Radomia ,chodzi mi o firmę która handluje częściami Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktoś miał z nimi do czynienia , bo wydaje się ok i jeszcze Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. będę wdzięczny za wszelkie info czy warto od nich coś brać

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry wszystkim :hi:

kolejny piekny dzien , dopiero 8 rano a juz upal jak cholera :JC_fan:

Opublikowano

U mnie drugi dzien pada jak smok :whistling:

Opublikowano
U mnie drugi dzien pada jak smok :whistling:

To zazdroszcze jak nigdy , w Anglii zazwyczaj pada co drugi dzien :facepalm: a wtym roku co sie gdzies komus popieprzylo i juz od 3 tygodni slonce , slonce i jeszcze raz slonce , dzisiaj ma byc znow 29 stopni dlatego czekam na deszcz chociaz przez jeden dzien bo naprawde juz nie ma czym odychac , ukrop jak uj :facepalm:

Opublikowano

:siema:

mam nadziej ze to forum w końcu będzie działało jak należy

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

POWITAJMY NOWYCH B6 DIVISION

1. Grzes 283 ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b...288-me-271979/

2. andr3i ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-b...-e-led-117708/

4. miedzikos ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-a...dzie-;-234339/

6. julekF1 ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-a...owosci-267756/

Opublikowano
:siema:

mam nadziej ze to forum w końcu będzie działało jak należy

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

POWITAJMY NOWYCH B6 DIVISION

1. Grzes 283 ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b...288-me-271979/

2. andr3i ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-b...-e-led-117708/

4. miedzikos ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-a...dzie-;-234339/

6. julekF1 ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-a...owosci-267756/

Witka:decayed::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

:a4fan:

Opublikowano

:bry:wszstkim

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.