Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panyyy czy w aso dostanę takie coś

ZESTAW NAPRAWCZY PODNOŚNIKA SZYB VW BORA GOLF IV V (3390705494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

3390705494

zapewne tak tylko numer seryjny.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ma ktos na zbyciu jakies graty do spryskow lamp ? cokolwiek co zostalo lub zalega niepotrzebne ?

mam caly jeden sprysk z zaslepka, prowadnica itp. i chyba ori waz ten dluzszy...

napisze pw jak wroce z garazu

teraz walcze i leci pelno kur....

:decayed::decayed:

http://s21.postimg.org/jpup1p4cz/image.jpg

ocieplasz :eusathink: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś tu kiedyś pisał jak pozbyć się tego kleju z opony i felgi, co jest zamiast koła zapasowego... bo musiałem go użyć, a teraz trzeba to wyczyścić... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja tam wole normalny zapas zamiast z tym gownem sie meczyc a poza tym jak opona bedzie rozcieta z boku to zadna pianka nie pomoze a wtedy placz i lament nie pomoga:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z wiarygodnością artykułu bo to Wp ale na drugiej stronie jest link do skontrolowanych stacji paliw przez UOKiK Jakość paliw: I półrocze 2013 roku - Moto - WP.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z wiarygodnością artykułu bo to Wp ale na drugiej stronie jest link do skontrolowanych stacji paliw przez UOKiK Jakość paliw: I półrocze 2013 roku - Moto - WP.PL

"Najlepiej jest w woj. Lubuskim....." :facepalm::grin::polew: jakos za kazdym razem kiedy jestem w Polsce i tankuje auto to tego nie zauwazam mimo iz silnika szlak mi jeszcze nie trafil. Moze to Moja wina , chyba zbyt duzo oczekuje od polskich paliw , chyba za dlugo jezdze i tankuje paliwa w innych krajach jak w UK , Niemcy czy tez Belgia i Hoandia.

Dla przykladu , tankujac 10 ltr. paliwa w UK na Shellu jezdzac tylko po miescie i zadko to bywa abym pedal gazu wduszal malym palcem u nogi to jestem wstanie przejechac 80 mil czyli jakies 125km a po zatankowaniu w polandowie na Shell-u , Statoil-u czy tez PKN Orlen rowniez 10 ltr. nigdy w zyciu nie udlo mi sie przekroczyc 50 mil czyli okolo 80 km. To jak to wkoncu jest z tymi paliwami ? a najlepsze wache maja niemiaszki i to bez gadania.

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

Najlepszy wynik jaki osiagnolem w spalaniu na setke po zatankowaniu niemieckiej wachy to bylo 5.2 ltr i to srednio z predkoscia 130-150 km/h w pelni zaladowany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam się nad wyjazdem do Zakopanego i chciałem rowery na dach wrzucić, macie jakieś bagażniki do polecnia?

Może ktoś z Was jeździł tak i ma wyrobioną opinie?

Słyszałem, że straszny kibel, szczególnie na obwodnicy i autostradzie....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech chociaż wieczorem trochę ulży :kox::kox::kox:

ale za to laseczki prawie nagie spacerują :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a co z fotkami z przejazdem audic na plac tuz przed slubem? Masz jak wyslac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotograf troche sie ociaga:facepalm:ale mam nadzieje ze znajomi przywioza mi za tydzien i wtedy napewno ci wysle.tylko wyslij mi maila albo cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech chociaż wieczorem trochę ulży :kox::kox::kox:

ale za to laseczki prawie nagie spacerują :dancing:

Na klopie ci jedynie ulzy:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...