Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie no ja wiem że każdy robi pod siebie tego tylko dałem na przykład...ale widziałem takie padaki na air i dużym kole i przyjmowali ich na Vaga nie kumam o co tu chodzi a ładnie zrobione auto odrzucali:facepalm:

Czasem nietypowe koło i air wystarczy... dużo aut pod względem lakieru kuleje na takich imprezach... wystarczą dobre foty i już się dostajesz...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie o tym mówię:grin: nie wiem kto tam przeprowadza selekcję:facepalm:

Opublikowano
ale nie zmienia to faktu ze troche do d*py teraz wyglada z tym srodkiem

Poszli po najmniejszej linii opory, urwiesz z ceny 1,5K dołożysz 1,5K i wstawisz recaro :decayed:

Opublikowano

Ale z tą rejestracją to przegieli:polew::polew:

Opublikowano

fotki to podstawa,sprzedający to b6 ma tendencje do robienia identycznych fotek w kilku ujęciach :whistling:

Opublikowano

co43.jpg

38vf.jpg

:kox:

Opublikowano

Józek jebnąć Ci teraz kuźwa nie będę mógł zasnąć:facepalm::grin::grin::slina::slina::slina:

Opublikowano
ale nie zmienia to faktu ze troche do d*py teraz wyglada z tym srodkiem

Poszli po najmniejszej linii opory, urwiesz z ceny 1,5K dołożysz 1,5K i wstawisz recaro :decayed:

kazdy orze jak moze:grin:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

jozek twoje?bo ostatnio widzialem na przod i kosztowaly 3999 euro

Opublikowano
Józek jebnąć Ci teraz kuźwa nie będę mógł zasnąć:facepalm::grin::grin::slina::slina::slina:

nic nie poradzisz że jeździsz na zardzewiałych :grin:

Opublikowano
Józek jebnąć Ci teraz kuźwa nie będę mógł zasnąć:facepalm::grin::grin::slina::slina::slina:

nic nie poradzisz że jeździsz na zardzewiałych :grin:

Wypluj te słowa...bo jak Siemian to przeczyta to ci najebie:polew:
Opublikowano

ja tez na siemianowych ganiam:decayed:

Opublikowano
Józek jebnąć Ci teraz kuźwa nie będę mógł zasnąć:facepalm::grin::grin::slina::slina::slina:

nic nie poradzisz że jeździsz na zardzewiałych :grin:

Wypluj te słowa...bo jak Siemian to przeczyta to ci najebie:polew:

pluje :lol1:

Opublikowano
RARYTAS AUDI A4 S-LINE AIR RIDE 19' PORSCHE SEDAN (3561102398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale jakoś mi się nie podoba :whistling:wnętrze :thumbdown: i właśnie wkur...mnie takie coś jak się wożą chłopaki na zlotach....że aira ma glebe duże koło i wielki wiracha a w środku kibel że masakra:facepalm::grin:

mnie się wydaję więcej jak pewne że środek do żyda poszedł :wink:

Opublikowano

Pany może ktoś miał podobnie. Jadąc po gładkim asfalcie auto zachowuje się ok. Wystarczy, że wjade na jakąś nierówność i pływa po całej drodze jak poyebany :shock3:

Amory, łączniki czy wahacze ? Dodam, że wszystko jeszcze u mnie fabryczne.

Przez ost. 2 tyg prawie 3000km na max obciążonym autem (5osób + bagaż + box dachowy) i od tego czasu tak się dzieje.

Opublikowano
RARYTAS AUDI A4 S-LINE AIR RIDE 19' PORSCHE SEDAN (3561102398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale jakoś mi się nie podoba :whistling:wnętrze :thumbdown: i właśnie wkur...mnie takie coś jak się wożą chłopaki na zlotach....że aira ma glebe duże koło i wielki wiracha a w środku kibel że masakra:facepalm::grin:

mnie się wydaję więcej jak pewne że środek do żyda poszedł :wink:

jasne bo jak mial pelen wypas to sobie zarobil a badziewo wsadzil na sprzedaz

Opublikowano
Pany może ktoś miał podobnie. Jadąc po gładkim asfalcie auto zachowuje się ok. Wystarczy, że wjade na jakąś nierówność i pływa po całej drodze jak poyebany :shock3:

Amory, łączniki czy wahacze ? Dodam, że wszystko jeszcze u mnie fabryczne.

Przez ost. 2 tyg prawie 3000km na max obciążonym autem (5osób + bagaż + box dachowy) i od tego czasu tak się dzieje.

Sprawdź tylne amorki, u mnie tył pływa a mam już nienajlepsze amorki z tyłu.

Opublikowano
Pany może ktoś miał podobnie. Jadąc po gładkim asfalcie auto zachowuje się ok. Wystarczy, że wjade na jakąś nierówność i pływa po całej drodze jak poyebany :shock3:

Amory, łączniki czy wahacze ? Dodam, że wszystko jeszcze u mnie fabryczne.

Przez ost. 2 tyg prawie 3000km na max obciążonym autem (5osób + bagaż + box dachowy) i od tego czasu tak się dzieje.

Sprawdź tylne amorki, u mnie tył pływa a mam już nienajlepsze amorki z tyłu.

no własnie to mój pierwszy trop, dlatego ze ostatnio jak auto stało na serwisie i były wymieniane poduchy pod silnikiem to przyjrzałem się właśnie tylnym. Odboje się już skruszyły i z jednego zrobiły się dwa ...

Poza tym auto po załadowaniu tak siadło, że opony z tyłu schowały się w nadkolach.

Mam akurat kupione tylne nowe ori 1BE, ale chyba szarpnę się też na przód i zrobie kompleksowo całość + springi obniżające.

Opublikowano

panowie a ile amorki procent zużycia muszą mieć na przeglądzie żeby się kwalifikowały do wymiany czy wymienia się dopiero jak olej puszczą?

Opublikowano
Pany może ktoś miał podobnie. Jadąc po gładkim asfalcie auto zachowuje się ok. Wystarczy, że wjade na jakąś nierówność i pływa po całej drodze jak poyebany :shock3:

Amory, łączniki czy wahacze ? Dodam, że wszystko jeszcze u mnie fabryczne.

Przez ost. 2 tyg prawie 3000km na max obciążonym autem (5osób + bagaż + box dachowy) i od tego czasu tak się dzieje.

mam podobnie ,po gładkim można kiery nie trzymać ,a jak wjadę w koleiny zaczyna tańczyć po drodze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.