Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Rezac a bie Siemac ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Już Twoja? :decayed:

Ja się psychicznie wykończę przez te czujniki od samopoziomowania :polew:

Wkręcając śrubę od czujnika z tyłu uj... jej łeb a tam nie ma dostępu żeby to przewiercić i nagwintować :grin:

W przednim czujniku nie da się zamontować tych niby nitów, bo gniazdo nie jest okrągłe tylko w kształcie sześciokąta :facepalm::polew:

Jedyny plus, że cała wiązka jest już przeciągnięta :kox:

Opublikowano

chłopaki szybkie pytanie czy boczki bagażnika pod skladaną kanapę pasują do B6 z B7 ??

Opublikowano

Bry :decayed:

Avensis mnie w pupę cmoknęła :grin:

(na dokładce zdesia mam odbitkę rejestracji i lekkie pęknięcie - ciekawe co rzeczoznawca z PZU we wtorek mi powie)

foto_fc2a762fe41f4f22097b84133c83c118_org.jpg

Opublikowano
Ile można wołac za instalacje pod pakiet światło do drzwi kierowcy ?
Krzysiu chyba nie chcesz mnie obciążyć? :decayed:

Nie :) Tylko sprzątałem garaż i jeszcze znalazłem trochę gratów. My jesteśmy rozliczeni nie masz chyba co narzekać na deala :)

Opublikowano

Pawła czarnula :wink:

Ładna jest naprawdę, dał bym te pieniądze :wink: Tylko nie rozumiem jak można w pięknym zderzaku s-line nie mieć sprysków :doh:

Opublikowano
Bry :decayed:

Avensis mnie w pupę cmoknęła :grin:

(na dokładce zdesia mam odbitkę rejestracji i lekkie pęknięcie - ciekawe co rzeczoznawca z PZU we wtorek mi powie)

http://static.fishki.pl/static/posts/58/58466/foto_fc2a762fe41f4f22097b84133c83c118_org.jpg

Powie ci ze tak da się jeździć i zwrócą ci koszt zakupu kredki koloryzującej :grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Bry :decayed:

Avensis mnie w pupę cmoknęła :grin:

(na dokładce zdesia mam odbitkę rejestracji i lekkie pęknięcie - ciekawe co rzeczoznawca z PZU we wtorek mi powie)

http://static.fishki.pl/static/posts/58/58466/foto_fc2a762fe41f4f22097b84133c83c118_org.jpg

mi kiedyś rzeczoznawca wręcz zaśpiewał:

-nic się nie stało...:decayed:

Opublikowano

pewnie rzeczoznawca był kibicem polskiej reprezentacji w piłce nożnej:grin:

Opublikowano

W dupe Ci ktos wjechal ? Od razu bylo katetke wzywac ze Cie szyja boli nikt tego nie zdiagnozuje a odszkodowanie sie nalezy ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
chłopaki szybkie pytanie czy boczki bagażnika pod skladaną kanapę pasują do B6 z B7 ??
W avancie są różne. Ale w sedanie nie wiem.
Opublikowano
Marcino87 za mała prędkość była by symulować - u gościa tylko ramka i tablica rej do wymiany
Opublikowano

Pawła czarnula :wink:

Ładna jest naprawdę, dał bym te pieniądze :wink: Tylko nie rozumiem jak można w pięknym zderzaku s-line nie mieć sprysków :doh:

co zrobić, nie było w oryginale xenonu to nie było sprysków :decayed: Nad tą furka bym się zastanowił bo ładna sztuka :wink:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

http://zaol.hu/galeria/szarvassal_utkozott_egy_mentoauto_zalaegerszegen/1645430/1 :shock3:

Opublikowano

Pawła czarnula :wink:

Ładna jest naprawdę, dał bym te pieniądze :wink: Tylko nie rozumiem jak można w pięknym zderzaku s-line nie mieć sprysków :doh:

masz coś do mnie :baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.