Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jest prąd :decayed::grin:

Jozek podeslac Ci ten przekazbik ?

Sent from my телефон

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jest prąd :decayed::grin:

Jozek podeslac Ci ten przekazbik ?

Sent from my телефон

PW :wink:

Opublikowano
wpiecie i wypiecie kostki to kilka minut przynajmniej dla mnie ja bym tam poszukal

Jak kilka minut skoro cały boczek trzeba ściągać i prawy próg plastikowy?

Opublikowano

Dobrze gada Andrej ;)

Otwierasz drzwi sciagadz gumowa oslone i widac ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

Tu chodzi o ta gume co jest miedzy drzwiami a slupkiem ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Dobrze gada Andrej ;)

Otwierasz drzwi sciagadz gumowa oslone i widac ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

Tu chodzi o ta gume co jest miedzy drzwiami a slupkiem ;)

Sent from my телефон

Jutro sprawdzę, ale wątpię że to to, bo nigdy z tym problemów nie miałem w drzwiach pasażera. W drzwiach kierowcy na pewno coś jest z nią nie tak, bo niekiedy przerywa mi głośnik i gaśnie światło :decayed:

Opublikowano
Dobrze gada Andrej ;)

Otwierasz drzwi sciagadz gumowa oslone i widac ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

Tu chodzi o ta gume co jest miedzy drzwiami a slupkiem ;)

Sent from my телефон

Jutro sprawdzę, ale wątpię że to to, bo nigdy z tym problemów nie miałem w drzwiach pasażera. W drzwiach kierowcy na pewno coś jest z nią nie tak, bo niekiedy przerywa mi głośnik i gaśnie światło :decayed:

to na bank tam jest wina także bez lutoli i cyny się nawet nie wybieraj :wink:

Opublikowano
Dobrze gada Andrej ;)

Otwierasz drzwi sciagadz gumowa oslone i widac ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

Tu chodzi o ta gume co jest miedzy drzwiami a slupkiem ;)

Sent from my телефон

Jutro sprawdzę, ale wątpię że to to, bo nigdy z tym problemów nie miałem w drzwiach pasażera. W drzwiach kierowcy na pewno coś jest z nią nie tak, bo niekiedy przerywa mi głośnik i gaśnie światło :decayed:

to na bank tam jest wina także bez lutoli i cyny się nawet nie wybieraj :wink:

Bez lutoli i cynoli nie byłbym sobą :decayed:

Opublikowano
Dobrze gada Andrej ;)

Otwierasz drzwi sciagadz gumowa oslone i widac ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

Tu chodzi o ta gume co jest miedzy drzwiami a slupkiem ;)

Sent from my телефон

:thumbup1:

Opublikowano

jak tam podłączyłeś grzanie :wink:

pełna elektryka śmiga ?

Opublikowano

grzania dzis nie robilem bo inne sprawy mi wypadly

bezpieczni kzmienilem na 30 i smiga elegancko

szukam dalej tego klimatronica 2 din z grzaniem

Opublikowano

kto ma przekaźnik do servotronica na zbyciu? Z b7 8E0 907 307 F lub G (640 lub 641)

Opublikowano

a czytałeś co Marcin pisał ? :wink: inne też chodzą

Opublikowano
a czytałeś co Marcin pisał ? :wink: inne też chodzą

Dokladnie ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

czytałem,

ale na 100 % nie wiem, czy podejdą od b6, skoro magiel od b7 to przekaźniki też bym brał od b7

i jak już to s4, bo na zabawy ze zmianą epromu nie mam chęci :wink:

---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

a Marcin jaki ma magiel? z b6 czy z b7??

Opublikowano

Ja mam magiel z B7 obecnie siedzi uklad z S4 z 03 roku.

Dzialalo rozniez na ukladzie z rs lecz bylo za twardo. Bo pewbie dlatego ze to Rs Potwierdzilem ze pasuje wiec tylko problemy spbie robicie ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 01:28 ---------- Poprzedni post napisany at 01:28 ----------

Mowiac uklad mam na mysli przekaznik ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

No właśnie o to się wcześniej pytałem... czy wszystko podejdzie pod siebie bez względu na konfiguracje...

jak podchodzi to elegancko :decayed:

Opublikowano
:siema::siema::siema:
Opublikowano
Rezacze szybkie pytanie di skladanych luster prócz luster i silniczków coś trzeba? Prselacznik i rączka już,prawie mam.

spinki do boczka :decayed:

:polew: te Rezacz mam

:siema:

Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano

:hi: jakie numery mają te silnivzki do składanych luster? Bo ostatnio widziałem w dobrej kasie

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.