Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
do kogo uderzyc o piora wycieraczek do Passata B6 u nas na forum ?

Do mnie:decayed: B6 czy B5 FL?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
do kogo uderzyc o piora wycieraczek do Passata B6 u nas na forum ?

Do mnie:decayed: B6 czy B5 FL?

B6 2007r jedno pioro 600mm drugie 475mm mocowanie na kwadratowy guziczek :decayed:

Opublikowano

70zł/kpl denso:wink:

Opublikowano

Panowie jak wyciągnąć środkowego dekora z deski rozdzielczej (najdłuższy). Odkręciłem boczną śrubę i tą przy kierze oraz 3 śruby przy schowku. Ale dalej trzyma coś na środku na radiem tylko nie wiem co:kwasny:

Opublikowano
Panowie jak wyciągnąć środkowego dekora z deski rozdzielczej (najdłuższy). Odkręciłem boczną śrubę i tą przy kierze oraz 3 śruby przy schowku. Ale dalej trzyma coś na środku na radiem tylko nie wiem co:kwasny:
Zdejmij osłonę z nad szufladek i tam masz śruby:wink:
Opublikowano

A ta osłona jest na zaczepach i sama wychodzi. I jak ją podważyć - od dołu?

Opublikowano
A ta osłona jest na zaczepach i sama wychodzi. I jak ją podważyć - od dołu?
Musisz ja pociągnąć do siebie jest na dwa zatrzaski spróbuj delikatnie z jednej i z drugiej podważyć delikatnie śrubokrętem...
Opublikowano
A ta osłona jest na zaczepach i sama wychodzi. I jak ją podważyć - od dołu?
Musisz ja pociągnąć do siebie jest na dwa zatrzaski spróbuj delikatnie z jednej i z drugiej podważyć delikatnie śrubokrętem...

ja ta zaślepke zawsze zaczynam ściągać od strony schowka jak jest otwarty można ładnie ją podważyć śrubokrętem

Opublikowano
Panowie jak wyciągnąć środkowego dekora z deski rozdzielczej (najdłuższy). Odkręciłem boczną śrubę i tą przy kierze oraz 3 śruby przy schowku. Ale dalej trzyma coś na środku na radiem tylko nie wiem co:kwasny:

Przy schowku to śruby ze schowka... musisz zdjąć ten plastik nad szufladkami/przyciskiem awaryjnych (wysuwa się go do siebie), tam są dwie śrubki.

Opublikowano

Panowie jak to jest z RNSem?

Znajomy ma B6 Cabrio 2.4 Multitronic i chcę wymienić zwykłego Concerta na RNS albo jakieś inne 2 din radio.

Trzeba kosz 2 din brać i RNSa, ale jakieś końcówki też? Navi ma już w zegarach więc antena GPS tam już pewnie jest.

Climatronic też trzeba wymienić? Popiołki chyba nie trzeba, bo ja u siebie nie wymieniałem a mam zwykła zaokrągloną.

Opublikowano
026416fd309c88a381e6057478a38cfd.gif
Opublikowano
Panowie jak to jest z RNSem?

Znajomy ma B6 Cabrio 2.4 Multitronic i chcę wymienić zwykłego Concerta na RNS albo jakieś inne 2 din radio.

Trzeba kosz 2 din brać i RNSa, ale jakieś końcówki też? Navi ma już w zegarach więc antena GPS tam już pewnie jest.

Climatronic też trzeba wymienić? Popiołki chyba nie trzeba, bo ja u siebie nie wymieniałem a mam zwykła zaokrągloną.

tak jest kolego , trzeba kosz 2 din , klimatronik 2 din i rns-a :hi:

Opublikowano
:naughty: więcej chce :kox:
Opublikowano
Panowie jak to jest z RNSem?

Znajomy ma B6 Cabrio 2.4 Multitronic i chcę wymienić zwykłego Concerta na RNS albo jakieś inne 2 din radio.

Trzeba kosz 2 din brać i RNSa, ale jakieś końcówki też? Navi ma już w zegarach więc antena GPS tam już pewnie jest.

Climatronic też trzeba wymienić? Popiołki chyba nie trzeba, bo ja u siebie nie wymieniałem a mam zwykła zaokrągloną.

tak jest kolego , trzeba kosz 2 din , klimatronik 2 din i rns-a :hi:

Climatronic koniecznie 2 din? :wink:

Kostki i przejściówki też, czy stare pasują?

Bo tunel to można podciąć (ja tak mam)

Opublikowano
Panowie jak to jest z RNSem?

Znajomy ma B6 Cabrio 2.4 Multitronic i chcę wymienić zwykłego Concerta na RNS albo jakieś inne 2 din radio.

Trzeba kosz 2 din brać i RNSa, ale jakieś końcówki też? Navi ma już w zegarach więc antena GPS tam już pewnie jest.

Climatronic też trzeba wymienić? Popiołki chyba nie trzeba, bo ja u siebie nie wymieniałem a mam zwykła zaokrągloną.

tak jest kolego , trzeba kosz 2 din , klimatronik 2 din i rns-a :hi:

Climatronic koniecznie 2 din? :wink:

Kostki i przejściówki też, czy stare pasują?

Bo tunel to można podciąć (ja tak mam)

Nie koniecznie można podciąć tak jak mowisz:wink: Ja też mam taki i ciężko stwierdzić że nie ory :wink:

Opublikowano

Ktos tu szukal przekaznika do servotronica z b7?

Opublikowano

marcin9680 :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Ktos tu szukal przekaznika do servotronica z b7?

Daj mi go na pw dogadamy temat ;)

Sent from my телефон

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.