Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak na marginesie powiedzcie mi panowie jakiś przedział cenowy w jakim chodzą kompletne zderzaki s line przednie ze spryskami i czujnikami parkowania i ceny kompletnych bixów bo nie bawem będzie polowanie? nie wiem co z szybą przednią zrobić jeszcze bo jest pająk ewentualnie ceny grila górnego i kratki dolnej s4

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

ok cieszę się że chociaż na tyle na tym forum się wam przydałem :decayed:

To była kwestia czasu aż ktoś na klubowych ramkach po swapie kiery będzie miał dzwona - z jednej strony szkoda, że ktoś musiał to sprawdzić na własnej skórze a z drugiej - bardzo ważna informacja dla wszystkich. Dzięki Patryk :thumbup1:

nie ma sprawy chyba każdy jest na tym forum po to aby innym mógł pomagać i czerpać pomoc od innych

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jaka to dobra cena?

Sam nie wiem, zależnie od stanu i w ogóle, a co masz do zaoferowania?

Ori felga na wzorze RS4 19" z letnimi oponami 235/35 w idealnym stanie. 3500zł.

jakie to ma ET??

48 przy 8,5".

/QUOTE]

Bartek a latałeś z dystansem czy bez? masz jakąś fotę jak to siedzi??

Opublikowano

A jaka to dobra cena?

Sam nie wiem, zależnie od stanu i w ogóle, a co masz do zaoferowania?

Ori felga na wzorze RS4 19" z letnimi oponami 235/35 w idealnym stanie. 3500zł.

jakie to ma ET??

48 przy 8,5".

/QUOTE]

Bartek a latałeś z dystansem czy bez? masz jakąś fotę jak to siedzi??

Miałem to z dystansami 15mm. Fotki są w moim wątku.

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Ostatnio wyciągałeś tą fotkę:

BartYaro.jpg

...na tylne osi widać jak koło zgrało się z nadkolem.

Opublikowano

no widać widać...a dystanse jakiej firmy i czy wchodza w komplet za ta cene??

Opublikowano
no widać widać...a dystanse jakiej firmy i czy wchodza w komplet za ta cene??

Dystanse zrobione na zamówienie - nie zawierają się w cenie (dorobienie w komplecie ze śrubami to 200zł).

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

no widać widać...a dystanse jakiej firmy i czy wchodza w komplet za ta cene??

Dystanse zrobione na zamówienie - nie zawierają się w cenie (dorobienie w komplecie ze śrubami to 200zł).

Dodam jeszcze, że ta fela to pancernik... 4 lata na niej jeżdżę po naszych drogach i nadal zero bicia czy czegokolwiek utrudniającego eksploatację.

Opublikowano

Pany nexen n6000?? Jeździł ktoś?? mam do kupienia po 330zł nówki funkiel:kox:

Opublikowano

klubowicz musti wiem że na jakiś nexenach jeździł i chyba jeździ jeszcze to podpytaj go może akurat na tym modelu

Opublikowano

Przy chinolach cała zabawa zaczyna się na mokrym :decayed:

Opublikowano
Pany nexen n6000?? Jeździł ktoś?? mam do kupienia po 330zł nówki funkiel:kox:

Szwagier ma na a6 235/40/18 i nie narzeka,kupił nowe

Opublikowano

Jeszcze tylko 21 godzin i 30 minut i koniec bana :kox:

Opublikowano

Ja dopiero zlądowałem na chatę:facepalm: po niemiłej przygodzie z licznikiem ale to później opowiem idę spać:wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema::siema::siema:
Opublikowano
Jeszcze tylko 21 godzin i 30 minut i koniec bana :kox:

MR PUMA dostanie juz trzeciego bana :wink:

Opublikowano

Uparciuch:banghead::D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Jeszcze tylko 21 godzin i 30 minut i koniec bana :kox:

MR PUMA dostanie juz trzeciego bana :wink:

ja mowie o prawku :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Uparciuch:banghead::D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

już wstałeś?? :decayed:

ogarnięte?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka ;)

Sent from my телефон

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.