Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak tak właśnie chodzi mi o alledrogo...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy jest możliwość zamówienia sobie przesyłki tak żeby można było otworzyć na miejscu i ewentualnie gdyby coś nie tak to nie przyjęcia paczki:whistling:

Opublikowano
Czy jest możliwość zamówienia sobie przesyłki tak żeby można było otworzyć na miejscu i ewentualnie gdyby coś nie tak to nie przyjęcia paczki:whistling:

Jest , w przypadku poczty musi być to uwzględnione przy wysyłce i kosztuje to dodatkowych kilka zł

Opublikowano

Czyli tylko poczta wchodzi w grę?

Opublikowano
Czy jest możliwość zamówienia sobie przesyłki tak żeby można było otworzyć na miejscu i ewentualnie gdyby coś nie tak to nie przyjęcia paczki:whistling:

Wystarczy znać listonosza albo kuriera:decayed: Albo dać mu pare zł:wink:

Opublikowano
Czy jest możliwość zamówienia sobie przesyłki tak żeby można było otworzyć na miejscu i ewentualnie gdyby coś nie tak to nie przyjęcia paczki:whistling:

Wystarczy znać listonosza albo kuriera:decayed: Albo dać mu pare zł:wink:

Ale że co...otworzyć oblukać jak coś nie tak z powrotem zapakować i rżnąć głupa że się nie odebrało:decayed:
Opublikowano
Czy jest możliwość zamówienia sobie przesyłki tak żeby można było otworzyć na miejscu i ewentualnie gdyby coś nie tak to nie przyjęcia paczki:whistling:

Wystarczy znać listonosza albo kuriera:decayed: Albo dać mu pare zł:wink:

Ale że co...otworzyć oblukać jak coś nie tak z powrotem zapakować i rżnąć głupa że się nie odebrało:decayed:

daj kurierowi pare PLN i powiedz ze jest taka a nie inna sytuacja i ci pozwoli otowrzyc :wink:

Opublikowano
Czy jest możliwość zamówienia sobie przesyłki tak żeby można było otworzyć na miejscu i ewentualnie gdyby coś nie tak to nie przyjęcia paczki:whistling:

Wystarczy znać listonosza albo kuriera:decayed: Albo dać mu pare zł:wink:

Ale że co...otworzyć oblukać jak coś nie tak z powrotem zapakować i rżnąć głupa że się nie odebrało:decayed:

Pobraniówka paczka?? Mówisz mu jaka sytuacja rozpakowujesz potem sklecasz tak jak było wczesniej zapakowane jak nie pasuje ci i on zabiera i mowi ze odmówiłeś odbioru albo Cie nie było. wystawią awizo i je olewasz:wink:

Opublikowano
Czy jest możliwość zamówienia sobie przesyłki tak żeby można było otworzyć na miejscu i ewentualnie gdyby coś nie tak to nie przyjęcia paczki:whistling:

Wystarczy znać listonosza albo kuriera:decayed: Albo dać mu pare zł:wink:

Ale że co...otworzyć oblukać jak coś nie tak z powrotem zapakować i rżnąć głupa że się nie odebrało:decayed:

Wypełniasz druk przy listonoszu o niezgodności zawartości paczki i tyle. Zawsze tak zamawiam tzn z opcją sprawdzenia

Opublikowano

na poczcie kosztuje to dodatkowo 5 PLN :wink:

Opublikowano

Oki kumam dzięki miszcze:decayed:

Opublikowano

Zimoweczki 17 dunlopa zalozone na fele teraz tylko podmianka i mozna cieszyc sie sniegiem jak bedzie:decayed:

Opublikowano

Co tu tak cicho??

ju12-jpg

Opublikowano

s209.jpg

Co tam Panie i Panowie ?:naughty:

Opublikowano

mega fura :slina:

Opublikowano
mega fura :slina:

fura? choryś?:doh: pacz jak pięknie suty stoją:kox:

Opublikowano
mega fura :slina:

fura? choryś?:doh: pacz jak pięknie suty stoją:kox:

+1:decayed:

Opublikowano
mega fura :slina:

fura? choryś?:doh: pacz jak pięknie suty stoją:kox:

:grin: :grin: :grin: ... jak wentyle , od stara :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.