Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Ale d*p :slina:

Ty podeślij mi gdzie kupić takie oprawki do tych żarówek :decayed:

OSRAM W5W LEDRIVING 6000K ŻARÓWKA LED POSTOJÓWKA (3694714743) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Drogie i ch... świecą.

To są postoje a nie H7 :decayed: będzie z tego błąd na FISie?

błedu nie ma, brak polaryzacji, świeci to naprawdę fajnie, no i się nie pali jak te chińskie wynalazki na canbusie. Ja polecam :kox:

Fr0styyy co Ci w nich nie pasi?

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

są też na H6W, trzeba jeden ząbek spiłować, czyli pasują do bixów:

OSRAM T4W BA9S LEDRIVING 6000K ŻARÓWKA LED ŻARÓWKI (3670295529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie ile nm do dokrecena srub w kolach ?

120 Nm

Opublikowano
panowie ile nm do dokrecena srub w kolach ?

120 Nm

dzieki

a wlasnie zrobilem watekw dziele technicznym

Opublikowano
Ale d*p :slina:

Ty podeślij mi gdzie kupić takie oprawki do tych żarówek :decayed:

OSRAM W5W LEDRIVING 6000K ŻARÓWKA LED POSTOJÓWKA (3694714743) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Drogie i ch... świecą.

To są postoje a nie H7 :decayed: będzie z tego błąd na FISie?

błedu nie ma, brak polaryzacji, świeci to naprawdę fajnie, no i się nie pali jak te chińskie wynalazki na canbusie. Ja polecam :kox:

Fr0styyy co Ci w nich nie pasi?

Najlepiej to bym na próbę założył, bo z tym can'em w B7 to różnie bywa... Na razie takie zamówiłem, bo jakoś nie mam ochoty w rezystory się bawić

OSRAM W5W Cool Blue Intense 2825H Warszawa SKLEP (3677379507) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Może ktoś już do B7 zakładał te Osramy, to napisze info, bo faktycznie MCE B7 czulsze na te sprawy :wink:

Opublikowano

W B7 jest błąd.

Opublikowano

Panowie wymianę czujnika poziomu płynu spryskiwaczy, da się wykonać bez demontażu nadkola. Ten czujnik w zbiorniczku, który montowałem podczas rezania sprysków niestety raz działa raz nie :whistling:

Opublikowano

Czy ktoś może powiedzieć po numerze czy to jest podświetlany kubek czy nie ?

8E1862534K

Opublikowano
Panowie wymianę czujnika poziomu płynu spryskiwaczy, da się wykonać bez demontażu nadkola. Ten czujnik w zbiorniczku, który montowałem podczas rezania sprysków niestety raz działa raz nie :whistling:

Maska w górę i patrz, choć może być ciężko.

Opublikowano
Czy ktoś może powiedzieć po numerze czy to jest podświetlany kubek czy nie ?

8E1862534K

Pros o foty tego kubka

Sent from my телефон

Opublikowano

AUDI A4 B6 B7 8E0 UCHWYT NA KUBEK 8E1862534K (3747784555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

chodziło mi o tego, dzwoniłem do typa ale nie jest podświetlany :kwasny: a nie ma ktoś zbędnego podświetlanego w chromie ?

Opublikowano
AUDI A4 B6 B7 8E0 UCHWYT NA KUBEK 8E1862534K (3747784555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

chodziło mi o tego, dzwoniłem do typa ale nie jest podświetlany :kwasny: a nie ma ktoś zbędnego podświetlanego w chromie ?

Diode ori mam ale plexy chyba nie :/

Sent from my телефон

Opublikowano

cały kubek bym potrzebował :wink: musze do siemiana napisać :decayed:

Opublikowano
Panowie wymianę czujnika poziomu płynu spryskiwaczy, da się wykonać bez demontażu nadkola. Ten czujnik w zbiorniczku, który montowałem podczas rezania sprysków niestety raz działa raz nie :whistling:

Maska w górę i patrz, choć może być ciężko.

popatrzę w weekend jak coś dam znać czy się da

Opublikowano

mobile.de

zobaczcie jakie ma dywaniki :decayed:

Opublikowano

Ty się pierdołami nie zajmuj tylko mi zderzaka szukaj:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
AUDI A4 B6 B7 8E0 UCHWYT NA KUBEK 8E1862534K (3747784555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

chodziło mi o tego, dzwoniłem do typa ale nie jest podświetlany :kwasny: a nie ma ktoś zbędnego podświetlanego w chromie ?

8E1862534L 5PR

tu masz podświetlany chrom

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

ja kupowałem w ASO, po znizkach wyszło znośnie :)

Opublikowano

wziąłem od siemiana za 150zł :wink:

Wladi wszystko w swoim czasie :naughty: a tak serio to szukam,szukam :wink:

Opublikowano
wziąłem od siemiana za 150zł :wink:

za 160 zyla bez rabatów jest nówka nieśmigana pachnąca, ale jak kto woli :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.