Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Zna ktoś może numerek tego guziczka z opcją w chromie

8e1959903b

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dżentelmeni znacie jakieś tańsze.źródełko niż getem?? Brał ktoś coś u nich ostatnio?? Podobno strasznie wysyłkę przyciągają?

Opublikowano

Prawy spryskiwacz lampy mam do sprzedania.

Kupiłem nowe ale okazało się, że stary źle zamontowałem i ciękło na łączeniu węża ze spryskiem.

Oddam ori za 100zł z przesyłką.

Opublikowano
Dżentelmeni znacie jakieś tańsze.źródełko niż getem?? Brał ktoś coś u nich ostatnio?? Podobno strasznie wysyłkę przyciągają?

Zamawiałem i czekałem jakieś 12 dni. Zamawiają towar w niedzielę zawsze, dostają w poniedziałek i przepakowują. Ja zamówiłem w niedzielę po południu, czyli już się nie załapałem na zamówienie, więc musiałem czekać do następnej niedzieli, aż mój towar zamówią (7 dni), potem zanim doszedł, przepakowali i wysłali do mnie minęło kolejne 4, albo 5 dni :decayed: Najgorzej jest zamówić w niedzielę, bo wtedy się czeka około 2 tyg, jak zamówisz w okolicach soboty to w tydzień się powinni wyrobić :decayed:

Opublikowano

Dają -5% i paczka za free. Przekonali mnie tym i mają wsio taniej niż aso. Te lampki led po 47 w aso po 69 :thumbdown:

Opublikowano

Panowie, to ze mam pełny fis w aucie zależy od kodowania ale też od manetki czy od licznika który ma taką funkcję?

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Nie wiem jak reszta ale zderzak od esy i koncowki 100mm to dopiero robi robote:whistling:

I to jaką :wink:

Właśnie ja myślę, czy 90 czy 100 dawać... Walić od razu setke no nie? :wink:

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

Panowie, to ze mam pełny fis w aucie zależy od kodowania ale też od manetki czy od licznika który ma taką funkcję?

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 4

Tylko kodowanie ;)

Opublikowano

Frosty se walnij ale w....:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

100 załóż od kanalizy taką szarą :grin:

Opublikowano
Dają -5% i paczka za free. Przekonali mnie tym i mają wsio taniej niż aso. Te lampki led po 47 w aso po 69 :thumbdown:

U gościa z forum golfa ~54 w złocie. Koło 6 dni czekania.

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano
100 załóż od kanalizy taką szarą :grin:

:polew: + kolanko 90 stopni w góre:decayed:

Opublikowano
100 załóż od kanalizy taką szarą :grin:

PCVkę mówisz, dobry plan :wink:

Opublikowano
Dają -5% i paczka za free. Przekonali mnie tym i mają wsio taniej niż aso. Te lampki led po 47 w aso po 69 :thumbdown:

U gościa z forum golfa ~54 w złocie. Koło 6 dni czekania.

Wysłane z mojego GT-I9070

Masz jakievo fota?

Opublikowano

H4mm3R ile za komplet mapek do LED na 2014 ? :wink:

Opublikowano

to sporo :decayed:

Opublikowano
100 załóż od kanalizy taką szarą :grin:

PCVkę mówisz, dobry plan :wink:

taką daj bo PCV ci wypali....600126.jpeg
Opublikowano
Dają -5% i paczka za free. Przekonali mnie tym i mają wsio taniej niż aso. Te lampki led po 47 w aso po 69 :thumbdown:

U gościa z forum golfa ~54 w złocie. Koło 6 dni czekania.

Wysłane z mojego GT-I9070

Masz jakievo fota?

Hm jak dobrze rozumiem, chcesz fotkę lampki(jak coś, walają się po piwnicy)?

Ciąg dalszy walk ze śrubkami: ASO Skody nie jest w stanie mi zamówić śrubek :facepalm:

cza do szwabów jechać, koszt paliwa 16PLN, koszt śrubek 2PLN :doh:

Bixów regulacja do góry/dół to jedynie, po tych śrubach zapierających?

Opublikowano
:Bixów regulacja do góry/dół to jedynie, po tych śrubach zapierających?

Regulacja góra dół jest bliżej kierunku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.