Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e tam z tego twojego piecyka to będziesz się cieszyć tylko zimą a ori gałka z rs będzie cieszyć oko cały rok:kox:

jak by kto chciał numerek 8E0711327M

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

320920d1322988083-christmas-thread-sexy-naughty-christmas-girls.jpg

Wesołych Świąt Rezacze

:decayed:

Opublikowano
ja może zrobię na miejscu , napisałem do forumowicza z Londynu i czekam na odp :wink:

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

i może przy okazji podciągnę trochę kucyków :kox:

Dawid?

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano
:hi: Najlepszego Panowie i Panie :hi:
Opublikowano

dziękuje i wzajemnie , zdrowia dla wątroby:decayed::grin: resztę się jakoś zaradzi:wink:

Audi_Merry_Fucking_Christmas_1.jpg

Opublikowano

Wesołych i zdrowych panie i panowie:hi:

Opublikowano

i do mnie gwiazdka przyszłą 005%20(kopiowanie).jpg

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

a właśnie jak je wyciąga?

Opublikowano

pytanko macie może doświadczenie chodzi mi o urządzenie do mycia parowego żeby myć silniki albo coś innego chodzi o to żeby nie była to woda

Opublikowano
i do mnie gwiazdka przyszłą http://www.monna.pl/5.11/005%20(kopiowanie).jpg

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

a właśnie jak je wyciąga?

Na ASO napadłeś? :decayed:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

BTW Zdrowych i Wesołych Świąt :wink:

Opublikowano

Panowie i Panie czas skończyć na dzisiaj rezanie, bo wieczór wigilijny nadchodzi więc później się coś pomodzi. Składam Wam wszystkim życzenia i żeby się spełniły wasze marzenia, no i oczywiście Do Siego Roku żebyście się za bardzo nie pocili w rozkroku:decayed: EVRYBADY

Opublikowano

Evrybady , amen :decayed:

Opublikowano
i do mnie gwiazdka przyszłą http://www.monna.pl/5.11/005%20(kopiowanie).jpg

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

a właśnie jak je wyciąga?

blende sciagasz nad Rnse i

rnse tez troche wyciagasz i od gory masz takie piz*ryki ktore trzeba nacisnac:decayed:

Opublikowano

Panowie i Panie czas skończyć na dzisiaj rezanie, bo wieczór wigilijny nadchodzi więc później się coś pomodzi. Składam Wam wszystkim życzenia i żeby się spełniły wasze marzenia, no i oczywiście Do Siego Roku żebyście się za bardzo nie pocili w rozkroku:decayed: EVRYBADY

:grin::grin::grin:

Zdrowych i Wesołych Elita:kox:

Opublikowano

swieta_2.jpg

Zdrowych i Wesołych :buziak:

Opublikowano

ja także życze Wam Wesołych Świąt !!!

Opublikowano

Świąteczne hi.gif

Zdrowych Wesołych Świąt i szybkich samochodów pod choinką upup.gif (oczywiście w skali 1:1) naughty.gif

Choć niektórzy wręcz odwrotnie zapamiętają te święta... Jadę dziś sobie Serbską koło południa a tam Z350 blink.gif ja nie wiem jak on to zrobił, dwa pasy i lekki łuk, fakt że taki nurkujący... chyba musiał mieć zielone na krzyżówce wcześniej żeby uzyskać dobrą prędkość...

DSC_0652.jpg DSC_0653.jpg DSC_0654.jpg DSC_0655.jpg

Opublikowano

No to koleś ma prezent na święta:facepalm::decayed:

Opublikowano
i do mnie gwiazdka przyszłą http://www.monna.pl/5.11/005%20(kopiowanie).jpg

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

a właśnie jak je wyciąga?

Marcinie, widze tam wlaczniki swiatel, na sprzedaz?

Opublikowano
No to koleś ma prezent na święta:facepalm::decayed:

nie on jeden kumplowi pamiętasz co był na vwmani białym caddy wczoraj jakiś dziadek wymusił i jego auto poszło do kasacji:facepalm: najlepsze, że to t4 było, a staruszek jakąś osobówką:thumbdown: dobrze, że chociaż im nic się nie stało

Opublikowano
No to koleś ma prezent na święta:facepalm::decayed:

Ja mam tez niezły. Rozyebał mi sie silnik wczoraj. Do wymiany wałek rozrządu i popychacze. Jakby ktos miał wałek w dobrym stanie to jestem chętny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.