Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Właśnie kupiłem jarzma pod 312mm za stówke:decayed:

ja dzisiaj odbieram tarcze 312 po przelocie ~5kkm - za jednego żubra :grin:

ja TYŻ jadę na łowy. Biorę mettówke i będzie wszystko jasne sle na moje zaraz będę miał 312 w piwnicy.
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Właśnie kupiłem jarzma pod 312mm za stówke:decayed:

ja dzisiaj odbieram tarcze 312 po przelocie ~5kkm - za jednego żubra :grin:

Ja moją ukochaną chińszczyznę za jakieś 100zł kupie pewnie:decayed: Oczywiście komplet. Tylko teraz pany co zrobić z zaciskami? Można je domowym sposobem doprowadzić do jakiegoś w miarę wyglądu??

no ja panie zaszalałem, bo ATE :grin: z zaciskami też będę myślał, jak skompletuje od Ciebie na tył tarcze i komplet klocków, no i resztę gratów, koło już jest, zostanie gwint i folia :banan: także tego :guma:

Opublikowano

Dzisiaj już dobrze ale wczoraj:kwasny:

.... normalka , je też mordę schlałem :decayed: i wczoraj zdychałem :facepalm:

Opublikowano
Właśnie kupiłem jarzma pod 312mm za stówke:decayed:

ja dzisiaj odbieram tarcze 312 po przelocie ~5kkm - za jednego żubra :grin:

Ja moją ukochaną chińszczyznę za jakieś 100zł kupie pewnie:decayed: Oczywiście komplet. Tylko teraz pany co zrobić z zaciskami? Można je domowym sposobem doprowadzić do jakiegoś w miarę wyglądu??

no ja panie zaszalałem, bo ATE :grin: z zaciskami też będę myślał, jak skompletuje od Ciebie na tył tarcze i komplet klocków, no i resztę gratów, koło już jest, zostanie gwint i folia :banan: także tego :guma:

Nie daj Bóg żeby to ktoś z batalionu przeczytał:bag::decayed: Ja chyba zaciski rozbiore i dam do piaskowania albo wezmie diaksa i szczotkę drucianą i ogień:decayed:

Marcin do 1.8T to wstyd 312mm zakładać:przebiegly:

Opublikowano
Właśnie kupiłem jarzma pod 312mm za stówke:decayed:

ja dzisiaj odbieram tarcze 312 po przelocie ~5kkm - za jednego żubra :grin:

Ja moją ukochaną chińszczyznę za jakieś 100zł kupie pewnie:decayed: Oczywiście komplet. Tylko teraz pany co zrobić z zaciskami? Można je domowym sposobem doprowadzić do jakiegoś w miarę wyglądu??

no ja panie zaszalałem, bo ATE :grin: z zaciskami też będę myślał, jak skompletuje od Ciebie na tył tarcze i komplet klocków, no i resztę gratów, koło już jest, zostanie gwint i folia :banan: także tego :guma:

Nie daj Bóg żeby to ktoś z batalionu przeczytał:bag::decayed: Ja chyba zaciski rozbiore i dam do piaskowania albo wezmie diaksa i szczotkę drucianą i ogień:decayed:

Marcin do 1.8T to wstyd 312mm zakładać:przebiegly:

Od bidy ciut wieksze będą. Na sezon starczą.

Opublikowano
Właśnie kupiłem jarzma pod 312mm za stówke:decayed:

ja dzisiaj odbieram tarcze 312 po przelocie ~5kkm - za jednego żubra :grin:

Ja moją ukochaną chińszczyznę za jakieś 100zł kupie pewnie:decayed: Oczywiście komplet. Tylko teraz pany co zrobić z zaciskami? Można je domowym sposobem doprowadzić do jakiegoś w miarę wyglądu??

no ja panie zaszalałem, bo ATE :grin: z zaciskami też będę myślał, jak skompletuje od Ciebie na tył tarcze i komplet klocków, no i resztę gratów, koło już jest, zostanie gwint i folia :banan: także tego :guma:

Nie daj Bóg żeby to ktoś z batalionu przeczytał:bag::decayed: Ja chyba zaciski rozbiore i dam do piaskowania albo wezmie diaksa i szczotkę drucianą i ogień:decayed:

Marcin do 1.8T to wstyd 312mm zakładać:przebiegly:

nie taki wstyd

ja latam na 312 ale niedlugo wpadna 345

Opublikowano
Czysta komplet: blendy, ledy, wtyczki :naughty:

Same ledy w ASO to ok 350-400zł :naughty:

jak i gdzie to sie podpina?? w B6 zabangla po podpięciu??

Opublikowano

:hi:Witam, jest gdzies nr. na lusterku wewnetrznym fotochrom z czujnikem swiatla ?

Opublikowano

Naklejka jest na górnej osłonce kabli.

Opublikowano

Oproznij skrzynke :wink:

Opublikowano

Masz 126 zapisanych wiadomości, z 200 dozwolonych.

Opublikowano

a ja właśnie od ortopedy wyszedłem - wyrok sk***iel na mnie wydał :facepalm:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano
a ja właśnie od ortopedy wyszedłem - wyrok sk***iel na mnie wydał :facepalm:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

co się stało??\\

czy to kolorowe zegary : [TABLE=class: vinInfoTable]

[TD=class: prCode]9Q2[/TD]

Multi-function display/on-board computer

with check control?

[/TABLE]

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

na 99% zwykłe :facepalm:

czy to kolorowe zegary : [TABLE=class: vinInfoTable]

[TD=class: prCode]9Q2[/TD]

Multi-function display/on-board computer

with check control?

[/TABLE]

Opublikowano

Jak masz led to. Tak.

Opublikowano
Jak masz led to. Tak.
a masz jakąś ściąge jak to zakodować?
Opublikowano
Jak masz led to. Tak.
a masz jakąś ściąge jak to zakodować?

tej wizualizacji nie zakodujesz w naszych autach tak z palca. Trzeba mieć sterownik PDC z A3 8P i emulator bramki CAN

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

i na potwierdzenie, że działa w B6

Pdc Gateway - YouTube

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.