Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wstydzę się:grin: poszukaj pięknego niebieskiego avanta na fejsie :decayed:

Na YT też jesteś :decayed:

:thumbup::thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
hehehe , nie ma z czego wstydzić się a wiesz że znalazłem niebieskiego avanta :decayed::hi:

właśnie widzę :decayed::naughty:

H4mm3R to mój avant jak przyjechał do PL, teraz trochę go podreperowałem :decayed:

Opublikowano

panowie jak wyglada sprawa z przelozeniem silnika z s4b8 3.0T do b6

silnik skrzynia i kabelkologia bybyla co jeszcze by potrzeba?

Opublikowano

czy przycisk ESP z tej konfiguracji nie powinien być z prawej strony na rogach taki jak reszta przycisków? bo tutaj jest zaokrąglony od prawej a już przycisk pdc z jednej jest zaokrąglony z 2 przod

mój ESP

075b3e2053a20fc5m.jpg

Marcino

a2340f0c4a4496c4m.jpg

Opublikowano
panowie jak wyglada sprawa z przelozeniem silnika z s4b8 3.0T do b6

silnik skrzynia i kabelkologia bybyla co jeszcze by potrzeba?

wal do NOSBa

Opublikowano
czy przycisk ESP z tej konfiguracji nie powinien być z prawej strony na rogach taki jak reszta przycisków? bo tutaj jest zaokrąglony od prawej a już przycisk pdc z jednej jest zaokrąglony z 2 przod

http://images64.fotosik.pl/528/cb4fe3af24fe3166m.jpg

jest dobrze, bo masz zaokrąglony tunel, to jest wersja europejska. z prawej strony już masz trójkąt awaryjnych, więc tam zaokrąglenia nie ma.

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

panowie jak wyglada sprawa z przelozeniem silnika z s4b8 3.0T do b6

silnik skrzynia i kabelkologia bybyla co jeszcze by potrzeba?

wal do NOSBa

ochrona komponentów nie narobi bałaganu?

Opublikowano

Witka:hi:

Józek są całe lustra foto na alkegro po 200zl/szt

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
czy przycisk ESP z tej konfiguracji nie powinien być z prawej strony na rogach taki jak reszta przycisków? bo tutaj jest zaokrąglony od prawej a już przycisk pdc z jednej jest zaokrąglony z 2 przod

http://images64.fotosik.pl/528/cb4fe3af24fe3166m.jpg

jest dobrze, bo masz zaokrąglony tunel, to jest wersja europejska. z prawej strony już masz trójkąt awaryjnych, więc tam zaokrąglenia nie ma.

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

panowie jak wyglada sprawa z przelozeniem silnika z s4b8 3.0T do b6

silnik skrzynia i kabelkologia bybyla co jeszcze by potrzeba?

wal do NOSBa

ochrona komponentów nie narobi bałaganu?

u marcino ESP jest inne

a2340f0c4a4496c4m.jpg

z prawej prosty a nie zaokrąglony jaki ma numerek?

Opublikowano

u mnie jest tak :)

w8e3.jpg

Opublikowano

nie jest różnicą to, że jeden jest z chromem, a drugi nie? może to też różnica między nimi?

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

k**wa ide swój obejrzeć :grin:

Opublikowano

Bo twoje esp jest od wersji esp-wizytownik a ten u marcino jest od zestawu przyciskow

Opublikowano

Rav te ESP jest od wersji z szufladką

Opublikowano

no właśnie o to mi chodzi potrzebuje numerek tego Marcinowego bo wizytownik wyleciał i esp tez wyleci w komplecie z wizytownikiem

ogólnie potrzebuje kupić nówki w ASO wszystkie przyciski ESP , zaślepka/ badz AIR bag OFF , roleta i pdc przód , ma ktoś dobre rabaty na to?

Opublikowano

Racja:

cc3d73cfae49.jpg

Opublikowano

widzę że masz turbo do asz a masz może wałek rozrządu :) ?

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

może ktoś ma wałem rozrządu do 1.9 PD

Opublikowano
panowie jak wyglada sprawa z przelozeniem silnika z s4b8 3.0T do b6

silnik skrzynia i kabelkologia bybyla co jeszcze by potrzeba?

nudzi Ci sie Andrzeju? :decayed:

Opublikowano

widzę że masz turbo do asz a masz może wałek rozrządu :) ?

Mam tylko turbo:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.