Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ma ktoś pod ręką instrukcję montażu ambilight w tylnej lampce?? gdzieś to ostatnio widziałem :eusathink:
Jak chcesz to mogę Ci na maila podesłać z wymiarami jak wiercić otwory:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a grill z S4 B6 dół, można wpasować w całości w zderzak s-line ? nie potrzebna jest ramka s-line ?

Przecież przycinasz grill s4 wkładasz do ramki s-line i pasuje . W zderzaku wycinasz 2 ząbki i tyle (1cm ciecia którego nie widac).

Na tych fotach masz wszytkie możliwości montażu:)

Ramka S-line -Grill S4

wggs.jpg

Niebieska Audi Gril S4 Ramka S4

Srebrna Gril S4 Ramka S-line

ejic.jpg

Grill S4 -Ramka S4

8vnd.jpg

k6xa.jpg

aue8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie o to chodziło dziękować juziu :decayed::thumbup1:

już powinieneś mieć wymodzone, chwal się :decayed: u mnie 25minut na spokojnie ze znalezieniem wierteł w garażu :grin: tak wyszło:

gy8uzy9y.jpgyga3y9yh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja docelowo będę jednak kombinował żeby większe diody wrzucić i to bez żadnej obudowy, bo efekt jest słaby w porównaniu z przodem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :drinks:

Tak mi się właśnie wydawało bo ramka jest w sumie ładnie wpasowana ale nie leży idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja docelowo będę jednak kombinował żeby większe diody wrzucić i to bez żadnej obudowy, bo efekt jest słaby w porównaniu z przodem:kwasny:

tylko wtedy punktowo Ci będą świecić, chyba, że szerokokątne, ale mogą jebać po oczach... przód bardziej widać, bo ma na czym siadać to światło, a tyłu siedzisko jest niżej i się rozprasza to światło... U mnie na jasnej skórze fajnie świeci na siedzisko i na oparcie w miejsce łokcia, jak otworzyłem łokieć to jest git :wink: dla mnie to c**j, ważne, że moim chłopakom się podoba :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie o to chodziło dziękować juziu :decayed::thumbup1:

już powinieneś mieć wymodzone, chwal się :decayed: u mnie 25minut na spokojnie ze znalezieniem wierteł w garażu :grin: tak wyszło:

gy8uzy9y.jpg

main.jpeg

Tak mi się skojarzyło :decayed:

Wladi, jakby Ci 5mm led wystawał i dawał po oczach, to daj taką oprawkę od góry i przyklej ją klejem na gorąco/silikonem [LISPOL] Oprawka na diodę LED 5mm krótka __ 10szt (3858071541) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Patryś najlepszego :wink:
Patryś 100lat !! :bry:
Patryś najlepszego 150lat
Patryś 100 latek i roczek więcej:decayed:

Dzięki wielkie. :decayed:

W końcu odpaliłem lapka. Po wczorajszym chlańsku ciężko było się garnąć hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Dzisiaj odpoczynek może na jakieś balety polecim a jutro roczek córki szwagra i znowu picie hehe. :grin:

Wczoraj lało się co popadło a dzisiaj kapeć hehe.:kwasny:

Zaczęło się od Soplicy z pigwy małej na próbkę, potem Jameson 0,7, Grant's 0,5 i Pan Tadeusz 0,5 x2 :facepalm: Jak na 3 pijących to mi tyle wystarcza hehe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powie mi ktoś jak te przyciski z kiery b7 multi wydostać bez uszkodzenia czego kolwiek?
Wystarczy poduszkę wykręcić i masz do nich dostęp - daną stronę MF wyciągasz wysuwając ją w kierunku otworu po poduszce.

ok dzięki bo już się zastanawiałem czy nie wyważyć czymś od spodu to pewnie mocowanie bym rozwalił dzięki wielkie po raz kolejny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...