Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak bedziesz mial checi to pomozesz mi wymienic zbiorniki spryskow :decayed:

o ile nie bede gnił w robocie:facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Patryś najlepszego ! 100 lat w kamieniołomach :decayed:

Podziękował. Narazie trochę pozapierdzielam w NL hehe :grin:

Stówka patryś i dużo kasy na mody :decayed:

Dzięki napewno by się przydała :wink:

:siema: PATRYS-100lat!!!dzis urlopik

Dzieki. Ja zaczynam od dziś urlop i dopiero 4 lutego powrót do pracy :banan:

a jutro webasto thermo topic:decayed:

Patryś najlepszego:drunk:

Dzięki wielkie. Ja zaraz idę rezać klape hehe.

3 h się przespałem starczy. Paczki z gratami już pootwierane, sprawdzone. :wink:

Nie chce ktoś boczków z roletami pod elektryczne szyby, bez pakietu światło? :whistling:

skóra??

Najlepszego Rezaczu :kox:

Opublikowano

i jak bedziesz mial checi to pomozesz mi wymienic zbiorniki spryskow :decayed:

o ile nie bede gnił w robocie:facepalm:

to o ktorej mam dzwonic zebys juz wiedzial?

Opublikowano
Najklepszego Patrys:)
Patryś najlepszego evrybady :drinks::decayed:
100 lat Patrys:drunk: i szerokosci w drodze do pl

Dzięki wielkie. Ja już od dzisiaj w PL jestem. Przed 4 rano już byłem w domu, przespałem się i staram się coś tam grzebać z autem.

skóra??

Najlepszego Rezaczu :kox:

Dzięki. Nie, nie skóra. Kolor SWING.

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

Haha pany paczta:

[TABLE]

Numer kat

Nazwa

Cena netto

Cena brutto

Stan

magazynowy

Dostępność

przy zamówieniu

Kupuję

8E9861333MDF

ROLETA

[TD=align: right]951.98[/TD]

[TD=align: right]1170.94[/TD]

[TD=align: center]0[/TD]

[TD=align: center]0 0.gif[/TD]

zamow.png

[/TABLE]

Pocieniało im tam. Wpisałem nr roletki bo nie wiem czy to do avanta czy sedana a tu takie cóś hehe

Opublikowano

Panowie po ile chodzą klapy usa do sedana ?

Opublikowano

:hi:panny,

Takie dwa szybkie pytania. Włączam tylną wycieraczkę raz tylko, żeby zgarnąć np. poranną rosę i od razu wracam wajchą w położenie neutralne a wycieraczka "sama" po tym jednym razie macha jeszcze, raz, czasem 3, czasem pięć i dopiero staję. Boję się, że jak któryś raz włączę to już się nie wyłączy :doh: Jakieś pomysły co to? Silniczek pada? Manetka?

Laser w concert 2 czyścić lepiej na sucho np. szmatką do okularów czy jakiś środkiem? Alkoholem izopropylowym? Ostatnio co jakiś czas wywala "cd error"...

Opublikowano

Lepiej rozbieraj ten silniczek i uszczelnij go puki jeszcze dziala - zalewa go woda i tak sie dzieje - no moze to jeden z najczestrzych przypadkow

Opublikowano

Zamawiał ktoś kiedyś kuriera na szybkapaka.pl?

Opublikowano

Patryś stówka i ode mnie :wink:

Opublikowano
Patryś stówka i ode mnie :wink:

truskawka mogłabyś chociaż raz nie rozmieniać się na drobne :wink::tongue4:

Opublikowano

Podziękował. O kierwa tak każdy dzisiaj stówka, stówka a wpłat na koncie nie widzę. Chyba muszę jeszcze raz podać nr konta hehe :grin:

Opublikowano
Patryś stówka i ode mnie :wink:

truskawka mogłabyś chociaż raz nie rozmieniać się na drobne :wink::tongue4:

zaczynasz :grin::naughty: jakoś nikt nie wspomniał, że życzenia są też ode mnie:polew:

Opublikowano

:hi:

576891_344356848989906_1683945539_n.jpg

Opublikowano
Lepiej rozbieraj ten silniczek i uszczelnij go puki jeszcze dziala - zalewa go woda i tak sie dzieje - no moze to jeden z najczestrzych przypadkow

Dzięki. To już wiem co jutro robię :naughty:

Opublikowano
:hi: Patryś najlepszego :wink:
Opublikowano

Patryś 100lat !! :bry:

Opublikowano

Pany jedno pytanko bo jutro zrzucam zderzak przedni.

Wszystko wiem co i jak oprócz zaślepek sprysków reflektorów - Wyciągam je przed zdjęciem zderzaka czy po? Zaślepki są przytwierdzone do dysz a dysze zintegrowane z belką?

Opublikowano
Pany jedno pytanko bo jutro zrzucam zderzak przedni.

Wszystko wiem co i jak oprócz zaślepek sprysków reflektorów - Wyciągam je przed zdjęciem zderzaka czy po? Zaślepki są przytwierdzone do dysz a dysze zintegrowane z belką?

Tak.

Odkrecasz 2 srubu w belce.6 w blotnikach i jakies male w nadkolach i juz.

Opublikowano
Pany jedno pytanko bo jutro zrzucam zderzak przedni.

Wszystko wiem co i jak oprócz zaślepek sprysków reflektorów - Wyciągam je przed zdjęciem zderzaka czy po? Zaślepki są przytwierdzone do dysz a dysze zintegrowane z belką?

dysze sa przykrecone do zderzaka a zaslepki mozesz zdjac przed i po zdjeciu zderzaka jak kto lubi

Opublikowano
Pany jedno pytanko bo jutro zrzucam zderzak przedni.

Wszystko wiem co i jak oprócz zaślepek sprysków reflektorów - Wyciągam je przed zdjęciem zderzaka czy po? Zaślepki są przytwierdzone do dysz a dysze zintegrowane z belką?

zaślepki zdejmij sobie przed, będzie Ci wygodniej jak zderzak będzie na aucie :wink: Spryski są przykręcone do zderzaka, nie do belki. W belce są tylko plastiki które trzymają wąż na swoim miejscu.

S-line wpada? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.