Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bo B7 to w 80% B6? :decayed:

Tam zaglądają tylko po te brakujące 20% :grin:

:polew:

Tam się tylko wspierają z problemami z 2.0TDI:decayed:

Witka z rana:hi:

Cycu to nie ja mam sklep z częściami żeby mieć tańsze dojście do Oleju, bo z ALT cieknie jak z przemarzniętej kozy :decayed:

Cieknąć nie cieknie ale jest spalanie wewnętrzne:przebiegly:

Domyślam się :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Extented test zdanyyyyyyyyyyyyyyy

:banan::banan::banan:

Prawko odzyskane

ja pierd......... :naughty::naughty: Ale radocha :kox:

Opublikowano

Gratulacje :D

Opublikowano

O karwa dzisiaj stawiasz może być na skypie:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

no andri tylko teraz noga z gazu:decayed:

Opublikowano

Graty :kox:

Opublikowano

:siema: panowie proszę o pomoc z tą firmą ubezpieczeniową bo naprawa furki po wypadku wyniosła mnie dużo więcej niż wypłacili mi bo powinienem dostać 13 200zł a na konto wpłynęło 8500zł+ laweta i teraz będę musiał kilka tyś wyłożyć z własnej kieszeni za szkodę reszta tutaj będę dozgonnie wdzięczny za pomoc

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/wyplata-czesci-odszkodowania-311544/

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

dodam że dzwoniłem dzisiaj do rzecznika praw ubezpieczonych i powiedział że nie mieli prawa wystawić samochodu na jakieś licytację i muszą wypłacić różnicę pomiędzy wrakiem a przed szkodą czyli te 13 200zł

Opublikowano

No to pakujemy A4 i ogień do Polski na urlop :banan:

Opublikowano
Extented test zdanyyyyyyyyyyyyyyy

:banan::banan::banan:

Prawko odzyskane

ja pierd......... :naughty::naughty: Ale radocha :kox:

Ja tam Ci w liczniku troche przeskalowalem predkosc dla Twojego dobra i teraz zawyza o jakies 20mil/h :grin:

Opublikowano

Panowie, czy w multitronicu żeby wymienić chłodnice wody, to trzeba jakieś grube rzeźby robić? Doszły mnie słuchy, że chłodnica wody chłodzi jeszcze skrzynie i podczas jej wymiany wylewa się olej ze skrzyni..

?

Opublikowano
Panowie, czy w multitronicu żeby wymienić chłodnice wody, to trzeba jakieś grube rzeźby robić? Doszły mnie słuchy, że chłodnica wody chłodzi jeszcze skrzynie i podczas jej wymiany wylewa się olej ze skrzyni..

?

tak to prawda, bynajmniej u mnie tak jest. leży mi nawet taka chłodnica pod multi do benzyny bo złą kupiłem za pierwszym razem

via Tapatalk

Opublikowano

dzieki panowie :kox::kox:

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

a55fe1e6ab366fd11c80b834b4501df6_original.jpg?1389215636

:polew::polew::polew:

Opublikowano
pany ma ktos moze na zbyciu albo wie kto ma listwe drzwiowa od s4 pasazer lewa strona przod???jakis frajer prubowal ja na sile wylamac w nocy:facepalm::facepalm:

:shock3::shock3::shock3: to już nawet skurwisyny listwy zrywają?

Opublikowano

:hi: Panowie

natknąłem się na to w internetach

srogie piguły i elegancka nagroda:naughty:

Opublikowano

Panowie plastidip w dotyku jest chropowaty czy bardziej gładki ?

Opublikowano

chropowaty jak piety Mojzesza:decayed:

Opublikowano

bo zastanawiam sie czym najlepiej pomalować ramkę grilla :eusathink:

Opublikowano

Na mat chesz malowac? Boll

boll_lakier_do_zderzakow_plastikowych_i73ifb.jpg

Opublikowano

jak chcesz zeby sie blyszczalo to najlepiej sprayem bo plastidip trochu matowy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.