Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kisiel w gaciach i do przodu

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Audi A4 B6 Avant 2002

Potrzebuję dźwignię wraz z plastikiem do otwierania tylnej kanapy (klamka ma wylamane zabki) i nie da sie rozlozyc klapy.

Lewa strona (od stron kierowcy). Orientujecie sie czy w ASO kupie cos takiego ?

Opublikowano
Witam,

Audi A4 B6 Avant 2002

Potrzebuję dźwignię wraz z plastikiem do otwierania tylnej kanapy (klamka ma wylamane zabki) i nie da sie rozlozyc klapy.

Lewa strona (od stron kierowcy). Orientujecie sie czy w ASO kupie cos takiego ?

Po co od razu ASO? Typowi handlarze wyrzucają zwykłe szare fotele, bo są nie sprzedajne. Obdzwoń i pytaj, a znajdzie się jakiś normalny co nie zaśpiewa zbyt wysoko za pierdołę, którą wyrzuca.

Opublikowano

Panowie gdzie kupić naklejke EURO 4 na szybe zeby wjechac do centrum Berlina?

Opublikowano
Panowie gdzie kupić naklejke EURO 4 na szybe zeby wjechac do centrum Berlina?

www.umweltzone.pl

Ale ciezko na nasze fury o zielona :wink:

Opublikowano
Wandej paczka dotarła , dzięki :thumbup1:

Spox:hi: pasuje wszystko? czy jeszcze nie montowałeś?

jeszcze nie montowałem, ale w najbliższym czasie się to stanie :wink:

Opublikowano
jak zwykle od Wandeja nic pasować nie będzie :grin:

:ssij:

Opublikowano
No daj :kox:

Ciii bo zaraz Wladiego wywołasz:decayed:

Opublikowano
Panowie gdzie kupić naklejke EURO 4 na szybe zeby wjechac do centrum Berlina?

www.umweltzone.pl

Ale ciezko na nasze fury o zielona :wink:

dzieki

Opublikowano
Panowie gdzie kupić naklejke EURO 4 na szybe zeby wjechac do centrum Berlina?

Najtaniej będzie kupić w Rajchu - na każdej stacji Dekra, ja wydrukowałem sobie adresy a jest ich koło 7 i podjechałem do jednej z nich na obrzeżach bo Umwelt jest na ścisłe centrum, tzw.głowę psa :wink:

Wjeżdżasz z buta do Dekry, kładziesz na stół dowód rej. i pięć ojro i tyle, nawet nie 5 min :wink:

umweltzone.pl

zdziercy :facepalm:

Opublikowano

Wandej jak chcesz to ja czuwam i mogę Ci zapodać....:thumbup::D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Panowie gdzie kupić naklejke EURO 4 na szybe zeby wjechac do centrum Berlina?

Najtaniej będzie kupić w Rajchu - na każdej stacji Dekra, ja wydrukowałem sobie adresy a jest ich koło 7 i podjechałem do jednej z nich na obrzeżach bo Umwelt jest na ścisłe centrum, tzw.głowę psa :wink:

Wjeżdżasz z buta do Dekry, kładziesz na stół dowód rej. i pięć ojro i tyle, nawet nie 5 min :wink:

Zgoda tylko żeby dostać zieloną naklejkę na diesla to pierwsza rejestracja musi być od 2006r więc nasze B6 się nie łapią. Tylko żółtą mozna dostac, a do Berlina na żółtej nie wjedziesz.

Opublikowano
Wandej jak chcesz to ja czuwam i mogę Ci zapodać....:thumbup::D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Mówiłem:polew:

Opublikowano

Sorki, jeszcze na żółtej można wjechać do Berlina :wink:

Opublikowano
Panowie gdzie kupić naklejke EURO 4 na szybe zeby wjechac do centrum Berlina?

Najtaniej będzie kupić w Rajchu - na każdej stacji Dekra, ja wydrukowałem sobie adresy a jest ich koło 7 i podjechałem do jednej z nich na obrzeżach bo Umwelt jest na ścisłe centrum, tzw.głowę psa :wink:

Wjeżdżasz z buta do Dekry, kładziesz na stół dowód rej. i pięć ojro i tyle, nawet nie 5 min :wink:

umweltzone.pl

zdziercy :facepalm:

a bez naklejki jak wjedziesz jaka kara?

Opublikowano
Sorki, jeszcze na żółtej można wjechać do Berlina :wink:

ja tam mam benzę więc wlatuję na zieleni :decayed::grin:

ja i tak wolę się nie pakować do ścisłego centrum, tylko zostawić auto na przedmieściach i przesiąść się na U-Bahna, wygodniej, inna sprawa że większość spraw załatwisz poz centrum, więc naklejka zbędna :wink: zasada prosta - widzisz tory kolejki- nie jedź tam (to jej trasa wyznacza strefę) :decayed:

Dłuższa wersja mojej ulubionej ostatnio reklamy :grin:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Panowie gdzie kupić naklejke EURO 4 na szybe zeby wjechac do centrum Berlina?

Najtaniej będzie kupić w Rajchu - na każdej stacji Dekra, ja wydrukowałem sobie adresy a jest ich koło 7 i podjechałem do jednej z nich na obrzeżach bo Umwelt jest na ścisłe centrum, tzw.głowę psa :wink:

Wjeżdżasz z buta do Dekry, kładziesz na stół dowód rej. i pięć ojro i tyle, nawet nie 5 min :wink:

umweltzone.pl

zdziercy :facepalm:

a bez naklejki jak wjedziesz jaka kara?

40 ojro i punkcik do kolekcji:wink:

Opublikowano

Najśmieszniejsze jest to żeby dla benzyniaka dostać zieloną naklejke auto musi byc z rocznika 93 i młodsze, a w dieslu 2006 i w góre.

Opublikowano
Najśmieszniejsze jest to żeby dla benzyniaka dostać zieloną naklejke auto musi byc z rocznika 93 i młodsze, a w dieslu 2006 i w góre.

trujecie środowisko tą gnojówką :decayed::grin::grin:

już widzę jak na portalach handlarze zaczną pisać - posiada silnik benzynowy - możliwość wjechania do centrum miasta :decayed::decayed:

Opublikowano
Najśmieszniejsze jest to żeby dla benzyniaka dostać zieloną naklejke auto musi byc z rocznika 93 i młodsze, a w dieslu 2006 i w góre.

Proste:naughty: Toć to szlachetne paliwo i szlachetne spaliny:przebiegly: Ci co mają diesle to chyba motorynki w młodości nie mieli:decayed:

Opublikowano

Ale taki benzyniak np 95 rok jak przyjezdza do mnie na warsztat na regulacje lpg to emisja spalin w wiekszości przekracza tą w dieslu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.