Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, jeden z kolegów zrezygnował z ambiente - jakby ktoś chciał, to zapraszam na PW :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Watek z dupeczkami juz polecial widze:kwasny:

Dobrze ze jest jescze sex zone:decayed:

Opublikowano
Za ta rurę w 2008 roku płaciłem w ASO 520zł. Prawie dwa razy droższe:facepalm:

Do jakiego silnika te rury takie drogie?

Opublikowano

Wandej paczka dotarła , dzięki :thumbup1:

Opublikowano
Wandej paczka dotarła , dzięki :thumbup1:

Spox:hi: pasuje wszystko? czy jeszcze nie montowałeś?

Opublikowano
za ta rurę w 2008 roku płaciłem w aso 520zł. Prawie dwa razy droższe:facepalm:

do jakiego silnika te rury takie drogie?

avf.

Opublikowano

Panowie pilnie potrzebuje zaślepek do zderzaka S4 Cabrio, od zwykłego zderzaka nie pasują :shock3:

Opublikowano
Panowie pilnie potrzebuje zaślepek do zderzaka S4 Cabrio, od zwykłego zderzaka nie pasują :shock3:

A zderzak S4 pasuje od cabrio w ogóle?:whistling:

Opublikowano
Panowie pilnie potrzebuje zaślepek do zderzaka S4 Cabrio, od zwykłego zderzaka nie pasują :shock3:

A zderzak S4 pasuje od cabrio w ogóle?:whistling:

Zderzak S4 Cabrio :whistling:

Opublikowano

ale zaslepka jest chyba taka sama:eusathink:

Opublikowano
Panowie, jeden z kolegów zrezygnował z ambiente - jakby ktoś chciał, to zapraszam na PW :wink:

To Ty już wszystkie pogoniłeś?

Opublikowano
Panowie, jeden z kolegów zrezygnował z ambiente - jakby ktoś chciał, to zapraszam na PW :wink:

To Ty już wszystkie pogoniłeś?

no prawie że :decayed: daj na łocapa bo jest jeden kłeszczyn :whistling:

Opublikowano
Panowie pilnie potrzebuje zaślepek do zderzaka S4 Cabrio, od zwykłego zderzaka nie pasują :shock3:

A zderzak S4 pasuje od cabrio w ogóle?:whistling:

Zderzak S4 Cabrio :whistling:

Audi_S4_B6_Cabriolet.jpg

:whistling:

Opublikowano

fajno ma zaślepkje :naughty: ale i tak na gładko polece :jerk:

Opublikowano

Źle zadałem pytanie. To że jest S4 cabrio to wiem tylko się dziwiłem że pasuje do sedana zderzak. Nie pasuje jak widać:wink:

Opublikowano

No jak widać nie ma ch*ja na Mariolę żeby podszedł :decayed:

Opublikowano
No jak widać nie ma ch*ja na Mariolę żeby podszedł :decayed:

Nie podpuszczaj rezaczy :D Skoro z B5 próbują zrobić B6 to Cabrio to będzie pikuś :D

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

C31702554_6.jpg

Opublikowano

Ale nie chodzi czy zderzak pasuje tylko zaślepki mi potrzebne do cabrio :grin:

Opublikowano
Ale nie chodzi czy zderzak pasuje tylko zaślepki mi potrzebne do cabrio :grin:

:cicho:

:grin:

Opublikowano
Ale nie chodzi czy zderzak pasuje tylko zaślepki mi potrzebne do cabrio :grin:

I tak też to zrozumiałem - gwizdanie było na Wandzia :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.