Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam do kupienia komplet listewek naprogowych SLine do B6. Ile powinny kosztować by sie oplacalo?

250

Tyle właśnie kosztują, poczekam na tańsze :kawa:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mam do kupienia komplet listewek naprogowych SLine do B6. Ile powinny kosztować by sie oplacalo?

250

Tyle właśnie kosztują, poczekam na tańsze :kawa:

Za tyle bym brał,przecież normalnie kosztują 500/600 pln.

Opublikowano

:banan:Siema Pany

Opublikowano
Mam do kupienia komplet listewek naprogowych SLine do B6. Ile powinny kosztować by sie oplacalo?

250

Tyle właśnie kosztują, poczekam na tańsze :kawa:

Za tyle bym brał,przecież normalnie kosztują 500/600 pln.

Koledze pewnie chodzi o wewnętrzne a nie zewnętrzne listwy s-line :wink:

Opublikowano
Mam do kupienia komplet listewek naprogowych SLine do B6. Ile powinny kosztować by sie oplacalo?

250

Tyle właśnie kosztują, poczekam na tańsze :kawa:

Za tyle bym brał,przecież normalnie kosztują 500/600 pln.

Koledze pewnie chodzi o wewnętrzne a nie zewnętrzne listwy s-line :wink:

Dokładnie, na próg wewnętrzne, nie na drzwi :wink: Na drzwi już mam, teraz trzeba wnętrze przerobić :)

Opublikowano
no to jeszcze niech się znajdzie ktoś kto szuka od strony kierowcy i ktoś komu przydały by się halo z instalacją , to kupuje i wysyłam do PL :wink:

ja broniłem się przed zderzakiem sline ale na chwile obecną szukam samej dokładki i kratek :wink: jeśli wladi nie weźmie to może ja bym wziął :wink:

btw :hi:

śmiga ktoś na 215/35/19 na 9J ? potrzebowalbym zobaczyc jak duzy jest naciąg :naughty:

Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano
no to jeszcze niech się znajdzie ktoś kto szuka od strony kierowcy i ktoś komu przydały by się halo z instalacją , to kupuje i wysyłam do PL :wink:

ja broniłem się przed zderzakiem sline ale na chwile obecną szukam samej dokładki i kratek :wink: jeśli wladi nie weźmie to może ja bym wziął :wink:

btw :hi:

śmiga ktoś na 215/35/19 na 9J ? potrzebowalbym zobaczyc jak duzy jest naciąg :naughty:

Tyrestretch.com - Because Size Matters!

Opublikowano
no to jeszcze niech się znajdzie ktoś kto szuka od strony kierowcy i ktoś komu przydały by się halo z instalacją , to kupuje i wysyłam do PL :wink:

ja broniłem się przed zderzakiem sline ale na chwile obecną szukam samej dokładki i kratek :wink: jeśli wladi nie weźmie to może ja bym wziął :wink:

btw :hi:

śmiga ktoś na 215/35/19 na 9J ? potrzebowalbym zobaczyc jak duzy jest naciąg :naughty:

Tyrestretch.com - Because Size Matters!

dziękuję :thankyou2: tak myślałem, że będzie gruby naciąg :kox: i teraz mam dylemat czy dac 215 czy 225 :mysli:

Opublikowano
no to jeszcze niech się znajdzie ktoś kto szuka od strony kierowcy i ktoś komu przydały by się halo z instalacją , to kupuje i wysyłam do PL :wink:

ja broniłem się przed zderzakiem sline ale na chwile obecną szukam samej dokładki i kratek :wink: jeśli wladi nie weźmie to może ja bym wziął :wink:

btw :hi:

śmiga ktoś na 215/35/19 na 9J ? potrzebowalbym zobaczyc jak duzy jest naciąg :naughty:

Tyrestretch.com - Because Size Matters!

dziękuję :thankyou2: tak myślałem, że będzie gruby naciąg :kox: i teraz mam dylemat czy dac 215 czy 225 :mysli:

Przy 225 będzie znikomy , z resztą luknij Tyrestretch.com - Because Size Matters!

Opublikowano

balon nad balony :grin: nie no 215 musi być i nie ma srania po krzakach

Opublikowano
no to jeszcze niech się znajdzie ktoś kto szuka od strony kierowcy i ktoś komu przydały by się halo z instalacją , to kupuje i wysyłam do PL :wink:

ja broniłem się przed zderzakiem sline ale na chwile obecną szukam samej dokładki i kratek :wink: jeśli wladi nie weźmie to może ja bym wziął :wink:

btw :hi:

śmiga ktoś na 215/35/19 na 9J ? potrzebowalbym zobaczyc jak duzy jest naciąg :naughty:

Tyrestretch.com - Because Size Matters!

dziękuję :thankyou2: tak myślałem, że będzie gruby naciąg :kox: i teraz mam dylemat czy dac 215 czy 225 :mysli:

Przy 225 będzie znikomy , z resztą luknij Tyrestretch.com - Because Size Matters!

Dużo też od producenta opony zależy, jedne gumy się lepiej naciągają inne gorzej :wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

ciekawe ile włożył kasy, widać że sporo bo wszystko z ASO :whistling:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

ale ktoś miał fantazję :doh:

image.jpg

Opublikowano

Koło 40k$

Opublikowano

co tu dzis taka cisza :whistling:

Opublikowano

Ja studiuje mapę bo jutro z rana trzeba jechać do Lublina aż. :kwasny: Nie dadzą w domu posiedzieć hehe :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.