Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wpuść wladiego to CI wszystko wypije :grin:

Ale to wszystko powinno znajdować się w lodówce bo ja ciepłego alkoholu nie piję:heat::grin:

jasnę jak już nic nie ma to i wygazowane piwo piliśmy :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wpuść wladiego to CI wszystko wypije :grin:

Ale to wszystko powinno znajdować się w lodówce bo ja ciepłego alkoholu nie piję:heat::grin:

jasnę jak już nic nie ma to i wygazowane piwo piliśmy :facepalm:

:polew::polew:

Opublikowano

wpuść wladiego to CI wszystko wypije :grin:

Ale to wszystko powinno znajdować się w lodówce bo ja ciepłego alkoholu nie piję:heat::grin:

już nie bądź taki only you :whistling::decayed:

Opublikowano

Skąd ja to znam:eusathink::grin::grin:

Opublikowano

klimat i nuta - coś pięknego :jerk:

najlepiej oglądać w ciemnym pomieszczeniu i słuchawonach jak dzwonach na łbie :decayed:

Opublikowano

Coś Ci płyta przeskakuje:whistling::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano
Coś Ci płyta przeskakuje:whistling::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

toć to nie moje :grin:

Opublikowano
Coś Ci płyta przeskakuje:whistling::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

toć to nie moje :grin:

No i uj co nie zmienia faktu że i tak się zacina:polew::polew::polew:
Opublikowano
Coś Ci płyta przeskakuje:whistling::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

toć to nie moje :grin:

No i uj co nie zmienia faktu że i tak się zacina:polew::polew::polew:

do tego zaraz zyd sie odpali:polew::polew:

Opublikowano
Coś Ci płyta przeskakuje:whistling::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

toć to nie moje :grin:

No i uj co nie zmienia faktu że i tak się zacina:polew::polew::polew:

do tego zaraz zyd sie odpali:polew::polew:

nie fqrwiaj mje :grin:

Opublikowano

Moi drodzy jakie halogeny polecacie ?

Opublikowano
jaki aku polecacie???

bo dziaj wymienialem zarowki itp maly detling a tu aku ni hu hu. sprawdzilem ładowanie ok ale nie trzyma przy postoju tygodnia ma problemy

moll wychodził chyba seryjnie albo varta( obecnie posiadam) jeżdżę rok i jest jak narazie ok

moll w aftermarkecie a moll na pierwszy montaż sygnowany logiem OOOO to 2 światy :whistling:

Why? Kupiłem M3+ i jestem bardzo zadowolony :wink:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

klimat i nuta - coś pięknego :jerk:

najlepiej oglądać w ciemnym pomieszczeniu i słuchawonach jak dzwonach na łbie :decayed:

Kaju lubisz ATB :eusathink::decayed:

Opublikowano
Opublikowano

Kaju lubisz ATB :eusathink::decayed:

zgadnij :grin:

Opublikowano

Dostałem meila dziś :

"Hi, do you speak english or russian?

Can you send Audi A4 S4 RS4 CARBON to Russia? How much delivery price if you can?"

:grin:

Opublikowano
Dostałem meila dziś :

"Hi, do you speak english or russian?

Can you send Audi A4 S4 RS4 CARBON to Russia? How much delivery price if you can?"

:grin:

znajomy cysterna na ruski często lata:decayed: chodź ostatnio to turcja

podejdź na pocztę to panie zwariują :grin:

Opublikowano
Dostałem meila dziś :

"Hi, do you speak english or russian?

Can you send Audi A4 S4 RS4 CARBON to Russia? How much delivery price if you can?"

:grin:

sie nie dziwie.

Kilka juz razy wysyłałem rzeczy z allegro na Litwe albo Ukraine. Ostatnio dzwonił pan ze Słowacji.

Opublikowano

a orientujesz się mniej więcej ile kosztuje wysłanie kompletu listw wewnętrznych do Rosji ? tak mniej więcej :wink:

Opublikowano
a orientujesz się mniej więcej ile kosztuje wysłanie kompletu listw wewnętrznych do Rosji ? tak mniej więcej :wink:

ze trzy litry bimbru na samej granicy :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.