Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Godzina na rozbudzenie przy kawie i telefonie z odpalonym tapatalk i najlepszym forum ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:oops: nie wiedziałem że masz takie graty

Jest wszystko. Wysyłałem ostatnio koledze jednemu z forum rozrząd do ibizy tdi. Okazało się że ma przeszczep silnika z polo:decayed:

yyy... Szwagier mój? :shock3:

Ta:kwasny:

Opublikowano
:oops: nie wiedziałem że masz takie graty

Jest wszystko. Wysyłałem ostatnio koledze jednemu z forum rozrząd do ibizy tdi. Okazało się że ma przeszczep silnika z polo:decayed:

yyy... Szwagier mój? :shock3:

Ta:kwasny:

o pjeruna. a ta izka jego kobity czy gdzieś kogoś dalej?

Opublikowano
:oops: nie wiedziałem że masz takie graty

Jest wszystko. Wysyłałem ostatnio koledze jednemu z forum rozrząd do ibizy tdi. Okazało się że ma przeszczep silnika z polo:decayed:

yyy... Szwagier mój? :shock3:

Ta:kwasny:

o pjeruna. a ta izka jego kobity czy gdzieś kogoś dalej?

Kumpeli jakiejś:wink:

Opublikowano
:hi::hi::hi:Elyt.
Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano

:siema:

Pany takie pytanie , kto robi ori wycieraczki aero B6/B7

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Nikt nie wie , czy wszyscy jeżdżą na wycieraczkach z biedronki :decayed:

Opublikowano

jozek jozek everybady jozek jesteś ?

Opublikowano

Witam Panowie

Proszę o pomoc w rozpracowaniu kodów z poniższego zdjęcia:

zdjecie.jpg

Chodzi mi konkretnie o kolor tapicerki (chcę wymienić fotel) i kolor wnętrza (chcę zmienić tunel na 2 din), a nie chciałbym żeby się różniły. Czy kolor deski rozdzielczej, tunelu itp. był we wszystkich taki sam (oprócz granatu)?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Opublikowano

Wpisz w Google dekoder kodów audi i działaj ;)

Opublikowano
jozek jozek everybady jozek jesteś ?

:smiley:

Opublikowano
Nikt nie wie , czy wszyscy jeżdżą na wycieraczkach z biedronki :decayed:
nie mam zielonego pojecia kto je produkuje, nie wnikam w to wazne ze dobrze zbieraja wode
Opublikowano

panowie, jaka jest realna cena za 2004 rok sedana s-line 1,9tdi q?? ładny, nie biorę pod uwagę allegrowych rodzynków, jakiś przedział za zdrową sztukę??

Opublikowano

OOo dołączam się do pytania siostra z chłopakiem chcą kupić B6 sedan 1.9tdi kolor czarny lub grafit ciemny oczywiście fure forumowa

Opublikowano
panowie, jaka jest realna cena za 2004 rok sedana s-line 1,9tdi q?? ładny, nie biorę pod uwagę allegrowych rodzynków, jakiś przedział za zdrową sztukę??

zależy jakie wyposażenie tam siedzi, myślę ze koło 28tyś

Opublikowano

s-line wewnętrzny, xenon, pdc przód i tył, grzane dupki, przebieg 160tys, ładny stan, nawet bardzo

Opublikowano

zewnętrznego s-line brak ? To coś koło 26 :whistling: chociaż te ceny są tak zróżnicowane ze ciężko coś tak wycenić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.