Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kumpel dzisiaj wpierdzielił 18 pączków w 20min :shock3:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kumpel dzisiaj wpierdzielił 18 pączków w 20min :shock3:

niech piwem zapije - życzę mu miłego bełta

Opublikowano
Kumpel dzisiaj wpierdzielił 18 pączków w 20min :shock3:

niech piwem zapije - życzę mu miłego bełta

I wygrał zgrzewkę pączków :grin:

Opublikowano

Ostatnia nocka i weekend:decayed:

Paczuszka do uk z fantami juz w drodze

w poniedzialek rezanko

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi::a4fan:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: nie smiac sie ze mnie ;) trase robilem z pomorza do czeskiej granicy tam cos zalatwic i z powrotem ;)
Opublikowano

Bryndybry;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Właśnie zacząłem weekend:banan:

Opublikowano
:hi:

Właśnie zacząłem weekend:banan:

takiemu to dobrze

Opublikowano
:hi:

Właśnie zacząłem weekend:banan:

Zwonili Cię że tak wcześnie? :polew::whistling:

:siema: ja ostatni dzień urlopu-2weeksy rozkminiania czy nie sprzedać czarnej eminencji i dalej,nie,wiem.

Jutro jakąś polerke chyba strzelę:kox:

Opublikowano
:hi:

Właśnie zacząłem weekend:banan:

Zwonili Cię że tak wcześnie? :polew::whistling:

:siema: ja ostatni dzień urlopu-2weeksy rozkminiania czy nie sprzedać czarnej eminencji i dalej,nie,wiem.

Jutro jakąś polerke chyba strzelę:kox:

nie sprzedawaj ! :)

Opublikowano
:hi:

Właśnie zacząłem weekend:banan:

Zwonili Cię że tak wcześnie? :polew::whistling:

:siema: ja ostatni dzień urlopu-2weeksy rozkminiania czy nie sprzedać czarnej eminencji i dalej,nie,wiem.

Jutro jakąś polerke chyba strzelę:kox:

Kurfa w poniedziałek poszedłem z konkretną gorączką bo przecież by musieli zaknąć ten pierdolnik beze mnie:kwasny:

A tylko kurfa diesla kup:przebiegly:

Opublikowano
:hi:

Właśnie zacząłem weekend:banan:

Zwonili Cię że tak wcześnie? :polew::whistling:

:siema: ja ostatni dzień urlopu-2weeksy rozkminiania czy nie sprzedać czarnej eminencji i dalej,nie,wiem.

Jutro jakąś polerke chyba strzelę:kox:

EeKurfa w poniedziałek poszedłem z konkretną gorączką bo przecież by musieli zaknąć ten pierdolnik beze mnie:kwasny:

A tylko kurfa diesla kup:przebiegly:

Jak pójdzie to albo bedzie wfn w q++++ albo awx++++ ośka :polew: sary sedan. Nawet jest jeden na allegro 2001r z d*pa s4 kołem tylko albo walony był,qlbo mln na liczniku.

Mam mieszane uczucia-czarna to porządna zdzira-zawsze da mi radochy jak,jej potrzebuje :kox::polew: tylko ten lpg mnie już wkurza.

Opublikowano
:hi:

Właśnie zacząłem weekend:banan:

Zwonili Cię że tak wcześnie? :polew::whistling:

:siema: ja ostatni dzień urlopu-2weeksy rozkminiania czy nie sprzedać czarnej eminencji i dalej,nie,wiem.

Jutro jakąś polerke chyba strzelę:kox:

EeKurfa w poniedziałek poszedłem z konkretną gorączką bo przecież by musieli zaknąć ten pierdolnik beze mnie:kwasny:

A tylko kurfa diesla kup:przebiegly:

Jak pójdzie to albo bedzie wfn w q++++ albo awx++++ ośka :polew: sary sedan. Nawet jest jeden na allegro 2001r z d*pa s4 kołem tylko albo walony był,qlbo mln na liczniku.

Mam mieszane uczucia-czarna to porządna zdzira-zawsze da mi radochy jak,jej potrzebuje :kox::polew: tylko ten lpg mnie już wkurza.

bierz avfa :D

Opublikowano

Avf miałem i nie bylem zadolony. Może awx będzie,lepiej jechał:-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.