Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Idę mierzyć rotory:kox:

:hi::thumbup1:

Od razu zmieniam jarzma i wpadają tarcze 312mm przód:naughty:Oczywiście Ferodo w cenie chińszczyzny:decayed:

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

:hi:

Idę mierzyć rotory:kox:

:hi::thumbup1:

kręć gwint w dół. Sniegu już nie bedzie :kox:

Myślisz że to kurfa przyjemne?:bag:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gitarrra :wink: ja działam od poniedziałku przy swojej padlinie :kox:

Opublikowano

Dzińobryyy ;) dzis wolne od work wiec ide w koncu robic mod zderzaka sline przod Moc Checi przybywaj ( od roku zabieram sie za te graty lezace w garazu hehe) :P

Opublikowano

Spy fotoybuhyzej.jpg

Opublikowano

Andrzej koniecznie teraz wieksze heble na tyl :wink:

felga wyglada ladnie :kox:

ori ?

Opublikowano

jakis duzy balon masz zalozony :whistling::wink:

Fanta, a Ty na jakie kolo w końcu się zdecydowałeś? :whistling:

Opublikowano

jakis duzy balon masz zalozony :whistling::wink:

Fanta, a Ty na jakie kolo w końcu się zdecydowałeś? :whistling:

hmm pokaże niebawem :wink:

jakis duzy balon masz zalozony :whistling::wink:

235/35 to balon?:whistling:

skoro masz 8,5J to 235 jest troche za szeroka..

ja mam 9,5J i daje 225/35

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

:decayed:

Opublikowano

jakis duzy balon masz zalozony :whistling::wink:

Fanta, a Ty na jakie kolo w końcu się zdecydowałeś? :whistling:

hmm pokaże niebawem :wink:

jakis duzy balon masz zalozony :whistling::wink:

235/35 to balon?:whistling:

skoro masz 8,5J to 235 jest troche za szeroka..

ja mam 9,5J i daje 225/35

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

:decayed:

Ale 18? Ja nie chce na każdym rondzie na ranty uwazac:kwasny: 225 jest dopuszczalne ale auto lepiej z tylu wygląda na 235:wink:

Opublikowano

tak na 18 :wink:

dobrze Endriu skoro takie masz to ok :wink: wygląda dobrze, ale chociaż troche opuść auto w dół

Opublikowano
tak na 18 :wink:

dobrze Endriu skoro takie masz to ok :wink: wygląda dobrze, ale chociaż troche opuść auto w dół

Wieczorem:naughty: Właśnie mi dotaely tarcze 312mm:naughty:

Opublikowano

hello:whistling:

Opublikowano

Yello:decayed:

Opublikowano

na tego to zawsze można liczyć :decayed:

Opublikowano

Kolega z forum Łega zapodal ciekawy tutorial innego troche sposobu modu dokladki sline do zwyklego zdesia. Narobilem sie i efekt ciekawy, dokladka faktycznie trzyma sie jak na ori zderzaku sline i nie trzeba brac na sruby ani trytytki :) jeszcze tylko wymiana pod koniec miesiaca rozrzadu i zdesio wyladuje na bryce ;)

Wandej tarcze zalozyles juz? Czemu nie pakujesz moda 320/288? Masz 15" zimowe? A i przod mam ATE a tylne zaciski to TRW komplet ponoc z A4B6 3.0tdi

Opublikowano
Kolega z forum Łega zapodal ciekawy tutorial innego troche sposobu modu dokladki sline do zwyklego zdesia. Narobilem sie i efekt ciekawy, dokladka faktycznie trzyma sie jak na ori zderzaku sline i nie trzeba brac na sruby ani trytytki :) jeszcze tylko wymiana pod koniec miesiaca rozrzadu i zdesio wyladuje na bryce ;)

Wandej tarcze zalozyles juz? Czemu nie pakujesz moda 320/288? Masz 15" zimowe? A i przod mam ATE a tylne zaciski to TRW komplet ponoc z A4B6 3.0tdi

no chyba nie za bardzo :decayed:

Opublikowano

Nie za bardzo tzn? Przod ATE napewno od B7 3.0TDI Quattro a tył to TRW to cos nie tak?

Opublikowano
Nie za bardzo tzn? Przod ATE napewno od B7 3.0TDI Quattro a tył to TRW to cos nie tak?

o teraz jak najbardziej :decayed: no dobra, czepiłem się literówki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.