Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie bule dodatkowe ubezpieczenie na zycie w pzu w zwiazku z wykonywanym zawodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

to tak mniej więcej która by Ci pasowała godzina ? koło 16 ?
Myślę że mogło by być ale to wiesz na bieżąco będziemy się ugadywać do niedzieli jeszcze czas:wink:

będziemy na łączach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak mniej więcej która by Ci pasowała godzina ? koło 16 ?
Myślę że mogło by być ale to wiesz na bieżąco będziemy się ugadywać do niedzieli jeszcze czas:wink:

będziemy na łączach :wink:

dej no mje coś na ucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej jak cos mam kilka dodatkowych swoich fotek podczas skladania zderzaka w calosc, troche trzeba szlifu zapodac i robic przymiarki ale po zakonczeniu jest efekcik super. Najlepiej maja ci z czarnym lakierem bo tam nawet male niedksmonalosci nie sa tam widoczne :)

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Tak Tomku podlaczylem na probe spryski i wiem, że dzialaja, obecnie nie wylaza bo mam z powrotem swoj ubogi modul bez literek. Czekam cierpliwie na ta e"F"kę :D lustro od Domina bedzie jutro i poczeka na modulik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki właśnie w expres reporterów mówią ,że po 01 czerwca 2014 roku złomowane będą wszystkie auta które mają powyżej 10lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę za mało przycięte mam na bokach i te garby na środku mam nie wycięte:kwasny: W tygodniu biorę się za poprawkę. przy okazji wymiana rozrządu bo już 5lat śmigam:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki właśnie w expres reporterów mówią ,że po 01 czerwca 2014 roku złomowane będą wszystkie auta które mają powyżej 10lat

i ty w to wierzysz

zapomniałeś chyba że dziś 1:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupio przyznac sie ale spryski zbiornik 1 czesciowy zderzak dokladka i kratki lezaly od ponad roku w garazu i dojrzewaly do montazu :D czekalem na dobry poradnik do rezania i jak Łęga zapodal swoj to zabralem sie do roboty:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki właśnie w expres reporterów mówią ,że po 01 czerwca 2014 roku złomowane będą wszystkie auta które mają powyżej 10lat

Ech bajki:whistling:40% aut w PL poszłoby na złom co nie jest możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki właśnie w expres reporterów mówią ,że po 01 czerwca 2014 roku złomowane będą wszystkie auta które mają powyżej 10lat

Ech bajki:whistling:40% aut w PL poszłoby na złom co nie jest możliwe

Wandej myślisz, że tylko 40? powiedziałabym, że wiecej:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki właśnie w expres reporterów mówią ,że po 01 czerwca 2014 roku złomowane będą wszystkie auta które mają powyżej 10lat

Ech bajki:whistling:40% aut w PL poszłoby na złom co nie jest możliwe

Wandej myślisz, że tylko 40? powiedziałabym, że wiecej:whistling:

Być może tak rzuciłem:wink:Gdyby tak było w PL 70% aut to byłoby Fiat Kia itp. tanie ekonomiczne i c**jowe na maksa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie bule dodatkowe ubezpieczenie na zycie w pzu w zwiazku z wykonywanym zawodem

Ile tego bulisz 75 pln czy ta wyższa grupowke. Kurde zapomniałem o tym jak ubezpieczaniem auto zapytac o zniżki dla mundurówki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem na jedynce po raz enty filmasa 60 sekund, shelby eleanor auto marzenie nr 1 na mojej liscie i tak juz pozostanie i nie zmieni tego zadne A8 za ponad 700tys zl.

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Marcin mi przysylaja co rok w kopercie karte klienta skladasz ja na pol i ona skleja sie. Co roku ide do PZU i nawet nie prosza mnie bym pokazywal im ta karte :) ja mam u siebie od 2008r 5 wariantow ubezpieczenia wzialem jakies takie wlasnie za 73-75zl nie pamietam juz bo od 2008r zasuwam na tym i nic nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem na jedynce po raz enty filmasa 60 sekund, shelby eleanor auto marzenie nr 1 na mojej liscie i tak juz pozostanie i nie zmieni tego zadne A8 za ponad 700tys zl.

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Marcin mi przysylaja co rok w kopercie karte klienta skladasz ja na pol i ona skleja sie. Co roku ide do PZU i nawet nie prosza mnie bym pokazywal im ta karte :) ja mam u siebie od 2008r 5 wariantow ubezpieczenia wzialem jakies takie wlasnie za 73-75zl nie pamietam juz bo od 2008r zasuwam na tym i nic nie zmieniam.

k**wa tez mam ta kartę ale jaki ja pacan ze mi nie przyszlo do glowy z niej skorzystać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no bez komentarza :D zaden inny ubezpieczyciel nie jest w stanie mi zaproponowac konkurencyjnych cen w ubezpieczeniu auta :) teraz zaplacilem jednorazowo 10zl i jezeli w ciagu roku spowoduje kolizje to nie trace znizek :) taki ze mnie bezkolizyjny driver :P a do pelnego AC za 700 pare zlociszy proponowala mi za jednorazowa oplate ok.68zl zwolnienie z utraty znizek AC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no bez komentarza :D zaden inny ubezpieczyciel nie jest w stanie mi zaproponowac konkurencyjnych cen w ubezpieczeniu auta :) teraz zaplacilem jednorazowo 10zl i jezeli w ciagu roku spowoduje kolizje to nie trace znizek :) taki ze mnie bezkolizyjny driver :P a do pelnego AC za 700 pare zlociszy proponowala mi za jednorazowa oplate ok.68zl zwolnienie z utraty znizek AC :)

Coz ten rok przeboleje ;) za rok bede mądrzejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...