Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pod warunkiem że z dolotu kapie od odmy.

Kapie na bank z polaczenia tych rur ale moze byc to norma tak jak piszesz z odmy a moze byc i turbo

no właśnie tak pomyślałem, że to może turbo puszcza olej. bo skąd w tym miejscu olej....

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Z lewej Egr, norma. Wymiana 470 lub zaslepic. Po prawej nie czaje co może lecieć, tam jest filtr paliwa i oleju.

Drogie macie te EGRy :decayed: u mnie po 370 :wink:

Opublikowano
chłopaki ale po co ściemniać szyby jak macie takie fajne wnętrza auta?:wink:

1. Zeby zadna menda pierwsza lepsza nie zainteresowala co jest srodku ;)

2. Zebyl czul sie komfortowo jak jade na "spacer do lasu" - kazdy ma jakies fantazje, wszystkiego trzeba probowac ;)

A teraz powaznie:

1. Wnetrze sie nie nagrzewa w sloneczne dni tak jak bez folii.

2. Jezdzi sie bardziej komfortowo jak swieci slonce w boczne szyby.

3. Jezdzi sie bardziej komfortowo w nocy jak jedzie za nami auto i napier**la swiatlami po lusterkach.

4. Moge spokojnie zostawic cos na fotelu i czy w bagazniku bez zaslonietej rolety i nie rzuca sie to z daleka w oczy.

Mialem juz auto bez przyciemnonych szyb i takie sa moje spostrzezenia :)

Opublikowano
chłopaki ale po co ściemniać szyby jak macie takie fajne wnętrza auta?:wink:

1. Zeby zadna menda pierwsza lepsza nie zainteresowala co jest srodku ;)

2. Zebyl czul sie komfortowo jak jade na "spacer do lasu" - kazdy ma jakies fantazje, wszystkiego trzeba probowac ;)

A teraz powaznie:

1. Wnetrze sie nie nagrzewa w sloneczne dni tak jak bez folii.

2. Jezdzi sie bardziej komfortowo jak swieci slonce w boczne szyby.

3. Jezdzi sie bardziej komfortowo w nocy jak jedzie za nami auto i napier**la swiatlami po lusterkach.

4. Moge spokojnie zostawic cos na fotelu i czy w bagazniku bez zaslonietej rolety i nie rzuca sie to z daleka w oczy.

Mialem juz auto bez przyciemnonych szyb i takie sa moje spostrzezenia :)

Punkt drugi najbardziej trafiony :good::grin: Nie rozumiem, czemu umieściłeś go w podpunktach mało poważnych :decayed:

Zostaw np laptopa czy tablet w samochodzie pod blokiem bez przyciemnionych szyb. :grin:

Opublikowano
Seryjna szyba ma mniej więcej 77% -+

Nakleisz nawet najjaśniejsza folie to i tak dowód poleci nie zmieści sie z regulaminowym 70%.

Robiąc całe auto jasną folią jest szansa że policja nie zauważy .

Ale ja na skp na przegladzie napewno :grin:

He pytanie jak upierdliwy diagnosta. i na to sposoby he

Sa na to sposoby. Np ze w zimie przyjezdzaja z otwartymi przednimi szybami :grin:

Albo jeszcze lepszy, maja cale kompletne drzwi na podmianke. Szkoda tylko ze w innym kolorze :polew:

też nad tym myślałem i próbowałem jedną szybę mieć przyciemnioną a drugą czystą , ale do b6 nie podejdą 2 szyby brak miejsca na tapicerce , z tego co wiem to w a8 jest sporo miejsca i można spokojnie dać 2 szyby

co Ty ćpiesz?

:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
chłopaki ale po co ściemniać szyby jak macie takie fajne wnętrza auta?:wink:

1. Zeby zadna menda pierwsza lepsza nie zainteresowala co jest srodku ;)

2. Zebyl czul sie komfortowo jak jade na "spacer do lasu" - kazdy ma jakies fantazje, wszystkiego trzeba probowac ;)

A teraz powaznie:

1. Wnetrze sie nie nagrzewa w sloneczne dni tak jak bez folii.

2. Jezdzi sie bardziej komfortowo jak swieci slonce w boczne szyby.

3. Jezdzi sie bardziej komfortowo w nocy jak jedzie za nami auto i napier**la swiatlami po lusterkach.

4. Moge spokojnie zostawic cos na fotelu i czy w bagazniku bez zaslonietej rolety i nie rzuca sie to z daleka w oczy.

Mialem juz auto bez przyciemnonych szyb i takie sa moje spostrzezenia :)

Ad1. jeździć w cieniu :decayed:

Ad2. patrz Ad1 :decayed:

Ad3. zamontować fotochrom :decayed:

Ad4. zasuwać rolete :decayed:

Reasumując: też jestem za ciemnymi szybami :grin:

Opublikowano

Szkoda tyko że folia przyciemniająca wygląda kupowato na szybach. Albo ori albo wcale, takie moje zdanie :wink:

Opublikowano

ja widzę, że tu dziś debata o szybach

to wam pokaże co dziś ustrzeliłam wracając od dońka:grin::facepalm::polew:

DSC_0232.jpgDSC_0233.jpgDSC_0234.jpgDSC_0235.jpg

albo grubo, albo wcale, albo do połowy:polew:

Opublikowano
ja widzę, że tu dziś debata o szybach

to wam pokaże co dziś ustrzeliłam wracając od dońka:grin::facepalm::polew:

http://s22.postimg.org/3q57euwil/DSC_0232.jpghttp://s22.postimg.org/bgbzjzyu5/DSC_0233.jpghttp://s22.postimg.org/gqgybaj31/DSC_0234.jpghttp://s22.postimg.org/fgj4w8pb1/DSC_0235.jpg

albo grubo, albo wcale, albo do połowy:polew:

ostry gracz :grin:

Opublikowano

nic nie mów pierwszy moment myślałam, że ma szyby opuszczone, ale nie:shock3::polew::polew::polew::facepalm: chwile później przyjechał jeszcze lepszy agent co całą corse plakiem przejechał :grin:

Opublikowano
chłopaki ale po co ściemniać szyby jak macie takie fajne wnętrza auta?:wink:

1. Zeby zadna menda pierwsza lepsza nie zainteresowala co jest srodku ;)

2. Zebyl czul sie komfortowo jak jade na "spacer do lasu" - kazdy ma jakies fantazje, wszystkiego trzeba probowac ;)

A teraz powaznie:

1. Wnetrze sie nie nagrzewa w sloneczne dni tak jak bez folii.

2. Jezdzi sie bardziej komfortowo jak swieci slonce w boczne szyby.

3. Jezdzi sie bardziej komfortowo w nocy jak jedzie za nami auto i napier**la swiatlami po lusterkach.

4. Moge spokojnie zostawic cos na fotelu i czy w bagazniku bez zaslonietej rolety i nie rzuca sie to z daleka w oczy.

Mialem juz auto bez przyciemnonych szyb i takie sa moje spostrzezenia :)

coś w tym jest ale tez juz miałem kiedys ciemne szyby..jest jak mówisz że nie nagrzewa sie w środku ale z czasem trzeba robote powtórzyć bo folia płowieje z czasem..druga sprawa to żeby oklejone szyby jakoś wyglądały to musiałby być cały bok oklejony łącznie z przednia boczną..i fajne to jest do momentu kontroli a poza tym takie cos aż korci gliniarza do kontroli.kolejnym minusem ciemnych szyb to to że w nocy podczas cofania za przeproszeniem gówno widać.ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat..ja w sumie sie wyleczyłem z tego...i załozyłem elektryczną rolete na tył i dedykowane siatki w okna które zawsze można zdjąć:decayed:

Opublikowano

Dokladnie, kazdy ma swoje zdanie i kazdy mial rozne folie na szybach... w A4 B5 folia jest juz 5 lat - zadnej zmiany koloru, plowienia itp itd. I w dzien dobrze widac i w nocy... tutaj w B6 jest to samo... dodatkowo jest kamera cofania. Mialem auta z folia i bez folii - nie zauwazylem zadnego dyskomfortu, widzialem same plusyo ktorych napisalem wyzej.

Natomiast znajomy sam zalozyl folie, jakas tania z allegro i tam rzeczywiscie - nic nie widac w nocy a kolor od srodka ma lekko fioletowy a nie czarny :)

Opublikowano

ksjwhshwbzhanzbanxhsycsjs

:drunk:

Opublikowano

Procentowo dizisiaj jest choc pizga na dworze :)

Opublikowano
ksjwhshwbzhanzbanxhsycsjs

:drunk:

Masz racje w c**j czasu do oema jeszcze:kwasny: Ją dzisiaj dla odmiany pije martini:bag:

Opublikowano
ksjwhshwbzhanzbanxhsycsjs

:drunk:

Masz racje w c**j czasu do oema jeszcze:kwasny: Ją dzisiaj dla odmiany pije martini:bag:

ja juz koncze 0,5 finki i ide spac bo chyba popadłem w alkoholizm

pije już 6dzień :facepalm:

Opublikowano
ksjwhshwbzhanzbanxhsycsjs

:drunk:

Masz racje w c**j czasu do oema jeszcze:kwasny: Ją dzisiaj dla odmiany pije martini:bag:

ja juz koncze 0,5 finki i ide spac bo chyba popadłem w alkoholizm

pije już 6dzień :facepalm:

miałeś słyszeć wczoraj Mateusz i Dońka

co chwila SPECALna przerwa była:facepalm::polew:, a żeby się nie nudziło to i jakiś kieliszek się czasem trafił:grin:

Opublikowano

kaju akuefjjfurjfurjrpasvmrjnvrujvnoerjvnpdfk :drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.