Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Idzie, tylko kup dobre wiertlo.

a to luzik, mam bardzo ogarniętego chłopa który będzie mi to robił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że jest możliwość wywiercenia otworów, resztą on się zajmie, chłop nieziemsko ogarnięty także jestem spokojny o to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam planujesz pokonywać prędkości ponaddźwiękowe, że chcesz wiercić? ja dałem na klej do okien i trzyma na amen :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck dzisiaj chyba z 10 razy przekręcałem kluczyk nim zaskoczył rozrusznik. Nie dobrze. :facepalm: Trzeba coś działać. Byle do piątku wytrzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię jak jest coś zrobione jak oryginał :wink:

tylko dobrze żeby czymś te wywiercone dziury zabezpieczyć bo jak sie dostanie tam woda to zacznie ruda wyłazić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw egr ,tylko go zaślep ,bo nie będziesz miał klapy gaszącej i przy gaszeniu będzie telepało

W sumie racja, ale cały zarzygany olejem jest ten EGR - wyczyszczę i powinno na jakiś czas starczyć.

Jak go zaślepisz to przestanie rzygać olejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię jak jest coś zrobione jak oryginał :wink:

tylko dobrze żeby czymś te wywiercone dziury zabezpieczyć bo jak sie dostanie tam woda to zacznie ruda wyłazić :whistling:

tak, tak wiem, dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck dzisiaj chyba z 10 razy przekręcałem kluczyk nim zaskoczył rozrusznik. Nie dobrze. :facepalm: Trzeba coś działać. Byle do piątku wytrzymało.

a mi się urwała dzisiaj klamka od klapy podłokietnika :doh::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuwa na trasie do pl nie bede gasił auta chyba hehe. Dobrze że dojeżdżam na jednym baku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuwa na trasie do pl nie bede gasił auta chyba hehe. Dobrze że dojeżdżam na jednym baku :grin:

Ja na 5 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuwa na trasie do pl nie bede gasił auta chyba hehe. Dobrze że dojeżdżam na jednym baku :grin:

Ja na 5 :grin:

5 nie przekraczając 90km/h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszka - kup sobie z amelinium tą klamkę to będziesz miał spokój :wink:

józek no to wierć te dziurasy i spryskaj blache ocynkiem w sprayu :decayed:

Patryk pokonujesz 1500km na jednym baku? spoko, moja siora ma B5 1,9tdi ale z 5 biegami i niestety po drodze musi przytankować, ale ona musi pokonac całą PL i całą NL więc zapewne troszku więcej km no i te nieszczesna 5 biegówka robi swoje "zło" :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszka - kup sobie z amelinium tą klamkę to będziesz miał spokój :wink:

no właśnie nie mogę tego znaleźć a szukajka mi jakieś głupoty wywala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wymienić gumy drązków stabilizatora? Jakiś poradnik bo nie mogę nic znaleźć:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wymienić gumy drązków stabilizatora? Jakiś poradnik bo nie mogę nic znaleźć:jerk:

nie ma takiego czegoś jak wymiana gumy drążków stabilizatora , trzeba wymienić całe końcówki , a gumy to są na stabilizatorze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk pokonujesz 1500km na jednym baku? spoko, moja siora ma B5 1,9tdi ale z 5 biegami i niestety po drodze musi przytankować, ale ona musi pokonac całą PL i całą NL więc zapewne troszku więcej km no i te nieszczesna 5 biegówka robi swoje "zło" :thumbdown:

Ja mam niecałe 1100 km :decayed: Przez NL mam ok 180 km więc przepisówka cały czas, a w PL to ok 220 km to się leci jak się podoba bo już swój kraj, swoje miśki i nie trzeba w razie czego płacić mandatu na miejscu hehe. Lekko ponad 600 km jest przez DE i jak jest 120 to lece 120 przepisówa ale jak nie ma ograniczenia to pogonie czasem 180 a tak to 130-140 spokojnie bez pośpiechu w sumie też przepisowo hehe. No chyba że jadę na weekend w jakiejś sprawie i nie ma czasu to się ciśnie non stop to przed granicą PL jeszcze muszę dolać bo wciągnie troszkę. :wink:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

no właśnie nie mogę tego znaleźć a szukajka mi jakieś głupoty wywala

Ogólnie bym powiedział że ta nasza forumowa szukajka troszkę niedomaga :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wymienić gumy drązków stabilizatora? Jakiś poradnik bo nie mogę nic znaleźć:jerk:

nie ma takiego czegoś jak wymiana gumy drążków stabilizatora , trzeba wymienić całe końcówki , a gumy to są na stabilizatorze :wink:

Przyjrzałem się teraz i chodzi o to coś w kształcie litery C, więc trzeba to wymienić całe? Jakaś dobra firma która to produkuję? I czy trzeba wymienić parami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...