Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
...
Wyrezany drugi wydech w zwykłym zderzaku ?

Tak:wink:

Dobrze to wygląda, mimo że fotka słaba ;) Wydech kompletny z 1.8T?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Jak tam Twój sz-lajn? Ja dopiero 17stego oddaje do malowania:facepalm:

Opublikowano
...
Wyrezany drugi wydech w zwykłym zderzaku ?

Tak:wink:

Dobrze to wygląda, mimo że fotka słaba ;) Wydech kompletny z 1.8T?

Fotka robiona tak na szybkości telefonem i jeszcze pogody nie było :-/ tak wydech kompletny od 1.8 turbo, wchodzi bez żadnych przeróbek tylko trzeba prawy uchwyt kupić :kox:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

maluje się, jest w podkładzie :decayed: jeszcze dobrać odpowiednią farbę i jazda :wink: trochę jest tam tych elementów także trochę mu to schodzi, oby wyrobił się w przyszłym tygodniu już :wink:

Opublikowano
maluje się, jest w podkładzie :decayed: jeszcze dobrać odpowiednią farbę i jazda :wink: trochę jest tam tych elementów także trochę mu to schodzi, oby wyrobił się w przyszłym tygodniu już :wink:

Ja myślę żeby się wyrobić do OEM-u:facepalm:

Opublikowano

No weekend zaczal sie pogoda sprzyjajaca to wszystkich wywialo na łaki i plaze ;)

Opublikowano

Padłem:polew:

475a3addc9a9af96e1e9e88c0509f4dc.jpg?s=1404554978

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jedrek nie wiem czemu mi wyslales linka do strony ktora mam zablokowana ale ok dzieki :hi:

Opublikowano
Jedrek nie wiem czemu mi wyslales linka do strony ktora mam zablokowana ale ok dzieki :hi:

Kombinuje jak to zrobić ale nie wychodzi:kwasny: Jak wziąłem prześlij magnet link to też się u Ciebie nie odpalilo:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

poprostu sciagnij plik torrent i mi wysles na fb jak cos innej opcji nie ma abym te strony otworzyl w UK

musze zaopatrzyc sie w program do zmiany ip to bedzie po klopocie

Opublikowano
poprostu sciagnij plik torrent i mi wysles na fb jak cos innej opcji nie ma abym te strony otworzyl w UK

musze zaopatrzyc sie w program do zmiany ip to bedzie po klopocie

Ale na Thepiratebay nie mam możliwości ściągnąć bezposrenio pliku tylko magnet link który wyskakuje od razu do utorrent. Chyba ze nie potrafię:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

program do zmiany ip : smac 2.0:hi:

Opublikowano
poprostu sciagnij plik torrent i mi wysles na fb jak cos innej opcji nie ma abym te strony otworzyl w UK

musze zaopatrzyc sie w program do zmiany ip to bedzie po klopocie

Ale na Thepiratebay nie mam możliwości ściągnąć bezposrenio pliku tylko magnet link który wyskakuje od razu do utorrent. Chyba ze nie potrafię:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

tam powinno byc z mozliwoscia do zapiania torrenta tez bo w pl ja kbylem to sciagalem

program do zmiany ip : smac 2.0:hi:

dzieki popatrze:hi:

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

Pamiec wyrezana

wszystko smiga

fotel i lustra

:dancing:

:kox:

Opublikowano

Za godzinke bedzie meczyk z udzialem NL ;)

---------- Post dopisany 06-07-2014 at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2014 at 21:00 ----------

Kuzwa karniaki :/ ale lipaa

Opublikowano

Siema byki

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
:hi::wink:
Opublikowano

:bry:

juz nie pamietam kiedy w niedziele wstalem po 7 rano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.