Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na urlopie jest w moich okolicach ;-) juz mam nr

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

No to moze wiecie czyje jest klubowe Czarne A4 B6 Avant na nr WJ88912, ktore mi po Ełku jeździ od ponad tygodnia? Ktos opchnął czy na urlopie u mnie i cicho siedzi mi na moich włościach? [emoji34]

Opublikowano

Miał ktoś kiedyś problem że jakby radio zaczęło gorzej odbierać stacje radiowe? Mowa o avancie, o tym że w sedanie jest to częsty problem to wiem...

Opublikowano

Miał ktoś kiedyś problem że jakby radio zaczęło gorzej odbierać stacje radiowe? Mowa o avancie, o tym że w sedanie jest to częsty problem to wiem...

może masz urwane kabelki od tej anteny na szybie ? ogólnie to ja się zastanawiałem żeby zapodać sobie jakąś dobrą antenę do radia żeby wszystko mi ściągało, zastanawiałem się nad czymś takim, ale nie wiem czy to dobry pomysł :

http://allegro.pl/blaupunkt-wewnetrzna-antena-samochodowa-fm-am-i4503568630.html?source=mlt

eee chyba nie :

http://www.bezdroza4x4.pl/blog/antena-blaupunkt-na-szybe-test/

Opublikowano

Albo jestem jakiś tępy albo mi nawet cytaty nie działają :E

Też by mi się przydała jakaś zewn. antena, bo radio mi czasem gubi nawet stację z własnego miasta :D

Opublikowano

klikasz cytu, potem masz w lewym rogu "odpowiedz na 1 cytownachy postów" klikasz to i masz :decayed:

Opublikowano

Miał ktoś kiedyś problem że jakby radio zaczęło gorzej odbierać stacje radiowe? Mowa o avancie, o tym że w sedanie jest to częsty problem to wiem...

ja bym sprawdził wtyczki antenowe za rns-e, kiedyś też tak miałem że słabo odbierało radio, mało stacji. Po przyginałem styki i pomogło

:siema:

Edytowane przez biggman

Opublikowano

mi też cytaty nie działają .. :/

Serfin - zapewno o tą ci chodzi :)

11kopiay.jpg

Moja była ,ale sprzedałem ją ponad rok temu i jeszcze jezdzi na moich blachach CIEKAWE !!!

Edytowane przez kajzera

Opublikowano

Hehe, nieźle. Że jeszcze zdjęcia z fotoradaru nie dostałeś :decayed:

Ogólnie jest przepis mówiący, że samochód należy przerejestrować w ciągu 30 dni. Ale gdy się tego nie zrobi nie ma kary.

Można go normalnie ubezpieczać na siebie, przeglądy przechodzi, kontrole policyjne. Tylko jak fotoradar zrobi zdjęcie to "obrywa" osoba wpisana w dowodzie rejestracyjnym.

Czasem jest aż żal przerejestrować.Np. moja B6 miała fajne blachy śląskie (Gliwice), u nas na wschodzie niespotykane :wink: Ale przerejestrować było trzeba.

Opublikowano

Hehe, nieźle. Że jeszcze zdjęcia z fotoradaru nie dostałeś :decayed:

Ogólnie jest przepis mówiący, że samochód należy przerejestrować w ciągu 30 dni. Ale gdy się tego nie zrobi nie ma kary.

Można go normalnie ubezpieczać na siebie, przeglądy przechodzi, kontrole policyjne. Tylko jak fotoradar zrobi zdjęcie to "obrywa" osoba wpisana w dowodzie rejestracyjnym.

Czasem jest aż żal przerejestrować.Np. moja B6 miała fajne blachy śląskie (Gliwice), u nas na wschodzie niespotykane :wink: Ale przerejestrować było trzeba.

Armi jak tam zwiedzanie Wrocławia ? udało się wszystko zobaczyć ? Panorama Racławicka ? Sky tower ? :D

Opublikowano

Hehe, nieźle. Że jeszcze zdjęcia z fotoradaru nie dostałeś :decayed:

Ogólnie jest przepis mówiący, że samochód należy przerejestrować w ciągu 30 dni. Ale gdy się tego nie zrobi nie ma kary.

Można go normalnie ubezpieczać na siebie, przeglądy przechodzi, kontrole policyjne. Tylko jak fotoradar zrobi zdjęcie to "obrywa" osoba wpisana w dowodzie rejestracyjnym.

Czasem jest aż żal przerejestrować.Np. moja B6 miała fajne blachy śląskie (Gliwice), u nas na wschodzie niespotykane :wink: Ale przerejestrować było trzeba.

No właśnie też wiem o tym MARTWYM przepisie , bede musial sie jakoś przypomniec nowemu włascicielowi ps. ciekawe jak wygląda sprawa zaginiecia auta ;) zawsze moge zapomnieć ze sprzedałem czy raczej nie jak myslicie hmmmm .... ;) ;)

Opublikowano

Miał ktoś kiedyś problem że jakby radio zaczęło gorzej odbierać stacje radiowe? Mowa o avancie, o tym że w sedanie jest to częsty problem to wiem...

może masz urwane kabelki od tej anteny na szybie ? ogólnie to ja się zastanawiałem żeby zapodać sobie jakąś dobrą antenę do radia żeby wszystko mi ściągało, zastanawiałem się nad czymś takim, ale nie wiem czy to dobry pomysł :

http://allegro.pl/blaupunkt-wewnetrzna-antena-samochodowa-fm-am-i4503568630.html?source=mlt

eee chyba nie :

http://www.bezdroza4x4.pl/blog/antena-blaupunkt-na-szybe-test/

Raczej mało prawdopodobne, bo są lutowane. Sprawdzę wtyczki w radiu ;-)

Opublikowano

Armi jak tam zwiedzanie Wrocławia ? udało się wszystko zobaczyć ? Panorama Racławicka ? Sky tower ? :D

Za krótko:(

Objechaliśmy miasto melexem z przewodnikiem, sporo się dowiedzieliśmy i zobaczyliśmy. Halę stulecia, Fontannę, Ogród Japoński zobaczyliśmy już sami.

Wyjechaliśmy o 17, w domu na 23, a rano do pracy.

Świetne miasto. W ogóle zachód Polski bardzo się różni od tego co mamy na co dzień na wschodzie.

Opublikowano

Armi jak tam zwiedzanie Wrocławia ? udało się wszystko zobaczyć ? Panorama Racławicka ? Sky tower ? :D

Za krótko:(

Objechaliśmy miasto melexem z przewodnikiem, sporo się dowiedzieliśmy i zobaczyliśmy. Halę stulecia, Fontannę, Ogród Japoński zobaczyliśmy już sami.

Wyjechaliśmy o 17, w domu na 23, a rano do pracy.

Świetne miasto. W ogóle zachód Polski bardzo się różni od tego co mamy na co dzień na wschodzie.

to zapraszam na dłużej :decayed: ja z chęcią ugoszczę i oprowadzę też :) a fontanne to musisz zobaczyć pokaz multimedialny z laserami - Harry specjalnie przyjechał żeby to zobaczyć :D

Opublikowano

Miał ktoś kiedyś problem że jakby radio zaczęło gorzej odbierać stacje radiowe? Mowa o avancie, o tym że w sedanie jest to częsty problem to wiem...

akurat to przerabiam. moim concertem... :facepalm:

Opublikowano

Pany, potrzebuję numery tych dwóch plastików ze zdjęcia do lustra fotochromatycznego. Jeden przychodzi do szyby, a drugi zakrywa wtyczkę. Na zdjęciu coś tam widać. Chodzi mi wersję do avanta, kolor czarny.

7b6ad02aa80bd1ab.jpg

Opublikowano

Pany, potrzebuję numery tych dwóch plastików ze zdjęcia do lustra fotochromatycznego. Jeden przychodzi do szyby, a drugi zakrywa wtyczkę. Na zdjęciu coś tam widać. Chodzi mi wersję do avanta, kolor czarny.

7b6ad02aa80bd1ab.jpg

oooo ta zaślepka nr.2 tez by mi sie przydała ;) ;)

Opublikowano

Hehe, nieźle. Że jeszcze zdjęcia z fotoradaru nie dostałeś :decayed:

Ogólnie jest przepis mówiący, że samochód należy przerejestrować w ciągu 30 dni. Ale gdy się tego nie zrobi nie ma kary.

Można go normalnie ubezpieczać na siebie, przeglądy przechodzi, kontrole policyjne. Tylko jak fotoradar zrobi zdjęcie to "obrywa" osoba wpisana w dowodzie rejestracyjnym.

Czasem jest aż żal przerejestrować.Np. moja B6 miała fajne blachy śląskie (Gliwice), u nas na wschodzie niespotykane :wink: Ale przerejestrować było trzeba.

No właśnie też wiem o tym MARTWYM przepisie , bede musial sie jakoś przypomniec nowemu włascicielowi ps. ciekawe jak wygląda sprawa zaginiecia auta ;) zawsze moge zapomnieć ze sprzedałem czy raczej nie jak myslicie hmmmm .... ;) ;)

A nie sprzedałeś auta komuś od siebie z miasta? Jeśli ten sam powiat to zmienia się tylko dowód i naklejkę na tablicy...

Opublikowano

mam całe lustro z tymi osłonami na sprzedaż :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.