Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fabrycznie jest lekko przykręcone, ale dają trochę loctite'a, nie musisz tego robić wcale, wystarczy, że dokręcisz z czuciem i lekko dociągniesz, powaga, trzeci raz Ci to już tłumaczę :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie zmienia mi znajomy licznik wszystko ok i lipa tylko z webasto nie widzi nowy, brak komunikacji! Ma ktoś może pomysł?

Wysłane z mojego GT-I9070

heble na aucie?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Na aucie, pylą jak sk..syn :D

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano

Czy ktoś tu z obecnych swapował już 2.5TDi V6 na 1.9TDi PD??

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Czy ktoś tu z obecnych swapował już 2.5TDi V6 na 1.9TDi PD??

Kolego do zrobienia jest wszystko pod warunkiem ze masz czesci wszystkie poczawszy od komputera i wiazek alektrycznych. Reszta to mniejszy klopot ale i tak sporo pracy. Raczej nie oplacalna rzecz moim zdaniem.
Opublikowano

Właśnie zmienia mi znajomy licznik wszystko ok i lipa tylko z webasto nie widzi nowy, brak komunikacji! Ma ktoś może pomysł?

Wysłane z mojego GT-I9070

heble na aucie?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Na aucie, pylą jak sk..syn :D

Wysłane z mojego GT-I9070

Ferodo mają warstwę na początku po to aby się ladnie uzlozyly. Po 500km przestaną pylic:wink: Ale hamuje mordo chociaż?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Właśnie zmienia mi znajomy licznik wszystko ok i lipa tylko z webasto nie widzi nowy, brak komunikacji! Ma ktoś może pomysł?

Wysłane z mojego GT-I9070

heble na aucie?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Na aucie, pylą jak sk..syn :D

Wysłane z mojego GT-I9070

Ferodo mają warstwę na początku po to aby się ladnie uzlozyly. Po 500km przestaną pylic:wink: Ale hamuje mordo chociaż?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

hamuje, hamuje, aż mordą po asfalcie szuram :banan:

dziwnie to nowe forum cytuje

Edytowane przez feniks

Opublikowano

Czy ktoś tu z obecnych swapował już 2.5TDi V6 na 1.9TDi PD??

Kolego do zrobienia jest wszystko pod warunkiem ze masz czesci wszystkie poczawszy od komputera i wiazek alektrycznych. Reszta to mniejszy klopot ale i tak sporo pracy. Raczej nie oplacalna rzecz moim zdaniem.

Chyba jednak i tak bardziej opłacalne niż kolejny remont V6 :P.

Opublikowano

witam Panów :hi:

mam takie szybkie pytanie , czy fotele skóra z sedana podejdą do avanta ??

Opublikowano

jest składana , jeden fotel osobno i drugi fotel razem podłokietnikiem osobno

Opublikowano

ok dzięki wielkie Hammer za odp. :hi:

Opublikowano

Harry modzisz skóre ? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a modzę żeby ci szczęka opadła :D

Opublikowano

a modzę żeby ci szczęka opadła :D

pewnie po przejażdżce moją ? :grin: jak jest środek zadbany to zupełnie inaczej jest :decayed:

zobaczysz że Ci się autko spodoba na nowo :hi:

Opublikowano

a modzę żeby ci szczęka opadła :D

pewnie po przejażdżce moją ? :grin: jak jest środek zadbany to zupełnie inaczej jest :decayed:

zobaczysz że Ci się autko spodoba na nowo :hi:

mam nadzieję , mam dość widzenia ciągle fotel welurowanych tfujjjj , a skóra i to jeszcze w beżowym kolorze to jest too :D

Opublikowano

Ma ktoś przedni zderzak zwykły pod spryski? Może być sama góra.

Opublikowano

widziałem jak Ci sie spodobało jak do mnie wsiadłeś :grin: poza tym jak dbasz to skóra przyjemniej pachnie :hi:

Harry czyżby ?? :Dhttp://allegro.pl/audi-a4-b6-fotele-skora-sedan-stan-idealny-i4440638582.html

a ty już zaczynasz przyglądać :D , nie szukam angielskiego tylko EU :D , więc z tego linku niestety nie :P , mam EU na oku :D , zobaczysz jak już będzie w aucie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.