Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widziałem jak Ci sie spodobało jak do mnie wsiadłeś :grin: poza tym jak dbasz to skóra przyjemniej pachnie :hi:

Harry czyżby ?? :Dhttp://allegro.pl/audi-a4-b6-fotele-skora-sedan-stan-idealny-i4440638582.html

a ty już zaczynasz przyglądać :D , nie szukam angielskiego tylko EU :D , więc z tego linku niestety nie :P , mam EU na oku :D , zobaczysz jak już będzie w aucie
trzeba było kłaść kase co rok temu i brać moją z avanta a nie kombinować teraz z sedanami
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi::naughty:

Opublikowano

Chłopaki jakie powinno być ciśnienie w oponach 225/40 na felgach 18"/ 8" w sedanie ?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U siebie mam 2,5 bara z przodu i z tyłu na 225/40/18...

Opublikowano
:siema: lekki kacyk z rana... O musze u siebie sprawdzic cisnienie w oponkach ;)
Opublikowano

Może ktoś sie skusi na polerke LARE w dobrej kasie ? Info na priv

Opublikowano

widziałem jak Ci sie spodobało jak do mnie wsiadłeś :grin: poza tym jak dbasz to skóra przyjemniej pachnie :hi:

Harry czyżby ?? :Dhttp://allegro.pl/audi-a4-b6-fotele-skora-sedan-stan-idealny-i4440638582.html

a ty już zaczynasz przyglądać :D , nie szukam angielskiego tylko EU :D , więc z tego linku niestety nie :P , mam EU na oku :D , zobaczysz jak już będzie w aucie
trzeba było kłaść kase co rok temu i brać moją z avanta a nie kombinować teraz z sedanami

Kaju rok temu chciałem zabrać twoje i pytałem się , mówiłeś że żona nie zgadza się ;/

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

widziałem jak Ci sie spodobało jak do mnie wsiadłeś :grin: poza tym jak dbasz to skóra przyjemniej pachnie :hi:

Harry czyżby ?? :Dhttp://allegro.pl/audi-a4-b6-fotele-skora-sedan-stan-idealny-i4440638582.html

a ty już zaczynasz przyglądać :D , nie szukam angielskiego tylko EU :D , więc z tego linku niestety nie :P , mam EU na oku :D , zobaczysz jak już będzie w aucie
trzeba było kłaść kase co rok temu i brać moją z avanta a nie kombinować teraz z sedanami

Kaju rok temu chciałem zabrać twoje i pytałem się , mówiłeś że żona nie zgadza się ;/
ale w tym roku bardzo chętnie zamieni na coś innego :wink:
Opublikowano

Może ktoś sie skusi na polerke LARE w dobrej kasie ? Info na priv

paczkę dostałeś rozumiem?:whistling: Ja na urlopie także muszę kontrolować tych delikwentow co zostali:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Może ktoś sie skusi na polerke LARE w dobrej kasie ? Info na priv

paczkę dostałeś rozumiem? :whistling: Ja na urlopie także muszę kontrolować tych delikwentow co zostali:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Szefie dostałem ale Fv brak dali paragon .... Po uropie dasz rade korekte zrobic ?

Ps. jescze nie założyłem :)

Opublikowano

:bry:

webasto wyrezane :banan: ale ile to roboty...... :kwasny:

Opublikowano

ale za to jak będzie cieszyć :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

webasto wyrezane :banan: ale ile to roboty...... :kwasny:

a chcesz klape USA? bo mam :naughty:

Opublikowano

Może ktoś sie skusi na polerke LARE w dobrej kasie ? Info na priv

paczkę dostałeś rozumiem? :whistling: Ja na urlopie także muszę kontrolować tych delikwentow co zostali:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Szefie dostałem ale Fv brak dali paragon .... Po uropie dasz rade korekte zrobic ?

Ps. jescze nie założyłem :)

Tak zadzwonie do nich w poniedziałek i zrobią z paragonu i w pdf podesla:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

kiedy się solar uchyla ? jak co ? się mocno nagrzeje ? czy jak to jest ?

Opublikowano

nie tylko zakodowane mam i się zastanawiam kiedy się otworzy sam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.