Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Orientuje się może ktoś czy w boczkach drzwi można przełożyć sam materiał, czy jest dużo z tym roboty. Bo mam okazje kupić boczki z roletkami ale z innym materiałem i się zastanawiam czy gra warta świeczki.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak będzie padał deszcz wtedy się otwiera :grin:

nie, no mów tak serio kiedy on się otwiera , mocno musi się nagrzać ?

Opublikowano

jak sie zejdą dwie niedziele w kupie :grin:

a po środku pierwszy maja :grin:

Opublikowano

Siemka pany. Dawno mnie nie było ale po tej zmianie nie mogę się ogarnąć. :facepalm: Jak zmienić kolejność wyświetlania postów bo nie mogę znaleźć. :kwasny:

Opublikowano

Siema z rana Maniaki ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Bry :-)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: kupował ktoś poduszki silnika do avfa na getem?? Jaka cena??

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Opublikowano

Z tego co pamiętam, to 525zł/sztuka.

Jak zakodować kieręmulti z b8 do b6? Robię to, co jest napisane w warsztacie, ale to chyba nie wystarcza. Trzeba ją kodować w radiu/navi? Mam RNS-D. Jeśli tak, to jak?

Opublikowano

Z tego co pamiętam, to 525zł/sztuka.

Jak zakodować kieręmulti z b8 do b6? Robię to, co jest napisane w warsztacie, ale to chyba nie wystarcza. Trzeba ją kodować w radiu/navi? Mam RNS-D. Jeśli tak, to jak?

oddaj mi tą kiere z b8 ..tak naprawisz swój problem :D

Opublikowano

Inaczej. Sam tego nie robiłem. Ale dalej nie ogarniamy tematu. Znalazłem coś takiego:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_Radio/Navigation_System_%28RNS-Low%29

Czy oświetlenie na kierze powinno świecić się bez zakodowania. U mnie się nie świeci.

Opublikowano

:hi: Ja montowałem u siebie kierownice z B8 jak miałem concert II i nic nie kodowałem w radiu tylko w module kierownicy

Opublikowano

I wszystko robiłeś, tak jak tutaj jest napisane:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18670-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8ttb7/

Teraz mi działa tylko klakson.

Możliwe, że coś nie łączy? Oświetlenie i sterowanie nie działa.

Opublikowano

jak będzie padał deszcz wtedy się otwiera :grin:

nie, no mów tak serio kiedy on się otwiera , mocno musi się nagrzać ?

A to on się otwiera? Wydawało mi się że tylko uruchamia wewnętrzny nawiew...

I wszystko robiłeś, tak jak tutaj jest napisane:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18670-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8ttb7/

Teraz mi działa tylko klakson.

Możliwe, że coś nie łączy? Oświetlenie i sterowanie nie działa.

A moduł masz odpowiedni?

Opublikowano

Tak, Q.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Tak, Q.

A co pokazuje VAG? Jakieś błędy?

Z tego co zauważyłem to te nowe kiery mają problem w b6 łączyć się z radiem, jak wymienisz na rns-e to wszystko zadziała .. Miałem już dwa takie przypadki.

Opublikowano

kto miał kiedys sedana mocno pomodzonego? silnik był tam 1,9tdi 101km, i grubo było z niego wyciśnięte, pamięta ktoś kto to był ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.