Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jaka jest różnica między pompą vacum 038145209C i 038145209N bo według Etki mam z końcówką N a na allegro są z C....

Acha i ewentualnie jak brać to Luk czy Bosch...

mi znajomy serwisant polecił Boscha, i taką też kupiłem.

:bry:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol brałeś nowa?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Jak pęknięta to do wymiany, zresztą za dużo też już jej nie zostało...

Jak to nowe tarcze synek :decayed: Też mi wygląda na tył po zaciągniętym ręcznym <_<

Synek a te renty to tak fabrycznie robią? :decayed:

Opublikowano

Jak pęknięta to do wymiany, zresztą za dużo też już jej nie zostało...

Jak to nowe tarcze synek :decayed: Też mi wygląda na tył po zaciągniętym ręcznym <_<

Synek a te renty to tak fabrycznie robią? :decayed:

Klocek nie bierze po całości i zostaje z korozją :wink:

Opublikowano

Jak pęknięta to do wymiany, zresztą za dużo też już jej nie zostało...

Jak to nowe tarcze synek :decayed: Też mi wygląda na tył po zaciągniętym ręcznym <_<
Synek a te renty to tak fabrycznie robią? :decayed:

Klocek nie bierze po całości i zostaje z korozją :wink:
To ja wiem od czego robi się rant, tylko czemu nowe tarcze mają rant....
Opublikowano

Jak pęknięta to do wymiany, zresztą za dużo też już jej nie zostało...

Jak to nowe tarcze synek :decayed: Też mi wygląda na tył po zaciągniętym ręcznym <_<
Synek a te renty to tak fabrycznie robią? :decayed:

Klocek nie bierze po całości i zostaje z korozją :wink:
To ja wiem od czego robi się rant, tylko czemu nowe tarcze mają rant....

No nowe nie miały :wink:

Opublikowano

Jak pęknięta to do wymiany, zresztą za dużo też już jej nie zostało...

Jak to nowe tarcze synek :decayed: Też mi wygląda na tył po zaciągniętym ręcznym <_<
Synek a te renty to tak fabrycznie robią? :decayed:

Klocek nie bierze po całości i zostaje z korozją :wink:
To ja wiem od czego robi się rant, tylko czemu nowe tarcze mają rant....

No nowe nie miały :wink:

To nie pierd*l że tarcze są nowe :decayed:

Opublikowano

Pany szybkie pytanie.Kupiłem sobie klimatronik pod 2 din na przyszłość. Czy żeby go sprawdzić wystarczy, że odepnę swój stary i podepnę ten kupiony, czy muszę jeszcze coś do tego kodować żeby to hulało?

Opublikowano

Takiego kompletu Recaro jeszcze nie widziałem :huh:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-1-8t-190km-bex-navi-s-line-recaro-i4551809993.html


Karol brałeś nowa?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Tak nową, akurat mogłem wziąć w mega cenie. Ale wiem że te króćce regenerują, także popytaj w okolicy, albo przyjeżdżaj w nasze rejony :decayed: Moja ciekła także musiałem wymienić

Opublikowano

też pierwszy raz widzę takie ;)

Opublikowano

Rantu nie mają te tarcze tzn takiego wyczuwalnego pod palcem. Klocek nie bierze po całości i jest taki rudy nalot na tarczach. To są tarcze 245mm z tylu i po obydwóch stronach tak mi klocki biorą... Dlaczego tak się dzieje?

Poza tym ręcznego nie używam :-)

na2adu4y.jpg

Tu jeszcze jedna fota. Widać na miej coś co mają świeże tarcze. Chodzi mi o takie skośne rysy...

Opublikowano

Pany szybkie pytanie.Kupiłem sobie klimatronik pod 2 din na przyszłość. Czy żeby go sprawdzić wystarczy, że odepnę swój stary i podepnę ten kupiony, czy muszę jeszcze coś do tego kodować żeby to hulało?

podlacz i sprawdz nic wiecej nie trzeba

Edytowane przez andr3i

Opublikowano

Karol to co nie opłaca się brać używki?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Karol to co nie opłaca się brać używki?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

A da radę to jakoś samodzielnie uszczelnić?Bo to przeważnie pewnie uszczelnienie pada. CEna nowej poraża :kwasny:

Opublikowano

Pytaj

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Wladi , Jozek dilda które zamówiliście dzisiaj wysłałem :hi: Wladi tak jak prosiłeś rozmiar "kongo" :hi:

Opublikowano

dzięki :hi:

Opublikowano

Dzięki puszczam przelewik ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

:siema:

Pany czy 600 zł za kierownice z A5 trójramienną z poduchą ale bez multi to dobra cena?

Edytowane przez jerzu

Opublikowano

:banan::banan::banan: KAJU :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.