Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

a tak na szybkości powiedzicie mi panowie i panie jakie et mogę zrobić w mojej b6 przy feli rs6 c5 jak mam oponki 235/40/18 przód i 245/40/18 tył i zawias 1BE tak żeby w komplecie osób i z ładunkiem nic nie obcierało chciałbym na równo z nadkolem ale pewnie przez te tylnie opony nie będę mógł zgadza się?


bo nie dlugo za dystansami będę się rozglądał


a i felgi mają 8J szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22000-24000 :wink: albo jak co niektórzy cenia 18000 :grin:

no to ja da wiecej jak bedzie OK :)

Nie no nie przesadzajmy, za zadbany egzemplarz w pełnym s-line z quattro sporo więcej, myślę że okolice 28. Mówię tu o zadbanych autach niej jak większość allegrowych trupów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22000-24000 :wink: albo jak co niektórzy cenia 18000 :grin:

no to ja da wiecej jak bedzie OK :)

Nie no nie przesadzajmy, za zadbany egzemplarz w pełnym s-line z quattro sporo więcej, myślę że okolice 28. Mówię tu o zadbanych autach niej jak większość allegrowych trupów :decayed:

no ale Wojtek pisze że tylko środkowy s-line :P no i średnio a 28 to wiesz high top :D no ale ja też chętnie bym swoją za 30k sprzedał :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oki ale nie należy do nowych.

A orientuje cie się czy jak wstawię kiere z b8 albo z okrągła poduszka trzeba cos zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koledzy czy mogl bym prosic o jakis namiar na kogos kto ogarnia sprawe adaptracji licznikow w B6-B7 ?

Chodzi mi o kogos z okolic Poznania , Szczecina lub Woj. Lubuskiego kto zakodowal by mi obecny licznik aby po zamianie skrzyni na 6-cio biegowa HCF licznik dzialal poprawnie gdyz jak wiadomo owa skrzynia jest bez tzw. impulsatora.

Z gory serdecznie dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiara ale on z Wrocka

Ok dzieki , jak trzeba bedzie to polece do Wroclawia, wiem , ze jest tez ktos z okoloic Poznania ale nie moge sobie przypomniec imienia a po zmianach na forum zadne moje zachowane linki z forum nie dzialaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do kupna webasto. Mam na oku Thermo top C. Warto brać za 1600zł? Koleś mówi że kompletne. Jest też pilot z centralką i zegar. Wypowie się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema z rana.

Podepne się pod pytanie Mateusza. Też jestem zainteresowany webastem. Nie znam się na tym wcale, więc może ktoś z Was podpowie co lepiej i jake lepiej....?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema z rana.

Podepne się pod pytanie Mateusza. Też jestem zainteresowany webastem. Nie znam się na tym wcale, więc może ktoś z Was podpowie co lepiej i jake lepiej....?:-)

napisz do kolegi Mario on Ci wytłumaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...