Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 BE obniża o 30 mm ? Ma ktoś jakaś fotę ?

Jak to na aucie się prezentuje ;)

a4aa5ad31d45a06dmed.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:


1 BE obniża o 30 mm ? Ma ktoś jakaś fotę ?
Jak to na aucie się prezentuje ;)

na 1BE tak u mnie to wygląda

7a78f688e6dac3fem.jpg

Opublikowano

Kozy fchoj:decayed:

Opublikowano

1 BE obniża o 30 mm ? Ma ktoś jakaś fotę ?

Jak to na aucie się prezentuje ;)

a4aa5ad31d45a06dmed.jpg

to jest fota z dzisiaj!? :shock3: jadziem tam!
Opublikowano

10414839_999817380043668_658059097665712

Obniż mówili, bedzie fajnie mówili..... :grin:

Opublikowano

Kozy fchoj:decayed:

oj tam niżej nie mogłem bo dużo jeżdżę nie to co Ty :decayed:

Opublikowano
:hi: Andrzeju kolejne zamowienie szykuj mi ;)
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano


Magia Twoje 1BE się zepsuło :P:P


10414839_999817380043668_658059097665712

Obniż mówili, bedzie fajnie mówili..... :grin:


A tak w ogóle to DZieńdoberek Szlachta :hi:

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Tomcrac :ssij:

wandej :bicz:

:grin::grin::grin:
wstawiaj popcorn :kox:

pilnie poszukiwana tylna poduszka multitronica do ośki w mądrej cenie :facepalm:

A widziałeś kiedyś multitronic w quattro :decayed:

Tomek on miał ponoć sprawne 2.5tdi także wiesz :decayed:

Opublikowano

1 BE obniża o 30 mm ? Ma ktoś jakaś fotę ?

Jak to na aucie się prezentuje ;)

a4aa5ad31d45a06dmed.jpg

to jest fota z dzisiaj!? :shock3: jadziem tam!

03.2013

Opublikowano

Panowie ori felgi RS6 w 18' co powinny miec od srodka napisane, madein germany czy italy i jakie one maja et?

Opublikowano

Panowie jade ze znajomym jutro po B6 3.0 . Może mi ktoś napisać na co zwrócić uwagę w tym motorze ? ;)

Opublikowano

Panowie jade ze znajomym jutro po B6 3.0 . Może mi ktoś napisać na co zwrócić uwagę w tym motorze ? ;)

Ma za***rdalać i ryczeć jak wściekły :kox: Takie są objawy zdrowego 3.0 ASN :decayed: A na poważnie sprawdzić czy olejem nie rzyga , najlepiej kompresje. Tak ogólnie to mało tam jest do psucia :wink:

Opublikowano

:hi: 1BA to ja mam, a chciałem wiedzieć czy jest duża różnica w 1BV ;)

Opublikowano

Aha czyli jak bedzie za***rdalał to znaczy że jest ok :D

Opublikowano

:hi: 1BA to ja mam, a chciałem wiedzieć czy jest duża różnica w 1BV ;)

Nie zakładaj 1BV bo będziesz się wkórwiał :wink: 2 centy w dół jest czyli tak samo jak 1be tylko jest sztywniejsze :wink: Końcówka do 1bv lema kosztuje 160zł :decayed: Załóż sobie Eibach prokit i tyle :wink:

Opublikowano

Andrzeju wstrzymaj sie z wysylka bo moze nagonir jeszcze jednego klienta, kumpel wczoraj sciagnal B7 z niemcowni i moze tez wezmie piora ;) jutro z nim bede gadal w robocie.

Opublikowano

:hi: 1BA to ja mam, a chciałem wiedzieć czy jest duża różnica w 1BV ;)

Nie zakładaj 1BV bo będziesz się wkórwiał :wink: 2 centy w dół jest czyli tak samo jak 1be tylko jest sztywniejsze :wink: Końcówka do 1bv lema kosztuje 160zł :decayed: Załóż sobie Eibach prokit i tyle :wink:

tak pytam z ciekawości, powiem szczerze że jak już kupię coś to jakiś dobry, markowy gwint :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.