Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a teraz co masz? też taśma?

Tak też taśma jest
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wladi - u mnie tez uj strzelil sprzegielko, musze sprawdzic czy sprezarka zatarta, czy tylko zerwalo sprzegielko ?!

tutaj jest temat:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51760-wymiana-sprzegla-zrywnego-samozrywalnego-kompresora-klimatyzacji/

No mi już hałasuje ale ogólnie nie mam zerwanego tyłko pewnie już łożysko walnięte :kwasny:

Opublikowano

1416320285_by_lolo2405.jpg?1416321983

:kox:

czyje to??

Nie wiem, ale wg mnie ze smakiem zrobiona :D

Opublikowano

widze ze z Norway :P

Opublikowano

Mam pytanko

Czy ramka dźwigni zmiany biegów z automatu jest inna niż z manuala ?

Opublikowano

tak

Opublikowano

Mniej więcej w całej okazałości i przy pełnym oświetleniu wnętrza jest tak:

lBNixpr.jpg

kGQew2K.jpg

:wink:

choinkowo się zrobiło :P .... myśle ze jak się ma podświetlane klamki to jest to zbędny mod... :hi:
coś Ty. c**ja widać te klamki
Opublikowano

+1 klamki mało co widać

Opublikowano

Klamki na biało jak u mnie ;)

Sent from my Iphone 6

myślałem o tym, ale wtedy właśnie byłaby choinka. teraz jest dla mnie git i zrobiłem przymiarkę głównego dekora małą latareczką - na bank tam też puszczam ledy, żeby przedłużyć linię światła :giveheart:
Opublikowano

Panowie ,kolega w b6 chcias zmienic podswietlanie tablicy rejestracyjnej ,ale ma te sruby wyrobione do przykrecania , jest jakis sposob zeby to zdjac , czy najlepiej bedzie rozwalic te lampki ? ;pzder

Opublikowano

rozwiercić śruby. miałem to samo.

Opublikowano

rozwiercić :decayed: a tak serio kup sobie ledowe a te rozwal + nowe śruby

Opublikowano

no dokaldnie ma juz wlansie kupione cale nowe ledowe lampki tylko tych nie mozna wyjac , jak sie rozwierci to trzeba pozniej jakos gwint robic , czy jebnac mlotkiem i wyciagnac :D

Opublikowano

Mniej więcej w całej okazałości i przy pełnym oświetleniu wnętrza jest tak:

lBNixpr.jpg

kGQew2K.jpg

:wink:

jakie ledy tam upchałes :D

Opublikowano

Ja po rozwierceniu dałem najładniejsze śruby samogwintujace jakie znalazłem i Ledy git. [emoji12]

Podświetlenie dla ufoludkow

Opublikowano

Mniej więcej w całej okazałości i przy pełnym oświetleniu wnętrza jest tak:

lBNixpr.jpg

kGQew2K.jpg

:wink:

jakie ledy tam upchałes :D

jest diy kilka postów wyżej :wink:
Opublikowano

Mniej więcej w całej okazałości i przy pełnym oświetleniu wnętrza jest tak:

lBNixpr.jpg

kGQew2K.jpg

:wink:

choinkowo się zrobiło :P .... myśle ze jak się ma podświetlane klamki to jest to zbędny mod... :hi:
coś Ty. c**ja widać te klamki

Biały zimny by ładniej wyglądał :D

Opublikowano

Tez se trzasne podświetlenie w tapicerkę na dole bo dziś w kałuże wlazlem to mi dało do myślenia. Zepne do czerwonej to i git.

http://m.autoswiatla.pl/product-pol-5228-AUDI-VW-Zarowka-LED-do-Lampki-Oswietlenia-Drzwi-Biala.html

Ewentualnie całe Ledy od oświetlenia rejestracji

Do tego to zamiast ori.

http://m.autoswiatla.pl/product-pol-5231-AUDI-VW-Zarowka-LED-do-Lampki-Oswietlenia-Drzwi-Czerwona.html

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Panowie ktos by chcial

2700-2800 miesiac ma.

30569c6ede1588e2acb913dc5dcb6387.jpg

598d248820ed12cdd4a7bc0044320dbf.jpg

Nie wygięty wszystko ok z nim ;)

Sent from my Iphone 6

dam 10 pln żeby Ci przykro nie było :guma:

Opublikowano

Tez se trzasne podświetlenie w tapicerkę na dole bo dziś w kałuże wlazlem to mi dało do myślenia. Zepne do czerwonej to i git.

http://m.autoswiatla.pl/product-pol-5228-AUDI-VW-Zarowka-LED-do-Lampki-Oswietlenia-Drzwi-Biala.html

Ewentualnie całe Ledy od oświetlenia rejestracji

Do tego to zamiast ori.

http://m.autoswiatla.pl/product-pol-5231-AUDI-VW-Zarowka-LED-do-Lampki-Oswietlenia-Drzwi-Czerwona.html

rzucaj ori lampki z pakietu światło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.