Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grabaaaaaarz!!!!!!

:banan2::banan::dancing:

LECIMY!!!!!

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

:dancing::banan2:

Mała jest w uj dobre :thumbup1::dance::dance::dance:

Kaj :banan:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jozwa!! :drunk::dancing:

Opublikowano

Widze że piątek się zaczoł :) . Andrzejki itp :D .

Opublikowano

tu same andrzeje :grin:

Opublikowano

nie wiem skąd wy te utwory bierzecie :decayed:

Kaju ty na tych Protectorach to chyba bawiłeś sie na innych salach niż ja :jerk:

Opublikowano

nie wiem skąd wy te utwory bierzecie :decayed:

Kaju ty na tych Protectorach to chyba bawiłeś sie na innych salach niż ja :jerk:

On się bawił w Nokaucie :polew: Sezon na najbrzydsze auto w okolicy uważam za otwarty :bag:

Opublikowano

W Grodzisku jeździ polo z rzęsami doklejonymi dookoła przednich świateł i całe w jakichś kwiatkach ;) . Ale może ma to na celu właśnie reklamę czegoś więc zwrócenie uwagi ;) .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

no to wpadlo male conieco :decayed:

AoS7qE5.jpg

+ 46" samsunga zeby nie bylo klotni o tv z kobieta :grin:

Opublikowano

Kłótnie to będą teraz ze sama na świeta zapiernicza a Ty grasz hahahahaba

Opublikowano

no to tez prawda :grin:

Opublikowano

Sam tak robie więc wiem hahahaha tzn nie gram bo samemu mi się niechce ale zawsze jest milion spraw do zrobienia jak kobita prosi o pomoc w sprzataniu :D

Opublikowano

W NBA 2K15 bym popykał... :naughty:

Opublikowano

W NBA 2K15 bym popykał... :naughty:

Ja czekam na GT7 i kupuje konsole :kox:

Opublikowano

W NBA 2K15 bym popykał... :naughty:

Ja czekam na GT7 i kupuje konsole :kox:

To wpadam :D

Opublikowano

Widze zlot się szykuje :D

Opublikowano

W NBA 2K15 bym popykał... :naughty:

Ja czekam na GT7 i kupuje konsole :kox:

To wpadam :D

GT6 graleś? Spa wymiata :kox:

Opublikowano

nie wiem skąd wy te utwory bierzecie
z życia wzięte :decayed:
Opublikowano

no to wpadlo male conieco :decayed:

AoS7qE5.jpg

+ 46" samsunga zeby nie bylo klotni o tv z kobieta :grin:

b3953cc9fa2da63acdb52040b8c210ea.jpg

Świeża cena w media expert ;)

Opublikowano

destiny takie sobie , gta ograłem na ps3 ale kupie tez na ps4 bo grafika jest lepsza a fabuła całkiem całkiem wiec z przyjemnością przejdę grę jeszcze raz.

Edytowane przez rav85

Opublikowano

Mam 3 błedy w klimatroniku.

/*
01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71)
        41-10 -- Blocked or No Voltage - Intermitent

00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113)
        30-30 -- Open or Short to B+

00605 - Two-Way Valve for Fresh and Recirculating Air Flap (N63)
        30-10 -- Open or Short to Plus - Intermitent
*/

Turzol, coś?

01274 i 00604 dotyczą silnika V71, ten ostatni wskazuje na jakiś zawór przy klapie do recyrkulacji powietrza

wg mnie 2 DIN :)

hmm ja nigdy nie potrafie wychwycić różnicy przy gołych tunelach.

http://www.jambolnet.com/stoian/Audi_A4_B5_97-2000/Heating%20and%20AC/87-185%20Vacuum%20system%20servicing.pdf

Co to w ogóle jest....

btw. masz ten silniczek V71? puść PMkę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.