Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też wyrwałem 320 za smieszny piniądz i chyba założe, miało być 345 ale chyba do klekota to przerost formy na treścią no i waga tarcz i zacisków przy s4 robi sie nieciekawa.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka na malutkim kacyku :D

Opublikowano

Demontował ktoś kiedy spojler z klapy sedan?

Najlepiej msdesign.

Od spodu zadnych srub nie ma.

Odkleil mi sie w jednym miejscu(2cm).

Opublikowano

też wyrwałem 320 za smieszny piniądz i chyba założe, miało być 345 ale chyba do klekota to przerost formy na treścią no i waga tarcz i zacisków przy s4 robi sie nieciekawa.

Zaciski na allegro są po 50zł :decayed: Turzol zainwestuj w Ferodo DS Performance :wink: Nie zawiedziesz się :kox:

Opublikowano

też wyrwałem 320 za smieszny piniądz i chyba założe, miało być 345 ale chyba do klekota to przerost formy na treścią no i waga tarcz i zacisków przy s4 robi sie nieciekawa.

Zaciski na allegro są po 50zł :decayed: Turzol zainwestuj w Ferodo DS Performance :wink: Nie zawiedziesz się :kox:
Tylko mu proste tarcze wyślij :decayed:
Opublikowano

też wyrwałem 320 za smieszny piniądz i chyba założe, miało być 345 ale chyba do klekota to przerost formy na treścią no i waga tarcz i zacisków przy s4 robi sie nieciekawa.

Zaciski na allegro są po 50zł :decayed: Turzol zainwestuj w Ferodo DS Performance :wink: Nie zawiedziesz się :kox:
Ja dalem 100pln z jarzmami,klockami i tymi blaszkami montazowymi :) Na tyl chce jednak 300mm. Mysle ze setup 320/300 bedzie optymalny do 1.9tdi. DS mam w Polo zony na przod i tyl i ogolnie przy setupie 256/232 hamuje to znacznie lepiej niz A4
Opublikowano

też wyrwałem 320 za smieszny piniądz i chyba założe, miało być 345 ale chyba do klekota to przerost formy na treścią no i waga tarcz i zacisków przy s4 robi sie nieciekawa.

Zaciski na allegro są po 50zł :decayed: Turzol zainwestuj w Ferodo DS Performance :wink: Nie zawiedziesz się :kox:
Ja dalem 100pln z jarzmami,klockami i tymi blaszkami montazowymi :) Na tyl chce jednak 300mm. Mysle ze setup 320/300 bedzie optymalny do 1.9tdi. DS mam w Polo zony na przod i tyl i ogolnie przy setupie 256/232 hamuje to znacznie lepiej niz A4

Ogarniałeś tył z bębnów na tarcze czy miałeś już? Też bym dla swojej założył tarcze z tyłu w 9N :wink:

hammer :ssij:

Opublikowano

też wyrwałem 320 za smieszny piniądz i chyba założe, miało być 345 ale chyba do klekota to przerost formy na treścią no i waga tarcz i zacisków przy s4 robi sie nieciekawa.

Zaciski na allegro są po 50zł :decayed: Turzol zainwestuj w Ferodo DS Performance :wink: Nie zawiedziesz się :kox:
Ja dalem 100pln z jarzmami,klockami i tymi blaszkami montazowymi :) Na tyl chce jednak 300mm. Mysle ze setup 320/300 bedzie optymalny do 1.9tdi. DS mam w Polo zony na przod i tyl i ogolnie przy setupie 256/232 hamuje to znacznie lepiej niz A4

Ogarniałeś tył z bębnów na tarcze czy miałeś już? Też bym dla swojej założył tarcze z tyłu w 9N :wink:

hammer :ssij:

Mialem z serii tarcze z tylu
Opublikowano

:siema: w końcu wrzuciłem zimowy setup, przynajmniej kolejki nie było w serwisie :)

Przesiadka z 18'' 245 na 17'' 215 to tak jak wyrezać servotronik ;)

Opublikowano

:siema: pany może mi ktoś powiedzieć po kolej jak zparować galaxy s4 z blutkiem w mojej oooo bo z sony ericssonem nie było problemów tutaj jest?

Opublikowano

Łapać mordy, reszta w odpowiednim temacie :wink:

a6879055a121fc9f129a5a68cc16ff9a.jpg

Opublikowano

Pany jaka realna cena zderzak przód pod spryskiwacze z dokładką ms desing oraz tylny pod pdc dwie rury i też dokładka ms design ?

Opublikowano

krysiu dam

czysta za oba z wysyłko

za pobranię i nie odbiore :grin:

Opublikowano

kajak chyba za wcześnie ostatki zacząłeś :grin:

Edytowane przez Krycha

Opublikowano

:siema: w końcu wrzuciłem zimowy setup, przynajmniej kolejki nie było w serwisie :)

Przesiadka z 18'' 245 na 17'' 215 to tak jak wyrezać servotronik ;)

BIGI to co ja mam powiedzieć jak zrzuce 17/235 na 15/195 :D :D :D

Opublikowano

kajak chyba za wcześnie ostatki zacząłeś :grin:

:grin: w końcu Andrzej jestem to co sie dziwisz :decayed:
Opublikowano

:siema: w końcu wrzuciłem zimowy setup, przynajmniej kolejki nie było w serwisie :)

Przesiadka z 18'' 245 na 17'' 215 to tak jak wyrezać servotronik ;)

BIGI to co ja mam powiedzieć jak zrzuce 17/235 na 15/195 :D :D :D

u mnie jest przepaść jak przeszedłem z 245/40/18 na 195/65/15 :grin:

kajak chyba za wcześnie ostatki zacząłeś :grin:

:grin: w końcu Andrzej jestem to co sie dziwisz :decayed:

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

:siema: w końcu wrzuciłem zimowy setup, przynajmniej kolejki nie było w serwisie :)

Przesiadka z 18'' 245 na 17'' 215 to tak jak wyrezać servotronik ;)

BIGI to co ja mam powiedzieć jak zrzuce 17/235 na 15/195 :D :D :D

u mnie jest przepaść jak przeszedłem z 245/40/18 na 195/65/15 :grin:

kajak chyba za wcześnie ostatki zacząłeś :grin:

:grin: w końcu Andrzej jestem to co sie dziwisz :decayed:

:grin: :grin: :grin:
No to tak jak wsiąść do starej Polskiej Warszawy z tapczanem w środku :D :D :D
Opublikowano

15 w b6 robi piorunujące wrazenie ;)

Opublikowano

:siema: w końcu wrzuciłem zimowy setup, przynajmniej kolejki nie było w serwisie :)

Przesiadka z 18'' 245 na 17'' 215 to tak jak wyrezać servotronik ;)

BIGI to co ja mam powiedzieć jak zrzuce 17/235 na 15/195 :D :D :D

u mnie jest przepaść jak przeszedłem z 245/40/18 na 195/65/15 :grin:

kajak chyba za wcześnie ostatki zacząłeś :grin:

:grin: w końcu Andrzej jestem to co sie dziwisz :decayed:
:grin: :grin: :grin:
No to tak jak wsiąść do starej Polskiej Warszawy z tapczanem w środku :D :D :D

dobrze powiedziane :decayed:

15 w b6 robi piorunujące wrazenie ;)

u ciebie to teraz tylko 16 pod te heble :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.