Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstyd by mi było 16 zakładać hahahahah :P

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lepiej 16 na zime i coś większego na lato niż i lato i zima na 17


odrazu inne przelożenie mocy na jezdnię by było :grin:

Opublikowano

Łiiiitam ;)

Przełożenie wpadnie niebawem na 4 kapcie ;)

Opublikowano

ale na takiej szerokości to jeszcze nie to co trzeba będzie jak moc 200+ będzie

Opublikowano

:siema: w końcu wrzuciłem zimowy setup, przynajmniej kolejki nie było w serwisie :)

Przesiadka z 18'' 245 na 17'' 215 to tak jak wyrezać servotronik ;)

BIGI to co ja mam powiedzieć jak zrzuce 17/235 na 15/195 :D :D :D

Na przyszly sezon kupuje 18'' 225 może będzie troche lepiej :)

Opublikowano

to tak jak ja, ja teraz latam tylko z tego względu że na takich oponach fele kupiłem a szkoda było wywalać dobrych opon do śmietnika bo nikt na to się nie połaszczył

Edytowane przez patryk10015

Opublikowano

Taka sama sytuacja u mnie :)

Opublikowano

Wie ktoś może czy się da, a jak się da to jak zrobić żeby radio nie gasło po zgaszeniu silnika a dopiero po wyjęciu kluczyka? Concert na płyty z emulatorem can .

Opublikowano

Zawsze można na lato dać niżej na gwincie, fele 8.5 J i oponka 205/45/18. I dobrze wyglada, bo jest naciąg przez co niżej zejdzie i jest lekko na kierze i baku :grin:

Tyle, że ten rozmiar opon widziałem tylko w run flacie, więc będzie troszkę twardziej :wink:

Opublikowano

Wie ktoś może czy się da, a jak się da to jak zrobić żeby radio nie gasło po zgaszeniu silnika a dopiero po wyjęciu kluczyka? Concert na płyty z emulatorem can .

jak z emulatorem? przecież w b6 ori tak się wyłącza

Opublikowano

Aaa właśnie, bo chciałem zapytać. Wcześniej był poruszany temat zmiany zdjęcia w profilu B6 Division, ruszyło coś w temacie?

Moje jest już lekko nieaktualne - kolor i tablica rejestracyjna się tylko zgadza :grin:

Opublikowano

Wie ktoś może czy się da, a jak się da to jak zrobić żeby radio nie gasło po zgaszeniu silnika a dopiero po wyjęciu kluczyka? Concert na płyty z emulatorem can .

jak z emulatorem? przecież w b6 ori tak się wyłącza

Bez emulatora nie podświetlały się przyciski radia z tego co pamiętam i nie było wyświetlania na fisie .
Opublikowano

To trzeba było po prostu cany do licznika poprowadzić.

Opublikowano

Albo kodowanie było zjebane, albo cany przerwane na drodze licznik-radio... emulatory stosowało się w przedliftowych B5 :whistling:

Opublikowano

Ale nie działało podświetlenie bez tego :) . Na fisie tez nic niema narazie bo niechce mi się kabla prowadzić ;)

Opublikowano

jakby coś, to zapraszam :hi:

http://markon.sklep.pl/

przy stretchu a4-klub ma ceny takie, jak w ogłoszeniach komercyjnych :wink:

Opublikowano
Karol

Twój doradca


:decayed:

Edytowane przez Armi

Opublikowano

jakby coś, to zapraszam :hi:

http://markon.sklep.pl/

przy stretchu a4-klub ma ceny takie, jak w ogłoszeniach komercyjnych :wink:

skąd taka nazwa firmy ?

czemu nie np : SZCZAROL :grin: :grin: :grin: :grin: :drinks:

Opublikowano
:D
Opublikowano

jakby coś, to zapraszam :hi:

http://markon.sklep.pl/

przy stretchu a4-klub ma ceny takie, jak w ogłoszeniach komercyjnych :wink:

teraz pewnie przed świętami zacznie się ruch :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.