Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany da radę naprawić panel od regulacji szyb? raz działa dobrze a raz przerywa, nie działa automatyczne opuszczenie od kierowcy.

zakoduj sterownik czyli trzymajac caly czas przycisk zjedz na dol i odczekaj 3sek. potem trzymając zamknij szybe i ponownie odczekaj 3sek. sprawdz i dsj znac
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany da radę naprawić panel od regulacji szyb? raz działa dobrze a raz przerywa, nie działa automatyczne opuszczenie od kierowcy.

zakoduj sterownik czyli trzymajac caly czas przycisk zjedz na dol i odczekaj 3sek. potem trzymając zamknij szybe i ponownie odczekaj 3sek. sprawdz i dsj znac
nic to nie zmieniło...w golfie miałem to samo, to powiedziano mi, że jakieś gumki czy coś się wytarło w środku. Myślałem, że w audi jakoś lepiej do tego podeszli i przynajmniej jakiś zestaw naprawczy jest.
Opublikowano

:hi: Panowie, spawał ktoś z Was już alusy. Znajomek ma pęknięcia, tylko w ujowym miejscu - przy otworach na śruby. Można to jakoś pospawać, czy tylko kibel?

Opublikowano

Daleko mieszkasz, gdyby nie to po podesłałbym Ci namiar na forumowicza, który zajmuje się regeneracją (w tym spawaniem) i malowaniem felg.

http://felgi-profil.pl/malowanie_regeneracja_felg_lublin_warszawa_ryki/

Najwyżej zadzwoń do niego albo napisz smsa. Nazywa się Michał ale nicku w tej chwili sobie nie przypomne.

Opublikowano

Dzięki. napiszę. Koleś chcę je sprzedać, a woli mieć pewność, że da się je naprawić, żeby kogoś na minę nie wsadzić


No i sprawa jasna - można pospawać, ale konstrukcja jest już naruszona, więc ryzyko :wink:

Opublikowano

Ma ktoś konto na uploaded?

Opublikowano

Ma ktoś konto na uploaded?

Allegro synek...

Synek nie mam tyle siana :grin:

Opublikowano

Ma ktoś konto na uploaded?

Allegro synek...

Synek nie mam tyle siana :grin:

To siedz cicho :decayed:

Opublikowano

A Ciebie kto się pytał o zdanie fafluńcu :grin:

Opublikowano

A Ciebie kto się pytał o zdanie fafluńcu :grin:

Tylko nie flaflunc menelu:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Panowie jakieś 2tyg temu wysłałem kandydaturę, kiedy mogę liczyć na rozpatrzenie ? [emoji5]️

Opublikowano

Panowie jakieś 2tyg temu wysłałem kandydaturę, kiedy mogę liczyć na rozpatrzenie ? [emoji5]️

gdzies po Nowym Roku :decayed:

Opublikowano

Czekam cierpliwie w takim razie [emoji5]️

Opublikowano

Najpierw trzeba ogarnąć ten burdel co tu jest wtedy można myśleć o zgłoszeniach :grin:

Opublikowano

:ph34r:

Opublikowano

chyba jakis moderator musi sie za to zabrac ;)

Opublikowano

Dostałem zakaz zbliżania sie do pierwszego posta :grin:

Opublikowano

Jakoś chętnych nie ma :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.