Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z racji tego ze skonczyły mi sie letnie opony potrzebuje porady

poprzednio miałem 225/40/18 ale z przodu niestety obcierały przy mega glebie. Jakie wybrać 215/35? czy jeszcze cos innego?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z racji tego ze skonczyły mi sie letnie opony potrzebuje porady

poprzednio miałem 225/40/18 ale z przodu niestety obcierały przy mega glebie. Jakie wybrać 215/35? czy jeszcze cos innego?

po co Ci opony smigaj na samych felach tylko wsadz wtedy chociaz 20 :decayed:

Opublikowano

:hi: czym najlepiej wysłać dwie przednie lampy? I jaka jest mniej więcej cena?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

:hi: czym najlepiej wysłać dwie przednie lampy? I jaka jest mniej więcej cena?

Naciapane z Zetki

Ja wysyłałem DPD (http://www.strefapaczki.pl/) i chyba 23 zł płaciłem. Była na drugi dzień u Gwertego.

Opublikowano

:hi: czym najlepiej wysłać dwie przednie lampy? I jaka jest mniej więcej cena?

Naciapane z Zetki

Ja wysyłałem DPD (http://www.strefapaczki.pl/) i chyba 23 zł płaciłem. Była na drugi dzień u Gwertego.
Dzięki nitroo :wink:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

:siema: chłopaki jak chce nabyc moduł Bluetooth to w jakie celować? musi być tylko najwyższa tj Q czy może też być H? czymś różnią się w swojej funkcjonalności? któraś jest uboższa od drugiej? obie są wersją High tylko tyle wiem.

co do przesyłek kurierskich to maja teraz promocje. DHL mozna wyslac np takie 2 lampy juz za 19,70zł pakiet Lekki, DPD i UPS też ma podobne ceny 20-23zł. wiem bo wyslalem ostatnio troche smiecia laptopik xboxa kolumny :D kasa na mody potrzebna :a4fan:

Edytowane przez serfin

Opublikowano

Ma być wersja high Q,H,C itd

Opublikowano

z racji tego ze skonczyły mi sie letnie opony potrzebuje porady

poprzednio miałem 225/40/18 ale z przodu niestety obcierały przy mega glebie. Jakie wybrać 215/35? czy jeszcze cos innego?

205/45. Jedyny zamiennik rozmiarowy.

215/35 za bardzo zaniżona.

Opublikowano

:hi:

Ale mam zakwasy po Jozkowym aucie :decayed: Joziu wstawaj i się chwal nowymi modami :jerk::kox:

:hi: Dzieki za super ogarnięcie tematu :)

Opublikowano

Grzeje webasto? :naughty:

Opublikowano

:hi:

Ale mam zakwasy po Jozkowym aucie :decayed: Joziu wstawaj i się chwal nowymi modami :jerk::kox:

:hi: Dzieki za super ogarnięcie tematu :)

Józek pokaż co tam nabroiłeś :jerk:

Opublikowano

Grzeje webasto? :naughty:

Jakie webasto, zwykłą kozę założyliśmy :grin:

piec.png

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Chce ktoś moduł świateł z końcówką E do b6?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Grzeje webasto? :naughty:

Jakie webasto, zwykłą kozę założyliśmy :grin:

piec.png

Grzeje :kox:

Opublikowano

z racji tego ze skonczyły mi sie letnie opony potrzebuje porady

poprzednio miałem 225/40/18 ale z przodu niestety obcierały przy mega glebie. Jakie wybrać 215/35? czy jeszcze cos innego?

A co Ci to da? 225/40 jest chyba tańsze niż 215/35. Zresztą kup coś szerszego, a nie te koła z kolarzówki :decayed:

Opublikowano

Obydwie kiery podejdą do naszych b6?

aa917f5721215409m.jpg4fd0639529cb1bfdm.jpg

Opublikowano

Pany demontowal ktos spojler z klapy sedan?

Opublikowano

Obydwie kiery podejdą do naszych b6?

aa917f5721215409m.jpg4fd0639529cb1bfdm.jpg

tak

Opublikowano

Pany demontowal ktos spojler z klapy sedan?

Dlaczego pytasz ... ja demontował

Opublikowano

Pany demontowal ktos spojler z klapy sedan?

Dlaczego pytasz ... ja demontował

Kawalek na srodku mam odklejony i chce to w koncu naprawic.

Jak sie zabrac do odklejania??Próbowalem mocno szarpac,ale nie chce drgnac nawet.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.