Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie weź grill szarpnij do siebie , wtedy będziesz widział 2 śruby, odkręcisz je i maska w górę

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie weź grill szarpnij do siebie , wtedy będziesz widział 2 śruby, odkręcisz je i maska w górę

a nie trzy? :wink:
Opublikowano

możliwe że 3 , tak w przenośni mówiłem :wink:

Opublikowano

Wandej chyba ma to

Opublikowano

powitać :hi:

Opublikowano

Przyznaj się coś tam nasmarował w batalionie :decayed: nas się to nie tyczy rozumiem :P

Opublikowano

Pany wymieniałem świece dzisiaj.. ze starych na cztery działała jedna... teraz jak zapale to zaraz po zapłonie obroty wywalaja do 2k i zaraz opadają i jest oki.. czy to normalne? bo wczesniej obortomierz podnosił sie tylko troche ...

Opublikowano

Przyznaj się coś tam nasmarował w batalionie :decayed: nas się to nie tyczy rozumiem :P

nie kozakuj tylko się przyporządkuj i będzie git :wink: dla wszystkich chce dobrze. dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64675-b5-battalion/?p=4277926

:wink:

Opublikowano

Ja kozakuje? No co Ty ja z Helu jestem :grin:

Opublikowano

:hi:

Pany poszukuję silnika 1.8T AVJ z pewnego źródła - jak macie jakiś namiar będę wdzięczny jak podeślecie na PW :hi:

Opublikowano

Pany wymieniałem świece dzisiaj.. ze starych na cztery działała jedna... teraz jak zapale to zaraz po zapłonie obroty wywalaja do 2k i zaraz opadają i jest oki.. czy to normalne? bo wczesniej obortomierz podnosił sie tylko troche ...

dałes swiece od benzyniaka :grin::grin:

:lol::lol::lol:

Opublikowano

Pany wymieniałem świece dzisiaj.. ze starych na cztery działała jedna... teraz jak zapale to zaraz po zapłonie obroty wywalaja do 2k i zaraz opadają i jest oki.. czy to normalne? bo wczesniej obortomierz podnosił sie tylko troche ...

dałes swiece od benzyniaka :grin::grin:

:lol::lol::lol:
Zgadnijcie gdzie je kupil[emoji14]olew:

Tapnięte z SGS5

Pany wymieniałem świece dzisiaj.. ze starych na cztery działała jedna... teraz jak zapale to zaraz po zapłonie obroty wywalaja do 2k i zaraz opadają i jest oki.. czy to normalne? bo wczesniej obortomierz podnosił sie tylko troche ...

dałes swiece od benzyniaka :grin::grin:

:lol::lol::lol:
Zgadnijcie gdzie je kupil[emoji14]olew:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

:bry: z wieczora

Kaju pierwsza strona cacy, zwracam honor :oklasky: tylko zdjecie wladiego jakieś takie :hahaha::jezyk::decayed:

Opublikowano

:bry: z wieczora

Kaju pierwsza strona cacy, zwracam honor :oklasky: tylko zdjecie wladiego jakieś takie :hahaha::jezyk::decayed:

oj tam oj tam nie czepiaj sie Edytka :P

Opublikowano

rzuca się w oczy :decayed:

Opublikowano

:bry: z wieczora

Kaju pierwsza strona cacy, zwracam honor :oklasky: tylko zdjecie wladiego jakieś takie :hahaha::jezyk::decayed:

:wink:

Opublikowano

I tak ma być[emoji12]

Opublikowano

I tak ma być[emoji12]

sorry, nie miałeś nic lepszego :grin:

Opublikowano

I tak ma być[emoji12]

:thumbup1:

Edytowane przez Edyta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.