Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopy jaki przychodzą gumy do montowania osłony na silnik ?

3x taka

http://www.ecstuning.com/News/ES7018/

+ jeśli masz AVF taka 1szt

http://www.ecstuning.com/ES261425/

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: jak wygląda sprawa z tylnym zawieszeniem w sedanie? Coś mi powoli zaczyna pływać.. dużo jest tam rzeczy do wymiany? Co by trzeba było kupić żeby wymienić całe kompletne tylne zawieszenie? Z przodu to kupuję cały komplet i wymieniam, a na tyle nie wiem jak to ugryźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jak wygląda sprawa z tylnym zawieszeniem w sedanie? Coś mi powoli zaczyna pływać.. dużo jest tam rzeczy do wymiany? Co by trzeba było kupić żeby wymienić całe kompletne tylne zawieszenie? Z przodu to kupuję cały komplet i wymieniam, a na tyle nie wiem jak to ugryźć...

Jest dużo tego. I nie wszystkie występują w zamienniku:kwasny: są 2 górne wahacze i 1 dolny. Te od górnego są tuleje drugi się cały wymienia. Dolnego tulei natomiast nie widziałem

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jak wygląda sprawa z tylnym zawieszeniem w sedanie? Coś mi powoli zaczyna pływać.. dużo jest tam rzeczy do wymiany? Co by trzeba było kupić żeby wymienić całe kompletne tylne zawieszenie? Z przodu to kupuję cały komplet i wymieniam, a na tyle nie wiem jak to ugryźć...

Jest dużo tego. I nie wszystkie występują w zamienniku:kwasny: są 2 górne wahacze i 1 dolny. Te od górnego są tuleje drugi się cały wymienia. Dolnego tulei natomiast nie widziałem

Tapnięte z SGS5

Czyli dwa górne są do wymiany i jest to dostępne, tak? A dolny pewnie tylko ASO....:/ Powiedz mi jak wygląda to cenowo? Komplet na tył wraz z stabilizatorami. Będę u Ciebie brał cały przód to i może tył ogarnę za jednym strzałem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska otworzona, płyn dolany, palec rozebany jest ok. :grin: Lecimy do serwisu po nową linkę uchwyt i też po te gumy pod osłonę jadę bo już się rozsypują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pływa to przyjrzyj się amorkom. Tylna zawiecha w Audi jest niezniszczalna praktycznie.

U mnie pływał jak wjechałem na nierówność przy większych prędkosciach, po wymianie amorków, odbojów i górnych mocowań jak ręką odjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pływa to przyjrzyj się amorkom. Tylna zawiecha w Audi jest niezniszczalna praktycznie.

U mnie pływał jak wjechałem na nierówność przy większych prędkosciach, po wymianie amorków, odbojów i górnych mocowań jak ręką odjął.

Racja, pewnie amorki wylane jak auto pływa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Artur :) będę chciał wymienić sprężyny na trochę niższe to może i odrazu amory założę nowe i wtedy możę będzie okey :wink: zna się ktoś na doborze odpowiednich sprężyn? Mam zawieszenie 1BE, przód 0JG klasa wag 7, tył 0YG klasa wag 7. Chcę żeby przód siadł o jakieś 1 - 1.5cm niżej niż jest teraz noi żeby tył stał na równi z przodem... mam jeszcze w bagaju butle LPG i koło zapasowe. Teraz jak siadają dwie osoby z tyłu to d*pa tak siada że pół koła nie widać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czarnego home linka. Ktos cos??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś foto lotki A4 B7 zamontowanej na klapie z B6? chodzi mi o wygląd światła stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany :hi:

jeżeli mam klimatronik z opcją grzanych foteli, a jeszcze nie mam zamontowanych wogole grzanych d*p to klimatronik bedzie działał poprawnie, oprócz (może) błędu w klimatroniku ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany :hi:

jeżeli mam klimatronik z opcją grzanych foteli, a jeszcze nie mam zamontowanych wogole grzanych d*p to klimatronik bedzie działał poprawnie, oprócz (może) błędu w klimatroniku ? :eusathink:

Tak będzie normalnie chodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatronik działa poprawnie, iluminacja d*p jest. Błąd tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie bardzo PILNA sprawa :wallbash: wlasnie jestem w trakcie wymiany 5-cio biegowej skrzyni biegow w B6 AWX na skrzynie 6-cio biegowa HCF i teraz pytanie gdyz nie pasuje podlaczenie pod automat , przelacznik zwal jak zwal od swiatel cofania i teraz wystraczy zmienic sama wtyczke pod ta skrzynie HCF czy tez musze zmienic caly ten automat swiatel cofania ???????????

Bardzo Was prosze o odpowiedz bo mechanik w lesie z tym wszystkim a mialo byc auto gotowe na dzisiaj :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatronik działa poprawnie, iluminacja d*p jest. Błąd tez.

a kodować go pod grzane d*py ? :wink: bo jak nie zakoduje grzanych d*p to bedzie iluminacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie bardzo PILNA sprawa :wallbash: wlasnie jestem w trakcie wymiany 5-cio biegowej skrzyni biegow w B6 AWX na skrzynie 6-cio biegowa HCF i teraz pytanie gdyz nie pasuje podlaczenie pod automat , przelacznik zwal jak zwal od swiatel cofania i teraz wystraczy zmienic sama wtyczke pod ta skrzynie HCF czy tez musze zmienic caly ten automat swiatel cofania ???????????

Bardzo Was prosze o odpowiedz bo mechanik w lesie z tym wszystkim a mialo byc auto gotowe na dzisiaj :wallbash::wallbash::wallbash:

Na 99% wtyczka,a z impulsatorem jak sobie poradziłeś,bo hcf nie ma na niego miejsca i nie będzie licznik pokazywał prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie bardzo PILNA sprawa :wallbash: wlasnie jestem w trakcie wymiany 5-cio biegowej skrzyni biegow w B6 AWX na skrzynie 6-cio biegowa HCF i teraz pytanie gdyz nie pasuje podlaczenie pod automat , przelacznik zwal jak zwal od swiatel cofania i teraz wystraczy zmienic sama wtyczke pod ta skrzynie HCF czy tez musze zmienic caly ten automat swiatel cofania ???????????

Bardzo Was prosze o odpowiedz bo mechanik w lesie z tym wszystkim a mialo byc auto gotowe na dzisiaj :wallbash::wallbash::wallbash:

Na 99% wtyczka,a z impulsatorem jak sobie poradziłeś,bo hcf nie ma na niego miejsca i nie będzie licznik pokazywał prędkości

Tak teraz sobie przemyslalem sprawe bo przegladnolem kilka czujnikow cofania z 5-cio i 6-cio biegowej skrzyni i roznia sie tylko wtyczka tak wiec podpowiem jutro mechanikowi aby czujnik , przelacznik itp. przelozyl z mojej starej skrzyni do tej HCF i powinno smigac. Co do impulsatora to bylem az pod Kielcami u kolegi Grzanek i on ogarnia takie rzeczy , obszedl impulsator i teraz predkosc jest podawana z czujnika ABS-u z lewego kola. Dziala na 100% bo bylem u niego jeszcze na starej skrzyni przed zmiana i odlaczyl impulsator , zrobil swoje czary mary i wsio na liczniku dziala jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatronik działa poprawnie, iluminacja d*p jest. Błąd tez.

a kodować go pod grzane d*py ? :wink: bo jak nie zakoduje grzanych d*p to bedzie iluminacja ?

nie koduj. po przełożeniu wszystko działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...