Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Artur :) będę chciał wymienić sprężyny na trochę niższe to może i odrazu amory założę nowe i wtedy możę będzie okey :wink: zna się ktoś na doborze odpowiednich sprężyn? Mam zawieszenie 1BE, przód 0JG klasa wag 7, tył 0YG klasa wag 7. Chcę żeby przód siadł o jakieś 1 - 1.5cm niżej niż jest teraz noi żeby tył stał na równi z przodem... mam jeszcze w bagaju butle LPG i koło zapasowe. Teraz jak siadają dwie osoby z tyłu to d*pa tak siada że pół koła nie widać :facepalm:

Mówiłem Ci toś nie wierzył bo diagnosta co innego powiedział :punish: :punish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Pany rolował ktoś przednie błotniki dość mocno może? znajomi się wzieli za akcje i im fale dunaju wyszły podobno, w golfie IV elegancko jak w masełku się wyrolowało, a w B6 jest problem delikatny, miał ktoś może z tym przygodę? Bo chłopaki w garażu siedzą farelka grzeją, ale coś chyba nie idzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany rolował ktoś przednie błotniki dość mocno może? znajomi się wzieli za akcje i im fale dunaju wyszły podobno, w golfie IV elegancko jak w masełku się wyrolowało, a w B6 jest problem delikatny, miał ktoś może z tym przygodę? Bo chłopaki w garażu siedzą farelka grzeją, ale coś chyba nie idzie :decayed:

Farelka jest za słaba.

Opalarka... ale pewnie i tak z czasem lakier popęka.

Miałem tak i w B5 i w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: chłopaki mam pytanie how much kosztuje zmiana softu w komputerze auta tj ktos cos przekombinowal wczesniej w aucie i wyskoczyla po jakimsczasie na fisie zolte info że filtr dpf nie domaga, wiec udalem sie do magika od aut, ktory powoedzial, ze musial sciagnac ori soft pod ten sterownik modelu auta i silnika i dopiero na czystym sofcie wylaczyc sprawdzanie obecnosci filtra dpf. Ile za taka zabawe zycza sobie czarodzieje od tych rzeczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uwaaaaaaaga

Wladi zapina marcino

No nie gadaj że wladi zdradzi foczki ? :D

:hi:

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany! wymieniłem tą nieszczęsną żarówkę w schowku i dalej ciemność.. gdzie szukać problemu? który to ewentualnie bezpiecznik? bo po Niemieckiemu to ja nie za bardzo szprecham, a instrukcję mam w takowym języku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po niemiecku to bedzie licht inenraum chyba zara lukne to ci powiem :)


po niemiecku to bedzie licht inenraum chyba zara lukne to ci powiem :)

jedrek to bedzie 5a fussraumleuchten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany! wymieniłem tą nieszczęsną żarówkę w schowku i dalej ciemność.. gdzie szukać problemu? który to ewentualnie bezpiecznik? bo po Niemieckiemu to ja nie za bardzo szprecham, a instrukcję mam w takowym języku..

Sprawdz czy wylacznik dziala - jest on na tym silowniku od schowka - sciagnij boczna zaslepke i zobaczysz kostke taka sama jak do tej lampki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam na szybko czarnego home linka. Ktos cos wie??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po niemiecku to bedzie licht inenraum chyba zara lukne to ci powiem :)

po niemiecku to bedzie licht inenraum chyba zara lukne to ci powiem :)

jedrek to bedzie 5a fussraumleuchten

dzięki!

Pany! wymieniłem tą nieszczęsną żarówkę w schowku i dalej ciemność.. gdzie szukać problemu? który to ewentualnie bezpiecznik? bo po Niemieckiemu to ja nie za bardzo szprecham, a instrukcję mam w takowym języku..

Sprawdz czy wylacznik dziala - jest on na tym silowniku od schowka - sciagnij boczna zaslepke i zobaczysz kostke taka sama jak do tej lampki

sprawdzę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: chłopaki mam pytanie how much kosztuje zmiana softu w komputerze auta tj ktos cos przekombinowal wczesniej w aucie i wyskoczyla po jakimsczasie na fisie zolte info że filtr dpf nie domaga, wiec udalem sie do magika od aut, ktory powoedzial, ze musial sciagnac ori soft pod ten sterownik modelu auta i silnika i dopiero na czystym sofcie wylaczyc sprawdzanie obecnosci filtra dpf. Ile za taka zabawe zycza sobie czarodzieje od tych rzeczy?

Djim chyba 700zł bierze za mechaniczne i softowe usunięcie DPFa, to że ktoś Ci usunie DPFa softowo to nic nie da... A nie możesz go po prostu wypalić i jeździć dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie ponowne zapytanie o skrzynie HCF , mianowicie wkladam HCF w miejsce ori 5ci biegowej w AWXie i kwestia czujnikow itp. to czy moge przelozyc czujniki czy tez automat swiatel cofania ze starej skrzyni do tej HCF aby obylo sie bez ciecia wtyczek , bedzie to pasilo p&p ???? bo mechanikowi albo sie nie chce zobaczyc albo nie ma o tym pojecia.

Bardzo prosze o jakas podpowiedz jak ktos z Was juz to robil.

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany numer kom do Gwertego potrzebuje poratuje ktoś? Może być na PW.

Ciekawi mnie czy jeszcze się bawi w malowanie wnętrz lamp w B6

Mam już numer od kolegi Slo :)

udanej imprezy sylwestrowej i szczęsliwego nowego roku wszystkim życzę :)

Edytowane przez Kshyhu87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek a Ty już od fryzjera i makijażystki wróciłeś? :grin::grin::grin:

Edytowane przez Bielun22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: przecież masz numer telefonu w podpisie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130216-rezanie-bixenonu/

Ty już mi tu nie facepalmuj bo sam czasami pytasz o pierdoły które są na forum :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...