Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie potwierdzi mi ktoś w etce czy 06B121119B to numer oringu jaki siedzi między obudową termostatu a blokiem sinika w audi a4 b6 1.8T o kodzie BFB?

zgadza się

Zakładaj 4 nie 3.5 bo obudowa się troche odksztauca i cieknie ;)
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panie i Panowie to normalna kolej rzeczy?

22 litry ropy = 300 km(140 w trasie i 160 w mieście) nie butuję go. Po mieście jak jeżdżę to według wyliczeń wychodzi 10l/100km

A co tu nie tak jesli moge wiedziec? srednie spalanie 7.3 to vchyba nie najgorsze jak po miescie wiekszosc jezdzisz :)?

@kaju jakie cudo masz ze mniej pali ci 2.5 :D? ja srednia mam 10, na trasie 7-8 jak jezdze dynamicznie ;)

Opublikowano

U mnie to wogóle jazdeczka bo na 42 l gazu 360 ostatnio km :) .Ale pie......le to :D lambda daje niewielki minus więc gitarka :) .Dodam że większość trasa :) .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Panie i Panowie to normalna kolej rzeczy?

22 litry ropy = 300 km(140 w trasie i 160 w mieście) nie butuję go. Po mieście jak jeżdżę to według wyliczeń wychodzi 10l/100km

A co tu nie tak jesli moge wiedziec? srednie spalanie 7.3 to vchyba nie najgorsze jak po miescie wiekszosc jezdzisz :)?

@kaju jakie cudo masz ze mniej pali ci 2.5 :D? ja srednia mam 10, na trasie 7-8 jak jezdze dynamicznie ;)

Tamten wynik w miarę ok ale bardziej boli mnie ta dycha po mieście tym bardziej, że jeżdżę spokojnie:)
Opublikowano

wyskakuje mi na fisie ze nie działa mi prawe światło mijania...wychodze sprawdzam wszystko ok.... czyżby żarnik sie kończył? mam hidy

Zepchnij do wisły jak będziesz w pobliżu :bag:

A Ty oblej olejem i podpal swój :D

Opublikowano

zalezy jakie miasto :P u mnie mam srednia 12-13 w malym miasteczku (dojezdzam wszedzie ponizej 2-3km nawet rozgrzac czasami nie zdaze) , w krk okolo 10-11, a na trasie potrafie jechac ze srednia 6 jak sie upre i nie deptam :D to sie nazywa "rozstrzal macie fatalny panie" :D

Opublikowano

Jeśli chodzi o logi to przy avf wystarczy to:

Próba statyczna: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023

BS: 000, 003, 011

Próba dynamiczna: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011

Opublikowano

Napisano dziś, 10:11

rs dziadek, dnia 07 Sty 2015 - 09:37, napisał:

Panowie potwierdzi mi ktoś w etce czy 06B121119B to numer oringu jaki siedzi między obudową termostatu a blokiem sinika w audi a4 b6 1.8T o kodzie BFB?



zgadza się

Podziękował.

Opublikowano

Co o tym sądzicie?

Opublikowano

Co o tym sądzicie?

wydech super ale ja bym z tą turbiną nie wytrzymał :(

Opublikowano

wydech super ale ja bym z tą turbiną nie wytrzymał :(

Pytanie co zostało grzebane przy wydechu :rolleyes:

Opublikowano

Zostało wszystko usunięte od katalizatora po ostatni tłumik tylko same puchy pewnie zostały.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Trochę przy bucie zakopci ale to chyba norma w ropniaku.
błądzisz... :facepalm: kolejny mój diesel i żadnego kopcenia. ile bym jej nie wstawił, nawet bąka nie puści. jak już to krzywkami pluje i szyby wybija w ALT, ale dyma żodnygo.

Co o tym sądzicie?

tasz to forumowe. wypruta całkowicie.

Opublikowano

Jeśli chodzi o logi to przy avf wystarczy to:

Próba statyczna: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023

BS: 000, 003, 011

Próba dynamiczna: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011

Ogarnia ktoś temat?
Opublikowano

Jeśli chodzi o logi to przy avf wystarczy to:

Próba statyczna: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023

BS: 000, 003, 011

Próba dynamiczna: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011

Ogarnia ktoś temat?
Tzn? :)

Statyczne robisz na postoju . Dynamiczne trzeci bieg i do odcinki .

Opublikowano

No czy to są wszystkie bloki które należy zrobić przy AVF-ie żeby logi pozwoliły ocenić stan silnika i podzespołów?

Opublikowano

W dieslu nie robiłem ale ich ilość raczej świadczy o tym że wystarczy :)

Edytowane przez bongod

Opublikowano

tasz to forumowe. wypruta całkowicie.

Kogo to?

Opublikowano

tasz to forumowe. wypruta całkowicie.

Kogo to?

A ja się grzecznie pytam... Nie pomyliłeś działów? :przebiegly:

Opublikowano

A ja się grzecznie pytam... Nie pomyliłeś działów? :przebiegly:

A ja grzecznie odpowiadam że nie ;)

PS. W biedronce promocja oleju do ALT :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.